IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    ...на ръка
    С големият плуг оре и засява влажната п...а.Почва имам предвид. След 9 месеца ще жъне.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Оре и сее.
      ...на ръка
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

        Оре ли?
        Оре и сее.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          На вилата е,ама дали точно почива не се знае.
          Оре ли?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

            е, дано да разтяга пружината
            Каза ми,че се заформя нещо с една жена,дано да са се задълбочили нещата.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              На вилата е,ама дали точно почива не се знае.
              е, дано да разтяга пружината
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                Така де. Мерси за пояснението.

                Днеска си лафих с една колежка. Питах я ква е разликата между срещата на мъж и жена, и интервюто за работа. Посмях се, че не можа да ми даде смислено обяснение. Още от началото обаче подчертах нещо с което се съгласи. Ако човек няма опит, дори и да е неразкрит талант, никой не го бръсне за слива. Обаче с една фирма/жена да се уреди, и колелото се завърта, съответно започват да валят оферти. А става въпрос за един и същ човек.

                Падна много смях, щото квото и да каже, водеше до противоречие с горното "доказателство" и активно й "прецаквах" доводите с "проблем в женската логика". Усетих я, че набра и искаше да ме убеди в нещо, но прекъснах разговора и ме викна на обяд утре. Искала да ми разясни нещата. Казах й, че на вързано куче нож вади. Не за друго, а обикновено когато се изразя така спрямо някой, означава в прав текст, че ще яде бой. Та малко смесени ми дойдоха тея сигнали - аджеба сега ще ме бие ли, или ще ми се кара?
                От нейна гледна точка си е права.На жените не им трябва опит с мъжете, стига да е атрактивна жената,дори и не красива,тя постоянно е оферирана от мъже.Няма как да те разбере.Гледах в Ютуб как една блогърка с профил в Туитър спореше с един мъж,че тъй като тя получавала много харесвания от мъже,то и за мъжете било така.И оня й предложи да си направи профил, в който да се представи за мъж.И тя направи така,като използва негови снимки и се представи за психолог. Обаче оферти и харесвания от жени липсваха.Каза че е получила харесвания от самотни майки и неатрактивни жени.
                А щом те кани на обяд, това е предложение в стил"Ела вълчо,изяж ме".
                Last edited by mirodes; 03.08.2023, 20:03.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                  мирко, евго май си почива на вилата
                  и ще трябва сам да поддържаш огъня в темата
                  На вилата е,ама дали точно почива не се знае.

                  Коментар


                  • мирко, евго май си почива на вилата
                    и ще трябва сам да поддържаш огъня в темата
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Не е точно така. Жените са по-отворени и оферират вече директно ,ама само мъже, към които така или иначе имат интерес .Към тия мъже,които не са атрактивни за жените, оферти липсват.И си ги отсвирват.
                      Така де. Мерси за пояснението.

                      Днеска си лафих с една колежка. Питах я ква е разликата между срещата на мъж и жена, и интервюто за работа. Посмях се, че не можа да ми даде смислено обяснение. Още от началото обаче подчертах нещо с което се съгласи. Ако човек няма опит, дори и да е неразкрит талант, никой не го бръсне за слива. Обаче с една фирма/жена да се уреди, и колелото се завърта, съответно започват да валят оферти. А става въпрос за един и същ човек.

                      Падна много смях, щото квото и да каже, водеше до противоречие с горното "доказателство" и активно й "прецаквах" доводите с "проблем в женската логика". Усетих я, че набра и искаше да ме убеди в нещо, но прекъснах разговора и ме викна на обяд утре. Искала да ми разясни нещата. Казах й, че на вързано куче нож вади. Не за друго, а обикновено когато се изразя така спрямо някой, означава в прав текст, че ще яде бой. Та малко смесени ми дойдоха тея сигнали - аджеба сега ще ме бие ли, или ще ми се кара?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
                        Я да изкопаме тая тема. Евгича не се вясва и не отговаря на офертите, сигурно е намерил нещо сгодно. И няма как да е иначе, жените са доста по-достъпни, отколкото преди години. Вече дори не се налага да се полагат усилия, те самите оферират, тези към които имат интерес.

                        Колеги ми споделят, че рядко се случвало някоя да ги отреже брутално - радвали се на вниманието и деликатно заявявали когато симпатиите не са взаимни. Това ме навява на мисълта, че вече по-затворени хора ще понатрупат малко самочувствие и ще успеят да се пласират на "пазара", поради липсата на горчив опит...под такъв опит да се разбира грубо отсвирване, граничещо с унижение.
                        Не е точно така. Жените са по-отворени и оферират вече директно ,ама само мъже, към които така или иначе имат интерес .Към тия мъже,които не са атрактивни за жените, оферти липсват.И си ги отсвирват.

