IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kinyalo Разгледай мнение

    Грешен, направо опасен съвет.

    Евгич, каквото и да правиш, за бога, не бъди себе си
    Ай ме цитирай в пълнота. Има там едно допълнение "но не този от форума"

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
      ....

      Викам си на акъла - браво, има още надежда за хората. Че напоследък стана много модерно да има язвителни коментари за срещуположния пол. Което определено е гооолям червен флаг, който се появява ненадейно в комуникацията.

      От която и страна на "барикадата" да застане, непредубеденият коментатор може да разглежда поведението на "срещуположния" пол като напълно адекватно - във функция на времето, за което е трупан опит (вкл. - разочарованиЯ) от индивидите (независимо от пола им).

      Е, за какво й е на тази твоя позната контакт с партньор, ако вече е устроила живота си, успокоила е топката, след няколко разочарования, които се възприемат често като трусове! Има ли смисъл за нея да почва нова (случайна връзка), само за да попадне на човек, който търси бройката и веднага след първия интимен контакт - фейсът ще изригне в коментари за поредната "победа" на някой "алфа -галфон", от когото трябвало да се "учат младите"...

      Младите няма защо да се учат. Ако инстинктът работи - те вече са готови за живота. Това - те да са готови за живота - се случва с най-голяма вероятност в определен период от битието на индивида.

      Значи, така и не ми стана ясно - защо се бъркаме в живота на другите? Най-вероятно, защото така сме устроени: да проектираме нашето мислене и възприятия за живота върху другите...


      Коментар


      • Да повдигнем малко темата, че нещата, които не се повтарят се забравят.

        Онзи ден бяхме на рожден ден с половинката и покрай яденето и пиенето у кръчмата, се залафихме с нейна приятелка, която бегло познавам. Понеже беше сама, тактично я подпитах, дали гаджето й не е на работа. Оказа се, че е свободна и напоследък повечко работела, та не й оставало много време за личен живот. Очаквах след оправданията да "изплюе" нещо срещу мъжете и т.н., но нямаше нищо такова.

        Викам си на акъла - браво, има още надежда за хората. Че напоследък стана много модерно да има язвителни коментари за срещуположния пол. Което определено е гооолям червен флаг, който се появява ненадейно в комуникацията.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

          Излизай и бъди себе си
          Грешен, направо опасен съвет.

          Евгич, каквото и да правиш, за бога, не бъди себе си

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Това съм го пробвал вече.

            На тия срещи жените са много неориентирани, някои идват неглеже, други си дрънкат глупостите, то по принцип първият контакт с непознат човек не е много приятен (при нелюбовните срещи). И не минава като в "Един за друг" или "Смени жената". Попадам на смотани жени, които си стоят моми след запознанството с мен (в повечето случаи).

            Знам, че не трябва да се правят селски неща, трябва да платя сметките и да не говоря директно за сватби, женитби, бебета, връзки, а да оставя тя да го поиска.

            Приятна вечер

            P.S. Разкажи ни малко за теб, след като те четем редовно.
            Абре Евго, стига си се водил от разни предавания и сериали. Истинският живот е пред телевизора и малко неща се случват така като ги гледаш. Излизай и бъди себе си, но не този от форума.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Бедният брoкер Разгледай мнение

              Избягвам да говоря за себе си във анонимен форум, стила на писане и нещата, които всеки пише, говорят за него доста.
              Не е нужно да даваш лични данни, а само общи.

              То и снимката не е твоя, но пишеш интелигентно,

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                Ботич, приемам и "твоята истина", не е нужно да използваш главни букви в арсенала, за да докажеш категоричността на теорията си.

                Но се замисли над това, че изкара разпоретините най-щастливите жени...разсъждавайки от свое лице и давайки типично мъжки предположения. Което ме кара да смятам, че още търсиш правилния път да направиш една жена щастлива. Откъдето и да се погледне, ти и тези които са в ролята на банкомат и още безброй куп итерации, лежите в един зандан - този в който щом се задоволява дадена потребност, то жената трябва задължително да е доволна.

                Не ме кефи нещо тая идея - нито процеса, нито резултата е задоволителен.
                между всекидневно ЗАДОВОЛЕНА ЖЕНА и разпоретина има ОГРОМНА РАЗЛИКА.
                Може 10 пъти дневно некачествено да е ..., такива са 99% от компаньонките ама няма да е доволна
                Last edited by RUBLA; 05.11.2023, 10:45. Причина: Спазвайте добрия тон!
                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  добре ли я накисна?
                  Сигурно центрофугата не е работела.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                    ... Попадам на смотани жени, които си стоят моми след запознанството с мен (в повечето случаи).
                    Щом след запознанството с теб си остават моми - това трябва да ти говори нещо. Даже доста!

