IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
    20 годишните се хващат само с 2 вида мъже - на същите години жребец или МЪЖ с положение.
    Дето ще я води на бали, малдиви, куршавел при това всеки сезон - 4 пъти годишно, ще и даде порше да ходи на маникур, фитнес, кредитна карта да си взема парцалки от мола ...
    Ти дали се вписваш в една от тез 2 категории, че и претенции да имаш към бръмчалките от 20-те.
    Та те - де що има същество дет му се мандахерца нещо из гащите и лази в краката, подритва ги всекидневно и баш у тебе ще се огледа.
    ЗА КВО?
    1000 пъти ти казваме да не залиташ по бръмчалки ма ти не та не.
    "Аз съм ебати пича, не знам що никоя не ме обича."
    Ма никой си бе евго - РАБОТНИК с 2-5к ЗАПЛАТА.
    Някоите вземат 2-5к НА ДЕН не на месец
    Има и трета категория , ама да не разправям ,че евгича ще се обърка .....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

      Я си задай един простичък въпрос:

      Кой седи и бди до леглото на Миро в момента?
      Харем 20 годишни дългокраки украинки или жена му на 45-46?

      Дано оздравее и от сърце му пожелавам да му дойде и на него акъла.

      И не, не си дъртак, но е време да пораснеш вече.
      Абе и любовниците идват, че и една го изчука един от братята. 2 любовници се сбиха на терасата на болницата - официалната и една от неофициалните.
      Това не му помогна де - след 2-3 месеца го копаха. Аз 3 пъти влизах в болницата, той все там си беше и все по зле ставаше до края си.
      А нищо му нямаше като дойде - 38гр температура без никакви други оплаквания
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • 20 годишните се хващат само с 2 вида мъже - на същите години жребец или МЪЖ с положение.
        Дето ще я води на бали, малдиви, куршавел при това всеки сезон - 4 пъти годишно, ще и даде порше да ходи на маникур, фитнес, кредитна карта да си взема парцалки от мола ...
        Ти дали се вписваш в една от тез 2 категории, че и претенции да имаш към бръмчалките от 20-те.
        Та те - де що има същество дет му се мандахерца нещо из гащите и лази в краката, подритва ги всекидневно и баш у тебе ще се огледа.
        ЗА КВО?
        1000 пъти ти казваме да не залиташ по бръмчалки ма ти не та не.
        "Аз съм ебати пича, не знам що никоя не ме обича."
        Ма никой си бе евго - РАБОТНИК с 2-5к ЗАПЛАТА.
        Някоите вземат 2-5к НА ДЕН не на месец
        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Не се знае, нали Миродес ни е разказвал, за чичовци на 50г с млади жени.

          Тя не можа нищо да ме използва, защото е проста и елементарна. Дори из София трудно се оправя още.

          И чие възприятие е по-важно /и валидно/ в случая - твоето или чуждото? Не питам, кое е обективно.

          Хубостта и младостта са субективни неща. ("Всеки се харесва някому, господарке" от една любима приказка)

          Аз познавам смотани мухльовци, които са семейни, и мъже тип мачо с много хубава физика, които са ергени, на горе долу една възраст.
          Я си задай един простичък въпрос:

          Кой седи и бди до леглото на Миро в момента?
          Харем 20 годишни дългокраки украинки или жена му на 45-46?

          Дано оздравее и от сърце му пожелавам да му дойде и на него акъла.

          И не, не си дъртак, но е време да пораснеш вече.
          Last edited by Arana; 04.10.2023, 17:50.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Аз не се възприемам като дъртак обаче.

            Въпросната жена е уникална простачка, беше писала на доста мъже в сайта за запознанства, че се мести от Русе в София и иска някой да й помогне на гарата. И никой не й помогнал, аз тогава бях на море.
            Проста, ама в срок на годноооост

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
              Тезата, че света е сбъркан, а не - ти, се нуждае от доказателства, каквито към момента не сме видели...
              Не знам защо ми влизаш така остро. Може би и ти си от категорията "чехльовци" и "путьовци".

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                И чие възприятие е по-важно /и валидно/ в случая - твоето или чуждото? Не питам, кое е обективно.

                Хубостта и младостта са субективни неща. ("Всеки се харесва някому, господарке" от една любима приказка)

                Аз познавам смотани мухльовци, които са семейни, и мъже тип мачо с много хубава физика, които са ергени, на горе долу една възраст.
                Тезата, че света е сбъркан, а не - ти, се нуждае от доказателства, каквито към момента не сме видели...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                  Никоя мадама в 20-те НЯМА ДА ТЕ ВЗЕМЕ. Ако си хване случайно с теб ще е да те ИЗПОЛЗВА ДА ПРЕОДОЛЕЕ ТРУДЕН МОМЕНТ и после ще те нарита. Даже оназ "неграмотна простачка" ТАКА НАПРАВИ.
                  Това че се чувстваш 18г пикльо е САМО В ТВОЙ УЩЪРБ
                  Не се знае, нали Миродес ни е разказвал, за чичовци на 50г с млади жени.

