IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    Няколко уикенда отлагаше втората среща, а после престана да ми отговаря.

    Но е смотана шушумига, искаше заедно да ходим по провинцията, по диви и необитавани места, сред природата, но си остана само на думи.


    Иначе аз точно такива обекти имам,
    о, любителка на outdoor sex
    не се ли засичате по фейса
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Този месец имах рожден ден.

      В работата ми имам симпатична колежка, която е мома. Тя се размина с мен и дори не ме поздрави. А после ми писа по фейсбук дълго пожелание.

      Какво ме топли това пожелание като на живо се държи като дива коза. Ние не сме далечни познати с нея, работили сме по общи проекти. И много ми е лайквала снимките, които качвам.

      Случаят е показателен за това какво представляват млади българки в момента. На приказки силни, на дела нищо.
      Евгич, респектирай я малко. Кво е тва отношение. Следващия път като те подмине, я спри ти. След като ти изписа фермана, пита ли я дали на живо е толкова притеснителна, че не смее даже да те поздрави?

      Ако я усещаш, че се дуе - всеки път като се видите я приземявай с някой бъзик. Повтаряш докато не стане памучец. Да се чуди какво да говори и как да се държи, че да не отнася още бъзици. Чак като омекне и даваш един за награда.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        абе, какво стана с онази, дето викаш, че била малко лудичка
        и и беше качил снимка тука
        Няколко уикенда отлагаше втората среща, а после престана да ми отговаря.

        Но е смотана шушумига, искаше заедно да ходим по провинцията, по диви и необитавани места, сред природата, но си остана само на думи.


        Иначе аз точно такива обекти имам,

        Коментар


        • Първоначално изпратено от keizer Разгледай мнение

          Кафето е прелюдия към другото. При първи разговор да и кажеш, че ще и скъсаш шортите - ми гуд лък. Една уважаваща себе си жена би ударила шамар на мъжа и би си помислила, че е перверзник.
          Ще ти кажа към какво е прелюдия кафето. Но, първо. Никога не трябва да ходи на такава среща сам. Трябва да е с приятел, приятели с приятелките им, и въобще с компанията си. Иначе Евго има дарбата за отрицателно време да става досаден. Момичето след петата минута ще започне да си човърка в телефона и да заглежда сервитьорката. До това ще доведе кафе с Евго.

          Всъщност момичето ще очаква от Евго точно "да и скъса шортите" и всичко друго си е загуба на време.
          Въпроса трябва да се постави още в началото. Ако мацката остане след втория въпрос, то след третия ще е готова.
          Трите въпроса са в рамките на три минути.
          Е, може и малко повече газ да даде, но не препоръчвам.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

            Така си го представям Евгич - разрошен като диригент и със здрава палка в ръка
            И без оркестър..

            Коментар


            • Първоначално изпратено от keizer Разгледай мнение

              Кафето е прелюдия към другото. При първи разговор да и кажеш, че ще и скъсаш шортите - ми гуд лък. Една уважаваща себе си жена би ударила шамар на мъжа и би си помислила, че е перверзник.
              Няма голямо значение кое от двете казваш, от значение за жената е само кой го казва

              Коментар


              • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение


                Изключително решителна постъпка и точно показва какво му се иска от живота.

                Стига ве. Трябва да и каже, че иска да и скъса шортите на заднато седалка на колата. Толкова ли е трудно?
                Не ти липсва въображение, ама колата трябва да е двуврата, за да не изпадне момичето от много друсане. Така си го представям Евгич - разрошен като диригент и със здрава палка в ръка, който наказва всякакви фалшиви звуци и стенания.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение


                  Изключително решителна постъпка и точно показва какво му се иска от живота.

                  Стига ве. Трябва да и каже, че иска да и скъса шортите на заднато седалка на колата. Толкова ли е трудно?
                  Кафето е прелюдия към другото. При първи разговор да и кажеш, че ще и скъсаш шортите - ми гуд лък. Една уважаваща себе си жена би ударила шамар на мъжа и би си помислила, че е перверзник.
                  Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от keizer Разгледай мнение

                    действай, жените обичат решителните мъже, които знаят какво искат от живота. ако я харесваш - покани я на кафе!