                    И явно не са чак толкова смотани, за колкото ги мислиш.

                    Друг е смотания.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                      не познавам ни един НЕЩАСТЕН(на) щот много секс е правил. Познавам стотици дето се оплакват че НЯМА секс, и за ПАРИТЕ ТАКА.

                      Я кажи коя ще е с по разбира психика.
                      Всеки я иска и пуска на всеки 2-ри ака ХИЛЯДИ
                      и НИКОЙ не я иска, разчепила се пред някой и той ама махай са от тука цензоред.
                      НЯМА ЖЕНА ДЕТО ДА Я ЧУКАТ КАЧЕСТВЕНО ВСЕКИ ДЕН(АКА ПОЛУЧАВА ОРГАЗМИ) И ДА Е НЕДОВОЛНА
                      Ботич, приемам и "твоята истина", не е нужно да използваш главни букви в арсенала, за да докажеш категоричността на теорията си.

                      Но се замисли над това, че изкара разпоретините най-щастливите жени...разсъждавайки от свое лице и давайки типично мъжки предположения. Което ме кара да смятам, че още търсиш правилния път да направиш една жена щастлива. Откъдето и да се погледне, ти и тези които са в ролята на банкомат и още безброй куп итерации, лежите в един зандан - този в който щом се задоволява дадена потребност, то жената трябва задължително да е доволна.

                      Не ме кефи нещо тая идея - нито процеса, нито резултата е задоволителен.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                        Разкажи ни малко за теб, след като те четем редовно.
                        Избягвам да говоря за себе си във анонимен форум, стила на писане и нещата, които всеки пише, говорят за него доста.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Бедният брoкер Разгледай мнение

                          Oтделно, говори по малко за себе си (10%), другото време (90%) я питай за нейните Неща.
                          Избирай теми за разговор, за които си сигурен, че сте на едно мнение.
                          Измисли някакви меропроятия (сред природата напр), заедно.
                          Показвай/подсказвай, че си (про)активен и борбен, че не те плашат трудностите.
                          Покажи, че ти е добре със нея и тя може да разчита на теб във бъдеще време, при всякакви бури, при евентуална дълга връзка.
                          Това съм го пробвал вече.

                          На тия срещи жените са много неориентирани, някои идват неглеже, други си дрънкат глупостите, то по принцип първият контакт с непознат човек не е много приятен (при нелюбовните срещи). И не минава като в "Един за друг" или "Смени жената". Попадам на смотани жени, които си стоят моми след запознанството с мен (в повечето случаи).

                          Знам, че не трябва да се правят селски неща, трябва да платя сметките и да не говоря директно за сватби, женитби, бебета, връзки, а да оставя тя да го поиска.

                          Приятна вечер

                          P.S. Разкажи ни малко за теб, след като те четем редовно.
                          Last edited by Evgo; 04.11.2023, 21:12.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            Благодаря за хубавия съвет,

                            Аз те чета често. Ти семеен ли си или ерген?
                            Oтделно, говори по малко за себе си (10%), другото време (90%) я питай за нейните Неща.
                            Избирай теми за разговор, за които си сигурен, че сте на едно мнение.
                            Измисли някакви меропроятия (сред природата напр), заедно.
                            Показвай/подсказвай, че си (про)активен и борбен, че не те плашат трудностите.
                            Покажи, че ти е добре със нея и тя може да разчита на теб във бъдеще време, при всякакви бури, при евентуална дълга връзка.
                            Last edited by Бедният брoкер; 04.11.2023, 20:54.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              Благодаря за хубавия съвет,

                              Аз те чета често. Ти семеен ли си или ерген?
                              Това сме ти го писали хиляди пъти. Дано накрая да разбереш

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Бедният брoкер Разгледай мнение

                                не, не, не си схванал.
                                Смени ловното поле със качествено такова.
                                Остави тия (авто)гари, ГепиМе, Тиндер, барове и дискотеки.
                                Пущай се по библиотеки, тенис корт клубове/групи, бридж клубове/групи, велосипедните и планинарските такива, кучешките/котешките клубове/групи, групите дето помагат без корист (чистят буклуци, при наводнения и пр.)
                                Разглеждай Фейса, като видиш някоя жена постнала хубава есенна снимка, стихотворение, проза, направи и комплимент.След време - пак.
                                Ходи на театър, опера, концерти от 80/90-те год./рок.
                                Това е първата част от задачата.Все някъде ще се закачи добра риба.

                                Втората част е да задържиш интереса и към тебе и тука трябва да поработиш къртовски.
                                Има и свестни психоложки, помагат, не е срамно.
                                Благодаря за хубавия съвет,

                                Аз те чета често. Ти семеен ли си или ерген?

                                Коментар

                                Working...
                                X