IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

    Така си представям Съни . Идея нямам защо.
    От името което си е присвоила - слънчева. И Кейт Бланшет е такава.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от манимемене Разгледай мнение
      Глупав съм Торбалане, само че тук се обаждам много рядко, та не се разбира много ли съм глупав, малко ли съм...
      И аз не съм умен, мани ме!

      Не всичко е до ум, само на това се надам...

      Коментар


      • Глупав съм Торбалане, само че тук се обаждам много рядко, та не се разбира много ли съм глупав, малко ли съм...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от манимемене Разгледай мнение
          Жените в тая тема са все умници (не се възгордявайте все пак). Затова си ги представям всичките като брюнетки. Иначе харесвам и Кейт Бланшет. Не само като визия а и като актриса.
          Така си представям Съни . Идея нямам защо.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от манимемене Разгледай мнение
            Жените в тая тема са все умници (не се възгордявайте все пак). Затова си ги представям всичките като брюнетки. Иначе харесвам и Кейт Бланшет. Не само като визия а и като актриса.
            Таа свалка требва да се говори от висотата на умен мъж. Тогава се разтичат от кеф от комплимента и мое ти пуснат...

            Кажеш ли го, обаче, като глупав, се гледат да ти стъпат с токчето на темето и да подскачат отгоре ти.
            Last edited by RUBLA; 14.01.2024, 10:14. Причина: Спазвайте добрия тон!

            Коментар


            • Жените в тая тема са все умници (не се възгордявайте все пак). Затова си ги представям всичките като брюнетки. Иначе харесвам и Кейт Бланшет. Не само като визия а и като актриса.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение
                Явно тази басня е дошла в Древна Гърция от Китай, където са отглеждали и отглеждат гроздето вързано високо, както се полага на (дива) лиана.

                Изправена, лисицата е висока около метър, с подскок стига метър и половина – два.

                В Европа най-ниските гроздове на култивираните от векове лози са само 20 см. над земята.

                А, може би, Езоп е наблюдавал некоа лисица под домашната асма.
                Last edited by Turbolan; 13.01.2024, 22:04.

                Коментар


                • Останалите жени във форума си ги представям така:

                  Съни руса с теменужено сини очи, фантастична блондинка. Висока и елегантно слаба.

                  Тнм брюнетка тип Одри Хепбърн. Миньон до среден ръст.

                  Дъри - фатално махагоново червенокоса. Висока и стройна.

                  Рубла - нежно кестенява с красив червени къв оттенък и Светла кожа. Среден ръст.

                  Просто усещане

                  Утре ще разказвам за момчетата

                  Поздрав за всички - все пак е събота вечер . И си сипвам едно за Ендер.

                  https://youtu.be/IPj2zCSrkoU?si=fUABEwidf_snOIsp
                  Last edited by Arana; 13.01.2024, 21:54.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                    Кестенява коса със зелени очи.
                    Мерси

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                      ИнтЕлигентно е момето бе , верно с предрасъдъци ама пък диалога принципно не е лош.
                      Мерси

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от манимемене Разгледай мнение
                        Брюнетка! Прилича на Марион Котияр, така си я представям.
                        ТяНанМън (тнм) прилича на Кати Бейтс на по-млади години.
                        Мерси

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от манимемене Разгледай мнение
                          Съжалявам за Ендер, умен човек беше. Не пишеше в първо лице, изразяваше се като страничен наблюдател, от последна инстанция и затова дълго време не можех да разбера мъж ли е, жена ли е. Светла му памет!
                          И беше максимално загърбил егото. Светла му памет.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

                            Първосигнално: брюнетка.
                            На втори план, щом питаш.....а не си глупава: блондинка.
                            Нооо реално си брюнетка под прикритие.....дали руса или червена, не се наемам да позная.
                            Тук е редно да спомене един брадат виц:

                            Какво естествена блондинка превърната в брюнетка - Изкуствен интелект

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Turbolan Разгледай мнение

                              От самото начало тук е комплексарски грандоманска.

                              Не ви разбирам що ѝ ходите подир опашката като кучешка сватба...
                              https://prikazki.com/%D0%BB%D0%B8%D1...%82%D0%BE/?amp


                              Коментар


                              • Съжалявам за Ендер, умен човек беше. Не пишеше в първо лице, изразяваше се като страничен наблюдател, от последна инстанция и затова дълго време не можех да разбера мъж ли е, жена ли е. Светла му памет!

                                Коментар

                                Working...
                                X