                        Коментар


                        • Я да изкопаме тая тема. Евгича не се вясва и не отговаря на офертите, сигурно е намерил нещо сгодно. И няма как да е иначе, жените са доста по-достъпни, отколкото преди години. Вече дори не се налага да се полагат усилия, те самите оферират, тези към които имат интерес.

                          Колеги ми споделят, че рядко се случвало някоя да ги отреже брутално - радвали се на вниманието и деликатно заявявали когато симпатиите не са взаимни. Това ме навява на мисълта, че вече по-затворени хора ще понатрупат малко самочувствие и ще успеят да се пласират на "пазара", поради липсата на горчив опит...под такъв опит да се разбира грубо отсвирване, граничещо с унижение.

                          Коментар


                          • Без да изпадам в обяснителен режим, искам да разбираемо да хвърля светлина, защо понякога ползвам лека ирония. Такъв метод е необходим в абсурдния свят, който обитаваме...

                            Значи, това, че може да се наложи да влезем в конфликт със Закона (оттук - и със Съдебната система, която е мотивирана да следи за изпълнението на Закона .., който Закон - добър или "лош" - може и е задължително да бъде прилаган, защото е ИЗВАЯН от Законодателната власт в лицето на избраният от нас Парламент... и това всички си го знаемЕ. )

                            И, сигурен съм, че всеки нормално мислещ човек би защитил (с всички възможни средства) членовете на своето семейство! Нали съм прав!

                            ​​​​​​Подобна защита изключва прилагането на "насилие"... И се получи манджата с гроздИ!

                            Разбира се, че престъпилите закона (не казвам престъпниците!) - имаЛИ право на защита. Така де - стъжнил е нечий живот и е нарушил нечии права, но той има правото да бъде защитаван...

                            Да де, ама всеки нарушител на Закона - прибягва до неразрешени методи от същия Закон. Разбира се, че нарушителят на закона разполага и с много средства, които са притегателна сила за всички, вкл. - представителите на законодателната-, изпълнителната-, съдебната власти.....(които са независими)...

                            Извод: емоцията ни прави уязвими пред закона (колкото и "лош" и несъвършен да ни се вижда той)... След време може да съжаляваме за прибързаните си действия.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от MorskiShop Разгледай мнение
                              Дори не знам как може да има разделение на мненията за насилието било то върху жени, мъже или животни. НИКОЙ няма право да упражнява такова, а ако го направи трябва да бъде съден и наказан за деянието си. Имам жена, някой ден ще имам и деца. Искам да живеят в държава, където да не трябва да ставам убиец, ако се случи нещо такова с тях.

                              Погледни го от добрата страна...

                              Насилникът ще получи ниската присъда, ще излезе от затвора, преди третата година, защото ще го пуснат за добро поведение...

                              Обаче - ти си оставаш за 30 години на топло, никакви разходи! Много жестокост би проявил и няма да се задоволиш с толкова "лека" телесна повреда... Абе, излизаш съвсем като нов...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                                Невена Христова
                                “Красавицата и звярът”
                                .......

                                "Звярът" притежава достатъчно полицейска закрила, за пореден път успява да надхитри съдебната система с фалшива експертиза.. и отново е на свобода.
                                ...........

                                Трябва да уточним факта, че съдебните експерти се назначават от Съда. Те полагат клетва пред съда и са отговорни пред Съда за коректната и безпристрастна експертиза. (авторката на статията внушава, че извършителят е назначил.експертизата)

                                Съдебните експерти да също толкова независими, колкото Съда (съдията по делото, избран на случаен принцип) и - също толкова независим е и представителят на Прокуратурата.

                                След толкова независими институции (за финансирането на които плащаме с нашите данъци) - защо има толкова много протестиращи в различни градове?

                                Същото е и при законодателната власт, която определено не е изработила достатъчно възпиращи закони и сега ще прави корекции, защото едно време вече е изгубено и едни пари вече са получени .. Хайде отново да оберат данъкоплатеца... Все пак, много хора излизат да протестират и ще падат правителства... Защото всичко опира до... Изпълнителната власт... Те пък, каква вина да имат в случая, че Киро Канадеца излиза пред протестиращите? Да не би и Кирчо да се чувства гузен? Че - за какво ? Неговото са бели кахъри... Фалшифицирал бил документ и нарушил Конституцията. Кво от това? И Конституцията ще пренапишем - и всичко ще бъде наред!

                                Коментар

                                Working...
                                X