IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

    Съгласен. Черпи ги тези моми и забрави парите. Ако искаш да си платиш за секс, знаеш къде. Гледай да си изкараш добре, хапни, пийни, направи хубаво впечатление...важно е момата да те хареса. Не гледай на вечерята като на трамплин към спалнята.

    В крайна сметка, ако няма привличане, в т.ч. и сексуално, няма как да стане, колкото и да черпиш.

    Поздрави!
    Да, такава позиция е обидна за жената; може би затова някои някъде жени държат непременно да платят своята сметка, отхвърляйки идеята за абстрактно кавалерство.

    То аз и секса, поне първите пъти, го смятам в областта на началото на запознанство – или "сексът (не) е повод за запознанство" – и след него все още никой не е длъжен нещо на другия.
    Last edited by Turbolan; 09.01.2024, 13:03.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

      Е … не ме четеш ти внимателно
      Много ме разпалиха снощи у другата тема и от там ще да е дошло

      Но от друга страна ми харесва да гледам как се бориш със стената.(сигурен съм, че веднага се досещаш какво имам предвид)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

        Съгласен. Черпи ги тези моми и забрави парите. Ако искаш да си платиш за секс, знаеш къде. Гледай да си изкараш добре, хапни, пийни, направи хубаво впечатление...важно е момата да те хареса. Не гледай на вечерята като на трамплин към спалнята.

        В крайна сметка, ако няма привличане, в т.ч. и сексуално, няма как да стане, колкото и да черпиш.

        Поздрави!
        Кайзенчо, за много години. Отдавна не си се вясвал. Хубав акъл даваш.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Retro_696 Разгледай мнение

          Човече,спри се да анализираш жените!Ще се прецаааакам ли,като я почерпя,няяяма ли да се прецакам?!Прецакай се!Покани я на вечеря и се прецакай,ама го направи с кеф!Напълни "софрата",отпусни душата,така и дамата ще се отпусне...., и се изкефи на вечерта!Ако след няколко прецаквания,нещата не се получават ,прецакай се с някоя друга и т.н.Прецаквай се ,докато се получи,а може и да не получи....Но най-малкото ще имаш много приятни прецаквания.....А не да се хвалиш с това ,какви глупости си си напазарувал - от рода на старинна кристална фруктиера,ваза и тем подобни дивотии...А бе, как е възможно един мъж да ходи и да си губи времето,за да пазарува подобни глупости,че и да се хвали с това...?!
          Съгласен. Черпи ги тези моми и забрави парите. Ако искаш да си платиш за секс, знаеш къде. Гледай да си изкараш добре, хапни, пийни, направи хубаво впечатление...важно е момата да те хареса. Не гледай на вечерята като на трамплин към спалнята.

          В крайна сметка, ако няма привличане, в т.ч. и сексуално, няма как да стане, колкото и да черпиш.

          Поздрави!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            Така и не разказа онази дама дето те покани на рожден ден и дето ѝ купи подарък продължи ли нататък с някой общ роман или затвори книгата.

            Нещо кисел ми се виждаш тази сутрин - от студа ще да е …
            не трябваше да отклоняваш оная покана за круиза
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

              Така и не разказа онази дама дето те покани на рожден ден и дето ѝ купи подарък продължи ли нататък с някой общ роман или затвори книгата.

              Нещо кисел ми се виждаш тази сутрин - от студа ще да е …

              Наистина - самата ти показа нееднократно, че не се интересуваш от подробности, а и аз не владея телеграфния стил. Есета и романи не ти (НИ) се четат (времето ни е забързано и с глупости не ни се занимава.)
              Забелязал съм, че истинските дами се връщат.
              Ако не се върнат - значи - точно те не са били истинските!

              Философията ми е жеУезна! Никаква възможност за пробив, ама ни-как-ва!

              Ади, че бързам да изкарам комата хляб за днес...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                Къде да си плащам и за какво?


