IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    Не е точно така, защото децата на богатите се размножават по-рано.
    ... .

    Ако за пореден път изляза от темата, а Рубла ще има пълното основание да ме изтрие от темата и от... красивия си поглед, то бих опонирал по темата, що е то богатство(ТО).

    Според мен, (ПАСИВНО) богат е всеки, който е получил, като наследство - апартамент в София.и вилИ: по морето и около София. Така - същият може да тръгне с "летящ" старт пред всички свои "конкуренти", които разчитат на кредитите.

    Извод (подсказка): НЕ винаги децата на богатите се "размножават" по- рано, въпреки "летящия" си старт. Има много други фактори (вкл. обусловените от начина на мислене - строго индивидуален за всеки), за да се фиксираме върху богатството, като фактор, който влияе върху размножаването.

    Подсказка 2: аз, например - имам друг приоритет. Решил съм да изхвърля книгите от моята библиотека, да си купя нови и да запълня цяла стена с тях (2.5 х 9 метра). Проблемът ми е, че искам заглавията и авторите да се четат, когато се снимам на фона на библиотеката ми, но се съмнявам, че това е изобщо изпълнимо! Как трябва да застана в кадъра: в цял ръст, до кръста, или - само главата ми да бъде в кадър?

    Дилемата при богатите: ако в живота ми направя 3 големи библиотеки, редно ли е да помисля и за това - да създам едно дете, или все още е много рано да мисля за деца? Все пак репродукцията ми си е на ниво!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

      Той може, ама няма да иска. Последното за което си мисли 23г. вървежен младеж е репродукцията.
      Не е точно така, защото децата на богатите се размножават по-рано.


      Сложил един плюс на Ратко, че тия с по-слабия успех
      се интересуват само от упражненията по репродукция.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

        Прав си, така си беше - изкараш пчеличка и тичаш спринт пред тролея към дома. После, след сурвачката, като прибереш заслужените субсидии...кеф ти гаджета, кафета и репродукция.

        Скрита лимонка ще се окаже Евгича, напипал е схемата.
        и аз съм забелязал, че тия с по-слабия успех
        се интересуват само от упражненията по репродукция
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          мисля, че евго не случайно е поставил изискването за висок успех
          Прав си, така си беше - изкараш пчеличка и тичаш спринт пред тролея към дома. После, след сурвачката, като прибереш заслужените субсидии...кеф ти гаджета, кафета и репродукция.

          Скрита лимонка ще се окаже Евгича, напипал е схемата.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

            Той може, ама няма да иска. Последното за което си мисли 23г. вървежен младеж е репродукцията.
            мисля, че евго не случайно е поставил изискването за висок успех
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Има различни мнения по въпроса.

              Обаче, ако на един младеж, на 23г, който завършва ВУЗ с висок успех тате му осигури жилище и започне добра работа, която сам е намерил или са му помогнали, гарантирано може да си намери жена от своя поток. Навремето имаше колежки от провинцията, които се оглеждаха за целта. И тогава нещата са лесни и може да има много репродукция на 20+.

              Аз не бях в тази хипотеза, за съжаление.
              Той може, ама няма да иска. Последното за което си мисли 23г. вървежен младеж е репродукцията.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                Има различни мнения по въпроса.

                Обаче, ако на един младеж, на 23г, който завършва ВУЗ с висок успех тате му осигури жилище и започне добра работа, която сам е намерил или са му помогнали, гарантирано може да си намери жена от своя поток. Навремето имаше колежки от провинцията, които се оглеждаха за целта. И тогава нещата са лесни и може да има много репродукция на 20+.

                Аз не бях в тази хипотеза, за съжаление.
                може, но само ако е с висок успех
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                  Да си гледаш "хубаво" децата - не винаги е свързано с това - да им осигуриш качествено образование.

                  Още по кофти - ситуация е тая, ако децата, които си отгледал - "поставят" условие: наличието на жилище (апартамент) за създаването на семейство. Т.е. - след определена (млада) възраст, последователността в развитието е: семейство - деца - апартамент.

                  Обратната подредба обикновено изключва децата.

                  (Разбира се, всеки има право на мнение и по-скоро се предпочита "да ти падне отнякъде един апартамент", отколкото да се заробваш с кредити, които трябва да се погасяват някак, т.е. - трябва И да се работи...)
                  Има различни мнения по въпроса.