                  Тя не можа нищо да ме използва, защото е проста и елементарна. Дори из София трудно се оправя още.



                  И чие възприятие е по-важно /и валидно/ в случая - твоето или чуждото? Не питам, кое е обективно.

                  Хубостта и младостта са субективни неща. ("Всеки се харесва някому, господарке" от една любима приказка)

                  Аз познавам смотани мухльовци, които са семейни, и мъже тип мачо с много хубава физика, които са ергени, на горе долу една възраст.
                  Last edited by Evgo; 04.10.2023, 17:15.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Аз не се възприемам като дъртак обаче.
                    И чие възприятие е по-важно /и валидно/ в случая - твоето или чуждото? Не питам, кое е обективно.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      Аз не се възприемам като дъртак обаче.

                      Въпросната жена е уникална простачка, беше писала на доста мъже в сайта за запознанства, че се мести от Русе в София и иска някой да й помогне на гарата. И никой не й помогнал, аз тогава бях на море.
                      Никоя мадама в 20-те НЯМА ДА ТЕ ВЗЕМЕ. Ако си хване случайно с теб ще е да те ИЗПОЛЗВА ДА ПРЕОДОЛЕЕ ТРУДЕН МОМЕНТ и после ще те нарита. Даже оназ "неграмотна простачка" ТАКА НАПРАВИ.
                      Това че се чувстваш 18г пикльо е САМО В ТВОЙ УЩЪРБ.
                      Да не ти казвам колко ЖАЛКО изглежда да помагаш на закъсала пикла за елементарни неща че да ти пусне !?!?!?!
                      Last edited by bota156; 04.10.2023, 17:11.
                      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                        Ей туй е важното. Осъзнай че си ДЪРТАК.
                        Търси стара коза с яренце, ако случайно може и на теб да роди ще черпиш до пенсия
                        Аз не се възприемам като дъртак обаче.

                        Въпросната жена е уникална простачка, беше писала на доста мъже в сайта за запознанства, че се мести от Русе в София и иска някой да й помогне на гарата. И никой не й помогнал, аз тогава бях на море.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                          Малко да Ви разсея:

                          вчера си писах по ф.б. с младата кроячка от Русе. Тя ми каза "Не ми пиши повече. Дъртак"

                          Аз й казах: "Ти пък си проста и селянка, а по-лошото е, че си и неграмотна." (Пише на диалект и с много грешки.)

                          Тя: "Много добре си пиша. Зная ко да прая и ще се оправя и сама."

                          Така и не намерихме общ език и се блокирахме взаимно.
                          Ей туй е важното. Осъзнай че си ДЪРТАК.
                          Търси стара коза с яренце, ако случайно може и на теб да роди ще черпиш до пенсия
                          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                          Коментар


                          • Малко да Ви разсея:

                            вчера си писах по ф.б. с младата кроячка от Русе. Тя ми каза "Не ми пиши повече. Дъртак"

                            Аз й казах: "Ти пък си проста и селянка, а по-лошото е, че си и неграмотна." (Пише на диалект и с много грешки.)

                            Тя: "Много добре си пиша. Зная ко да прая и ще се оправя и сама."

                            Така и не намерихме общ език и се блокирахме взаимно.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение
                              Каквото и да обсъждаме,моята е ясна. Надали ще изкарам до края на тая седмица.
                              Затова ви моля ако имате възможност да подпомогнете децата ми като си ида от тоя свят.Евго ще разбере кога е станало от Фейсбук.
                              Апелът ми е към целият форум, не само към участниците в тая тема . Но не искам да пиша и по другите теми.
                              Все пак това си беше любимата ми тема.Жал ми е за жена ми, която ще се отглежда сама две малки деца.Но съдбата е такава.
                              Съжалявам ,че ви занимавам с моите проблеми.
                              Кофти , много кофти . Диагностик ,някъде ,нещо ?!! Щото на сляпо , не си е работа ....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                                Аз си бях ПРЕКАЛЕНО добър, и се подхлъзнах по дяволските изкушения.
                                Сега съм по ЛОШ - не се връзвам грам на дявола.
                                Не харесвам НИЩО изкуствено, модна глупост.
                                По доброто ми е че сега просто не се гавря с труп. Преди се възползвах, сега просто махам с ръка.
                                А ме подхлъзна една жена - нейното верую как ще отстъпваш на глупака, ще го МАЧКАШ да те уважава иначе те ти се подиграват и те мислят за мухльо ( и сега е така). ПРАВА е - говедото разбира само от ръжена, ама господ ми показа че не съм аз който да им показва и ги вкарва в правия път.
                                Като ринеш говна само ги размирисваш и се ЦАПАШ - на тях нищо не им става
                                Абе ДГД и без това ако искаш да им помогнеш само те псуват
                                Mмммм кои са … дяволските изкушения ?

                                Коментар

                                Working...
                                X