                Има жени, които и едно кафе не заслужават с номерата, които правят.
                Човече,спри се да анализираш жените!Ще се прецаааакам ли,като я почерпя,няяяма ли да се прецакам?!Прецакай се!Покани я на вечеря и се прецакай,ама го направи с кеф!Напълни "софрата",отпусни душата,така и дамата ще се отпусне...., и се изкефи на вечерта!Ако след няколко прецаквания,нещата не се получават ,прецакай се с някоя друга и т.н.Прецаквай се ,докато се получи,а може и да не получи....Но най-малкото ще имаш много приятни прецаквания.....А не да се хвалиш с това ,какви глупости си си напазарувал - от рода на старинна кристална фруктиера,ваза и тем подобни дивотии...А бе, как е възможно един мъж да ходи и да си губи времето,за да пазарува подобни глупости,че и да се хвали с това...?!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                  Сгрешила сте адресата, скъпа.

                  Повярвай, има дами, които дават буквално ВСИЧКО, за да четат, в подходяща обстановка не есета,а цели романи...
                  И ме разбират. Малката подобност...

                  (опс, изтече ми лимита на най-интересното, но вие връзвайте лафчето - не ми пречите...)


                  ​​​
                  Така и не разказа онази дама дето те покани на рожден ден и дето ѝ купи подарък продължи ли нататък с някой общ роман или затвори книгата.

                  Нещо кисел ми се виждаш тази сутрин - от студа ще да е …

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                    Видиш ли как с малко може да се каже много - нема нужда от чаршафи

                    .....l:

                    Сгрешила сте адресата, скъпа.

                    Повярвай, има дами, които дават буквално ВСИЧКО, за да четат, в подходяща обстановка не есета,а цели романи...
                    И ме разбират. Малката подобност...

                    (опс, изтече ми лимита на най-интересното, но вие връзвайте лафчето - не ми пречите...)


                    ​​​

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                      Нямаш си на идея колко могат да изпият истинските мъже, преди да хлопне мандалото

                      Не давай такива бизнес планове за безплатно напиване, че в днешно време не е трудно човек да си уреди среща.

                      Много се лъжеш, аки смяташ,, че Тя ще чака да се наливаш до края на "свиждането", само заради това, че е "загоряла" за трите букви... Ще си плащаш като поп надценките и ще ни веселиш (познай като кого) тук.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

                        Толкова сарказъм, ирония, присмех и дори надменност - само в няколко малки думички... Изравняваш "мъжете" със земята!

                        Разбира се, че има и други мъже, като този, който си изкопала от някъде. Малко са тия, но се намират.

                        Лошо е, че на ония (мн.ч.), към които са насочени думичките - им е "през оная работа"...

                        Видиш ли как с малко може да се каже много - нема нужда от чаршафи

                        За мен тука Ратко е пръв майстор на форумното хайку
                        Last edited by Arana; 08.01.2024, 23:57.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                          Нямаш си на идея колко могат да изпият истинските мъже, преди да хлопне мандалото

                          Не давай такива бизнес планове за безплатно напиване, че в днешно време не е трудно човек да си уреди среща.
                          Е … не ме четеш ти внимателно

                          Last edited by Arana; 08.01.2024, 23:42.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten

                            как се нарича такъв, който живее на издръжка на майка си и баба си
                            е такъв е и форумен идиот
                            Брей, колко си серт днеска …

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                              Признавам. Първо, защото е минал през началния филтър въобще да седна на масата му. Принципно ако е досадник аз плащам великата сметка и циркът приключва.

                              Когато връзката/бракът е дълъг е добре да има равновесие в това кой колко дава. И мъжете са човешки същества. Много е важен балансът.
                              Нямаш си на идея колко могат да изпият истинските мъже, преди да хлопне мандалото

                              Не давай такива бизнес планове за безплатно напиване, че в днешно време не е трудно човек да си уреди среща.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                                ..... аз плащам великата сметка и циркът приключва.
                                .....
                                Толкова сарказъм, ирония, присмех и дори надменност - само в няколко малки думички... Изравняваш "мъжете" със земята!

                                Разбира се, че има и други мъже, като този, който си изкопала от някъде. Малко са тия, но се намират.

                                Лошо е, че на ония (мн.ч.), към които са насочени думичките - им е "през оная работа"...


                                Коментар

                                Working...
                                X