                  Обаче, ако на един младеж, на 23г, който завършва ВУЗ с висок успех тате му осигури жилище и започне добра работа, която сам е намерил или са му помогнали, гарантирано може да си намери жена от своя поток. Навремето имаше колежки от провинцията, които се оглеждаха за целта. И тогава нещата са лесни и може да има много репродукция на 20+.

                  Аз не бях в тази хипотеза, за съжаление.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Той ги гледа хубаво и трите. Обаче не вярвам да им купи по 1 апартамент, защото в БГ не е възможно. Ако по наследство има апартаменти, тогава ДА.

                    Не ми е казвал подробности, но според мен новата му жена му е била любовница и не я е пазил. Защото няма пауза между двете връзки.

                    Да си гледаш "хубаво" децата - не винаги е свързано с това - да им осигуриш качествено образование.

                    Още по кофти - ситуация е тая, ако децата, които си отгледал - "поставят" условие: наличието на жилище (апартамент) за създаването на семейство. Т.е. - след определена (млада) възраст, последователността в развитието е: семейство - деца - апартамент.

                    Обратната подредба обикновено изключва децата.

                    ​​​​​​​(Разбира се, всеки има право на мнение и по-скоро се предпочита "да ти падне отнякъде един апартамент", отколкото да се заробваш с кредити, които трябва да се погасяват някак, т.е. - трябва И да се работи...)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

                      Аз НЕ се възхищавам на пичовете, които правят деца.

                      Възхищавам се на пичовете, които, след като направят своите деца, ОЩЕ и ОТГЛЕЖДАТ, т.е.: създават семейна среда, образоват, задомяват, служат като пример, според своите критерии за децата, които са направили...
                      Той ги гледа хубаво и трите. Обаче не вярвам да им купи по 1 апартамент, защото в БГ не е възможно. Ако по наследство има апартаменти, тогава ДА.

                      Не ми е казвал подробности, но според мен новата му жена му е била любовница и не я е пазил. Защото няма пауза между двете връзки.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        .......

                        Аз познавам един пич и много му се възхищавам, на 30+ е направил 2 деца на първата си жена - рускиня и още едно на втората си жена.
                        .....
                        Аз НЕ се възхищавам на пичовете, които правят деца.

                        Възхищавам се на пичовете, които, след като направят своите деца, ОЩЕ и ОТГЛЕЖДАТ, т.е.: създават семейна среда, образоват, задомяват, служат като пример, според своите критерии за децата, които са направили...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                          В момента в Русия има огромен дефицит на мъже. Стотици хиляди рускини са готови на всичко, само и само някой да ги измъкне от блатото. Избор огромен - само натискаш копчето на мишката и се уреждаш ...

                          В общия случай саморекламата изглежда така:

                          - Голова не болит (в смисъл винаги е готова на секс и няма да се оплаква, че я боли главата) ...
                          - Тормоза нет (няма спирачки в смисъл че е готова на всичко в леглото)
                          - Готовить вкусно (добра готвачка е и е готова да стои в къщи и да готви на мъжа си разни вкусотии)
                          - Прослужить долго (в смисъл че е готова да се отдаде на мъжа си за цял живот)
                          - Има и данни за височина, тегло, възраст (има всякаква), размери на талия и гръдна обиколка (но това се вижда от дадения клип)

                          Къде е Евго да даде обяснение защо все още не се е обзавел с готина мацка ....
                          В Русия винаги е имало дефицит на мъже. Затова рускините са извисили направата на макиаж и използването на козметика до ранг на изкуство. Да не говорим за посещенията при фризьори, козметолози, пластични хирурзи и всякакъв вид СПА процедури.
                          По тези географски ширини и дължини, мъжът е ограничен природен ресурс и за него се водят битки с всякакъв вид прийоми.
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                            Наскоро се започнах с един човек, който дойде у дома, защото продавах един дрон. Дойде с жена си - Украинка. Женени са от повече от 10 години. Страшно готина мацка. Поговорихме си с нея на руски език за войната в Украйна и за какво ли не още. Дошла е в България именно за да си намери мъж, като изискванията са и били повече от скромни - да избяга от Украйна в по-свястна държава и да си създаде семейство. Не знам колко е избирала или не, но ми се видяха много свястна двойка. Определено щастливи бяха и двамата. Мъжа не беше богат, колата му беше посредствена, но много обикалят из страната и я води къде ли не по природни забележителности, екопътеки, планини, хижи и въобще явно обичат да пътешестват. Дрона им трябваше за готини снимки и клипове за семейния архив. Станахме приятелски семейства и той след това се отбива още няколко пъти когато има път покрай Габрово. Много му хареса меда. Подарих му 2 буркана първия път и след това няколко пъти минава именно за да си купи истински мед, пък и да си полафим на приятни общи теми с него и с жена му.

