IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Що да ви питаме какво искате, когато вие сами си казвате!?
    Наздраве!
    Някои си казват, други се чешат по главата от яд. Важното е да се запази добрия тон. Нищо, че всяка една жена в подобна позиция, отдавна би получила истерични пристъпи.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

      Чуй сега една истинска история.

      Момчето пита приятелката си:
      - Миличко, кажи ми, когато не си на кеф какво предпочиташ, да ти обръщам внимание и да те занимавам
      или да те оставя на мира?
      Тя отговаря:
      - Да.

      Показателна история и много точна.


      Абсолютно. Затова на такива им трябва момък, който постоянно гледа накриво и няма угодия.

      Коментар


      • Седемдесетото нещо, което трябва да може прави жената - беше мусака.

        Останалите 69 са обединени в едно действие.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

          едене пиене и сгодна женица (да налива ракията и реже салатата). Ко мое и баница да прави ....
          Такива ти ми седемдесет неща
          Наздраве!​​​​​​​​​​
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Що да ви питаме какво искате, когато вие сами си казвате!?
            Наздраве!
            едене пиене и сгодна женица (да налива ракията и реже салатата). Ко мое и баница да прави ....
            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

              На някои места е било дори по-зле. Но деца е имало. Защото мъжете не са питали, а са действали. Сега е обратното. Самото заглавие на темата е в унисон с тази парадигма. Мъжете пита ли ги някой какво искат?

              При такива сценарии е повече от ясно, че при натрупване на достатъчно критична маса, нещата ще избият към радикален ислям. Съобразителността е до един момент. От там насетне следва принудата от по-силните към по-слабите.
              Що да ви питаме какво искате, когато вие сами си казвате!?
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                На някои места е било дори по-зле. Но деца е имало. Защото мъжете не са питали, а са действали. Сега е обратното. Самото заглавие на темата е в унисон с тази парадигма. Мъжете пита ли ги някой какво искат?

                При такива сценарии е повече от ясно, че при натрупване на достатъчно критична маса, нещата ще избият към радикален ислям. Съобразителността е до един момент. От там насетне следва принудата от по-силните към по-слабите.
                Чуй сега една истинска история.

                Момчето пита приятелката си:
                - Миличко, кажи ми, когато не си на кеф какво предпочиташ, да ти обръщам внимание и да те занимавам
                или да те оставя на мира?
                Тя отговаря:
                - Да.

                Показателна история и много точна.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Много е реалистично. Като в романите на Дикенс, но и в България също е било така.
                  Какви маслини в романите на Дикенс, бе, Евгич? Да не го бъркаш с Казандзакис? У нас пък никога не е било така, освен по времето на социализма. "Треска за злато" на Чаплин е сниман в софийски дом - култовата сцена, в която си яде обувките.
                  Last edited by pinoccio; 22.11.2023, 17:39.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                    На някои места е било дори по-зле. Но деца е имало. Защото мъжете не са питали, а са действали. Сега е обратното. Самото заглавие на темата е в унисон с тази парадигма. Мъжете пита ли ги някой какво искат?

                    При такива сценарии е повече от ясно, че при натрупване на достатъчно критична маса, нещата ще избият към радикален ислям. Съобразителността е до един момент. От там насетне следва принудата от по-силните към по-слабите.
                    +1

                    Дори вече се приема за модерно мъжете да са по арабска мода - с бради.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      Много е реалистично. Като в романите на Дикенс, но и в България също е било така.
                      На някои места е било дори по-зле. Но деца е имало. Защото мъжете не са питали, а са действали. Сега е обратното. Самото заглавие на темата е в унисон с тази парадигма. Мъжете пита ли ги някой какво искат?

                      При такива сценарии е повече от ясно, че при натрупване на достатъчно критична маса, нещата ще избият към радикален ислям. Съобразителността е до един момент. От там насетне следва принудата от по-силните към по-слабите.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от keizer Разгледай мнение

                        страхотна снимка!
                        Много е реалистично. Като в романите на Дикенс, но и в България също е било така.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                          1948 год. Един самун хляб, една глава лук и една чиния маслини за 6 усти. И въпреки това тези усти не спряха да вярват в доброто!
                          Днес имаме всичко, но пак казваме "нямаме". Все нещо ни липсва, все някой ни е виновен и забравяме да кажем едно " благодаря" за храната, която имаме на масата, за покрива над главите ни, топлинката през зимата, за дрехите, които имаме да облечем...И после се чудим, че депресията е бичът на века.
                          Приятелю, каквото и да притежаваш, ако не се научиш да си благодарен за това, а се фокусираш върху онова, което нямаш, винаги ще бъдеш нещастен...

                          страхотна снимка!
                          Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

                          Коментар


                          • 1948 год. Един самун хляб, една глава лук и една чиния маслини за 6 усти. И въпреки това тези усти не спряха да вярват в доброто!
                            Днес имаме всичко, но пак казваме "нямаме". Все нещо ни липсва, все някой ни е виновен и забравяме да кажем едно " благодаря" за храната, която имаме на масата, за покрива над главите ни, топлинката през зимата, за дрехите, които имаме да облечем...И после се чудим, че депресията е бичът на века.
                            Приятелю, каквото и да притежаваш, ако не се научиш да си благодарен за това, а се фокусираш върху онова, което нямаш, винаги ще бъдеш нещастен...

                            Attached Files

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                              Чини ми се, че се облизваш, а наоколо няма нищо за оправяне. Темата е пуста и най-много да намине Евгич с някоя розичка в ръка.

                              Разкрит съм. Обсебен съм от всичко, което е виртуално представено на този свят.

                              ​​​​​​​После има да се чудя, епа - кое пиУе ме беше окълвало! Каквото сами си направим...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                                Ми, аз не мога да обобщавам, но си мисля, че с годините рутината си казва думата и при двата пола.
                                За другото (пускането) - дори всеобщият любимец Мечо Пух - си го е казал: "Колкото повече - толкова повече" - според мен, не само за гърненцата с мед става (НА) въпрос...
                                Така де, какво пречи на хубавата дама, след хубав секс - да ти подари (още една!) хубава розичка? Освен че е хубава - съобразила е обстоятелствта и се е отбила и до цветарски магазин! Значи - и времето си може да разпределя добре!

                                (все пак - говорим си за дамите - Жени!)

                                Чини ми се, че се облизваш, а наоколо няма нищо за оправяне. Темата е пуста и най-много да намине Евгич с някоя розичка в ръка.

                                Коментар

                                Working...
                                X