                    Изключително решителна постъпка и точно показва какво му се иска от живота.

                    Стига ве. Трябва да и каже, че иска да и скъса шортите на заднато седалка на колата. Толкова ли е трудно?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      Този месец имах рожден ден.

                      В работата ми имам симпатична колежка, която е мома. Тя се размина с мен и дори не ме поздрави. А после ми писа по фейсбук дълго пожелание.

                      Какво ме топли това пожелание като на живо се държи като дива коза. Ние не сме далечни познати с нея, работили сме по общи проекти. И много ми е лайквала снимките, които качвам.

                      Случаят е показателен за това какво представляват млади българки в момента. На приказки силни, на дела нищо.
                      действай, жените обичат решителните мъже, които знаят какво искат от живота. ако я харесваш - покани я на кафе!
                      Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                        задомил е да си купиш ДОМ/жилище не жена. За жена си имаме друга дума - ОЖЕНИЛ
                        Така де.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Този месец имах рожден ден.

                          В работата ми имам симпатична колежка, която е мома. Тя се размина с мен и дори не ме поздрави. А после ми писа по фейсбук дълго пожелание.

                          Какво ме топли това пожелание като на живо се държи като дива коза. Ние не сме далечни познати с нея, работили сме по общи проекти. И много ми е лайквала снимките, които качвам.

                          Случаят е показателен за това какво представляват млади българки в момента. На приказки силни, на дела нищо.
                          абе, какво стана с онази, дето викаш, че била малко лудичка
                          и и беше качил снимка тука
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                            Какво му е другото на времето, бе, Евгич? На 50 вече си дърт пергиш. Тепърва има да ги сънуваш тия тийнейджърки. Ще се облизваш насън като мачка на италиански сладолед. За да хванеш младо момиче, трябва ти да слезнеш на нейното ниво и да дърпаш магистралки по кьошетата и по прокъсани дънки да ревеш като магаре, а не тя да се качи на твоето и да й четеш Блок и Есенин пред камината с папийонка на врата. Докато извадиш патлака да я оправиш, ще трябва да се застреляш после сам с него.
                            Този месец имах рожден ден.

                            В работата ми имам симпатична колежка, която е мома. Тя се размина с мен и дори не ме поздрави. А после ми писа по фейсбук дълго пожелание.

                            Какво ме топли това пожелание като на живо се държи като дива коза. Ние не сме далечни познати с нея, работили сме по общи проекти. И много ми е лайквала снимките, които качвам.

                            Случаят е показателен за това какво представляват млади българки в момента. На приказки силни, на дела нищо.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              Ти все пак си от друго време.

                              През 90-те години наистина беше както ти казваш.

                              То и аз можех да направя бебе на някоя тийнеджърка на 16 г през 1995 г.
                              Какво му е другото на времето, бе, Евгич? На 50 вече си дърт пергиш. Тепърва има да ги сънуваш тия тийнейджърки. Ще се облизваш насън като мачка на италиански сладолед. За да хванеш младо момиче, трябва ти да слезнеш на нейното ниво и да дърпаш магистралки по кьошетата и по прокъсани дънки да ревеш като магаре, а не тя да се качи на твоето и да й четеш Блок и Есенин пред камината с папийонка на врата. Докато извадиш патлака да я оправиш, ще трябва да се застреляш после сам с него.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                                Koйто до 35 години не се е задомил или е скъсаняк без пукната пара или е комплексар.Аз се ожених на 21 години.Даже вече съм дядо на 2 внучки.
                                Ти все пак си от друго време.

                                През 90-те години наистина беше както ти казваш.

                                То и аз можех да направя бебе на някоя тийнеджърка на 16 г през 1995 г.

                                Коментар

                                Working...
                                X