                            Та искам да кажа, че който търси - намира, както той, така и жена му. Родили са се на хиляди километри един от друг и в момента са едно много приятно и щастливо семейство за подражание и дори за завист.

                            Та искам да кажа на Евго, че чичко или не може би в момента бъдещата му жена стои някъде в Русия или в Украйна и само чака някой да и свирне. Самият факт, че живее в България (част от Европа) го прави много желана партия, особенно за дами, които вече са улегнали и ги е поогрухал живота и първата им нещастна любов. Такива дами не са много претенциозни, а екстрата да избягат от блатото за тях няма равна на себе си.
                            Твоята история е доказателство, че "приказки се случват".

                            Аз познавам един пич и много му се възхищавам, на 30+ е направил 2 деца на първата си жена - рускиня и още едно на втората си жена.

                            Отделно е културен и образован. Каза ми, че е въпрос на късмет.

                            P.S. Не ми се разказва коя е купонджийката, защото е едно минало и неслучло се нещо.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                              Cаморекламата на рускините

                              - Голова не болит, Тормоза нет, Готовить вкусно, Прослужить долго
                              Сакън, не, това продъждава САМО до брачният документ и първото чаве.
                              Тия, заедно със блядники, са горди, властни, хитри, безскрупулни, бездушевни същества.
                              Ще му разкаже играта, психически, финансово и сексуално (тия лесно дават и на други).
                              Знам един, дето жена му Матрьошка, тежи и пие повече от него, млати го и той мига на парцали.

                              П.П.Хубавите изключения само потвърждават всеобщите правила.
                              Вълка агне не става.
                              Тези убосници от 45'та все квалитетни мъже търсят и не им стигат, ама не значи че са стока.

                              Last edited by Бедният брoкер; 08.11.2023, 17:23.

                              Коментар


                              • Наскоро се запознах с един човек, който дойде у дома, защото продавах един дрон. Дойде с жена си - Украинка. Женени са от повече от 10 години. Страшно готина мацка. Поговорихме си с нея на руски език за войната в Украйна и за какво ли не още. Дошла е в България именно за да си намери мъж, като изискванията са и били повече от скромни - да избяга от Украйна в по-свястна държава и да си създаде семейство. Не знам колко е избирала или не, но ми се видяха много свястна двойка. Определено щастливи бяха и двамата. Мъжа не беше богат, колата му беше посредствена, но много обикалят из страната и я води къде ли не по природни забележителности, екопътеки, планини, хижи и въобще явно обичат да пътешестват. Дрона им трябваше за готини снимки и клипове за семейния архив. Станахме приятелски семейства и той след това се отбива още няколко пъти когато има път покрай Габрово. Много му хареса меда. Подарих му 2 буркана първия път и след това няколко пъти минава именно за да си купи истински мед, пък и да си полафим на приятни общи теми с него и с жена му.

                                Та искам да кажа, че който търси - намира, както той, така и жена му. Родили са се на хиляди километри един от друг и в момента са едно много приятно и щастливо семейство за подражание и дори за завист.

                                Та искам да кажа на Евго, че чичко или не може би в момента бъдещата му жена стои някъде в Русия или в Украйна и само чака някой да и свирне. Самият факт, че живее в България (част от Европа) го прави много желана партия, особенно за дами, които вече са улегнали и ги е поогрухал живота и първата им нещастна любов. Такива дами не са много претенциозни, а екстрата да избягат от блатото за тях няма равна на себе си.
                                Last edited by Mateev; 09.11.2023, 11:52.

                                Коментар

                                Working...
                                X