IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Бедният брoкер Разгледай мнение

    прав си, кака е пропускала занятия на село,
    снего кат падне у Монтанско, училище нема,
    ама, не бъди придирчив толкова,
    за канторите какво, има си хора, дето чистят и дето са секретари,
    срамна работа - нема


    Виж как си знаеш

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Пред в трябваше да сложиш запетая.
      Аз не съм работил в големи адвокатски кантори, ама също следя много за правописа и пунктуацията.
      Оставих ти го за домашно . А ти си прегледай членуването и интервалите между думата и препинателния знак в почти всички постове, пък и Айнщайн трябва да позлорадства - виж ква съм грижовна

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        Пред в трябваше да сложиш запетая.
        Аз не съм работил в големи адвокатски кантори, ама също следя много за правописа и пунктуацията.
        прав си, кака е пропускала занятия на село,
        снего кат падне у Монтанско, училище нема,
        ама, не бъди придирчив толкова,
        за канторите какво, има си хора, дето чистят и дето са секретари,
        срамна работа - нема

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes

          Ти си един комплексиран простак. И неграмотен.Пишеш мЕсто и други диалектни думи.Не спазваш пунктоацията.
          И целият свят ти е крив.Един истински мъж сам си решава проблемите,а не си го изкарва на други хора.Така че това,че злобееш във форума, по никакъв начин няма да ти реши проблема.
          +100

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            Тезата олеква при кофти форма в която и да е сфера на живота
            Пред в трябваше да сложиш запетая.
            Аз не съм работил в големи адвокатски кантори, ама също следя много за правописа и пунктуацията.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Браво. Не се и съмнявам, че от добро сърце го правиш.
              Тезата олеква при кофти форма в която и да е сфера на живота

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                Не, просто съм минала през мощни кантори, при които подобни грешки водеха до увонение. Уверявам те - след това го засичаш отма. Чек, дабъл чек и трипъл чек
                Браво. Не се и съмнявам, че от добро сърце го правиш.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                  В момента си правя ежедневната разходка сред полето и наистина съм прегрял.
                  Иначе не се и съмнявам, че под лупа ми четеш коментарите с надеждата да откриеш правописни грешки.
                  Не, просто съм минала през мощни кантори, при които подобни грешки водеха до увонение. Уверявам те - след това го засичаш отма. Чек, дабъл чек и трипъл чек

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                    ПунктУацията. Абе нещо си прегрял. Горещо ли е при Вас?
                    В момента си правя ежедневната разходка сред полето и наистина съм прегрял.
                    Иначе не се и съмнявам, че под лупа ми четеш коментарите с надеждата да откриеш правописни грешки.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes

                      Ти си един комплексиран простак. И неграмотен.Пишеш мЕсто и други диалектни думи.Не спазваш пунктоацията.
                      И целият свят ти е крив.Един истински мъж сам си решава проблемите,а не си го изкарва на други хора.Така че това,че злобееш във форума, по никакъв начин няма да ти реши проблема.
                      ПунктУацията. Абе нещо си прегрял. Горещо ли е при Вас?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                        Ми не, за мен темата и форумът имат малко по-различни функции, а паметта е професионална деформация. Как се печелят дела без добра памет ?
                        Спор няма, че си умна и паметлива.Жена ми е същата.
                        Въпросът е,че като всички жени си имате особености присъщи на женският пол.
                        И в това ви е чарът.Иначе щеше да е скучен живота.
                        Иначе 90 процента от нещата, които пиша,го правя,за да поддържам интереса в темата. Ама някои много насериозно ги вземат,въпреки че по никакъв начин не са насочени към тях.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          Хахаха.Наистина съм се изкарал голям донжуан-за година откакто пиша отново във форума съм написал за един такъв случай. Направо задминавам бай Стамен Тракториста.
                          Иначе лошо няма,че следиш какво пиша и не се отричам от думите си. Явно проявяваш голям интерес към моята личност.Което е нормално за жените на твоята възраст.
                          Ми не, за мен темата и форумът имат малко по-различни функции, а паметта е професионална деформация. Как се печелят дела без добра памет ?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            И какво ще се промени в твоя живот, ако на мен ми се случат негативни неща в живота?
                            Абсолютно нищо,щото по никакъв начин не си свързан с мен.
                            А точно мен да ме плашиш с гадости в живота,при положение, че съм претърпял много такива ,е нелепо. Аз винаги съм подготвен за всяко развитие на нещата. Включително и най-лошото.
                            Мирко ,Мирко , не лоши бе , добри неща искам да ти се случват ! Ти наистина по далече от собственото си ограничение но моЕш да вденеш .
                            ПП Пиши на воля бе , осиране до ушите е задължително .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pa4anga

                              Викаш ,женските не ги броим за хора . Не бе , на теб не ти харесва ,какво ти отговарят хората на словестната ти диария .Пиши колкото искаш и каквото искаш . По навътре и по навътре до разпаряне .
                              Женските могат да пишат каквото си поискат.Аз на жените не се обиждам. Еволюцията ги е създала такива и аз ги приемам такива каквито са.
                              А иначе наистина смятам да пиша каквото поискам.Ще се възползвам от съвета ти.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pa4anga

                                Бих казал ,че мазохиста си ти ! Но човек може да разбере само толкова колкото знае ! Не забравяй , "кур капана" действа.
                                И какво ще се промени в твоя живот, ако на мен ми се случат негативни неща в живота?
                                Абсолютно нищо,щото по никакъв начин не си свързан с мен.
                                А точно мен да ме плашиш с гадости в живота,при положение, че съм претърпял много такива ,е нелепо. Аз винаги съм подготвен за всяко развитие на нещата. Включително и най-лошото.

                                Коментар

                                Working...
                                X