IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

    Ми те си имат очеизвадно други интереси, Евго. Мъж вманиачен във външния си вид е или бедняк комплексар или откровен п…..с. Сори ама щом с това “привлича” …

    Сега ако към това има и диплома и професия е друга работата.

    Колко пъти да ти казвам, че хора превърнали всяка мозъчна клетка в мускул не са особено атрактивни за жените.
    точно щях да му напиша, че 'широко скроен' не означава задължително със широки рамене
    въпреки, че 'батките' и те си имат контингент за бройкане.

    според мен евго ако иска да има успех с жените трябва да престане да ги гледа 'през очите' на майка си и баба си
    да разбере, че и той не е идеалната партия и да свали гарда иначе ще си остане сам.
    Last edited by bertram; 08.01.2024, 15:30.
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Имам двама приятели от ф.б. на 30г и на 34 г. от провинцията - фитнес инструктори и много добре тренирани. И са сравнително млади, не като нас с теб.

      И двамата не се занимават с жени, защото по техните думи жените не ги харесват, а се интересуват само от пари. Наскоро си чатихме по тези теми.

      Та дори хубавата физика не отваря вратите, както си мислим и дълго време смятах, че "отваря вратите".

      Все пак те са от малки градчета, а там мадами си няма много.
      Ми те си имат очеизвадно други интереси, Евго. Мъж вманиачен във външния си вид е или бедняк комплексар или откровен п…..с. Сори ама щом с това “привлича” …

      Сега ако към това има и диплома и професия е друга работата.

      Колко пъти да ти казвам, че хора превърнали всяка мозъчна клетка в мускул не са особено атрактивни за жените.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

        с напредването на годиниките едното все повече компенсира другото
        ако си фитнес икона (секс символ) на 35 ще се класираш по тази линия, но на 45-55 ако си джордж клуни, но несебърски рибар... трудно ще ти кълват класни мадами.

        става така, че хем жените били използвачки, ама не си давате сметка, че в техните очи вие сте използвачи тарикати
        "тоя иска ..... и чал... щото е много голям красавец чичак на 50" ... сори,че така го казвам

        ПП даже да нямаш пари, но да си 'широко скроен' пак ще се намерят жени ако, че не си първа младост. Но започнеш ли със сметките.... или някоя луда или някоя голяма майсторка, която после ще те направи див и щастлив
        Имам двама приятели от ф.б. на 30г и на 34 г. от провинцията - фитнес инструктори и много добре тренирани. И са сравнително млади, не като нас с теб.

        И двамата не се занимават с жени, защото по техните думи жените не ги харесват, а се интересуват само от пари. Наскоро си чатихме по тези теми.

        Та дори хубавата физика не отваря вратите, както си мислим и дълго време смятах, че "отваря вратите".

        Все пак те са от малки градчета, а там мадами си няма много.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Има различни видове чичовци и хора с различен манталитет.

          В крайна сметка ако един мъж има семейство, трябва да дава всичко за тях, а ако има любовница, трябва да гледа да мине тънко.

          В съвременния комерсиален живот много млади жени са се научили да използват мъжете да ги черпят без да има щанс да скърца спалничката.

          Един инспектор (несемеен) наскоро ми разказа как като почне да му говори или пише, веднага разбира от кой тип е жената и какво ще последва.

          Комерсиалната нагласа и използвачеството личат отдалече.
          с напредването на годиниките едното все повече компенсира другото
          ако си фитнес икона (секс символ) на 35 ще се класираш по тази линия, но на 45-55 ако си джордж клуни, но несебърски рибар... трудно ще ти кълват класни мадами.

          става така, че хем жените били използвачки, ама не си давате сметка, че в техните очи вие сте използвачи тарикати
          "тоя иска ..... и чал... щото е много голям красавец чичак на 50" ... сори,че така го казвам

          ПП даже да нямаш пари, но да си 'широко скроен' пак ще се намерят жени ако, че не си първа младост. Но започнеш ли със сметките.... или някоя луда или някоя голяма майсторка, която после ще те направи див и щастлив
          Last edited by bertram; 08.01.2024, 14:48.
          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
            В крайна сметка ако един мъж има семейство, трябва да дава всичко за тях, а ако има любовница, трябва да гледа да мине тънко.
            На съпругата и децата – целия си живот!

            На любимата – цялата душа.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

              напълно споделям мнението

              за какво са ни парите (на мъжете) ако не да си гледаме семействата, а тези, които още нямат да се забавляват в комапния на готини жени.
              разбира се не одобрявам тотално меркантилните жени, които са влюбени в парите, но за всеки влак си има пътници.

              най-смешни са ми колеги чичаци (и аз попадам в тази категория 45-55), които си мислят, че свестна мадама ще им се върже на разни хвалби какво и как имат и и колко са успешни, но наложи ли се да се бъркнат за някоя по-хубава почивка, вечеря или подаръче и почва мъка мъка... тези хора буквално се опитват да минат по-тънко отколкото при труженички от най-древната професия, което всяка по-интелигента жена надушва и ги шунтира .. после да се жалват какви сметкаджийки били жените.
              Има различни видове чичовци и хора с различен манталитет.

              В крайна сметка ако един мъж има семейство, трябва да дава всичко за тях, а ако има любовница, трябва да гледа да мине тънко.

              В съвременния комерсиален живот много млади жени са се научили да използват мъжете да ги черпят без да има щанс да скърца спалничката.

              Един инспектор (несемеен) наскоро ми разказа как като почне да му говори или пише, веднага разбира от кой тип е жената и какво ще последва.

              Комерсиалната нагласа и използвачеството личат отдалече.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                +++
                Какво е според теб подходящото отношение?

                П.С. допускам, че може на Евгича отношението да е следствие на женското към него, което го прави реактивен.
                При Евго не е липсата на възпитание, а липсата на гъвкавост на умението “да се усеща” и да “усеща другия”.

                В съвременния свят уви нито има дами, нито кавалери - затова нека делят по равно сметката и толкоз.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                  напълно споделям мнението

                  за какво са ни парите (на мъжете) ако не да си гледаме семействата, а тези, които още нямат да се забавляват в комапния на готини жени.
                  разбира се не одобрявам тотално меркантилните жени, които са влюбени в парите, но за всеки влак си има пътници.

                  най-смешни са ми колеги чичаци (и аз попадам в тази категория 45-55), които си мислят, че свестна мадама ще им се върже на разни хвалби какво и как имат и и колко са успешни, но наложи ли се да се бъркнат за някоя по-хубава почивка, вечеря или подаръче и почва мъка мъка... тези хора буквално се опитват да минат по-тънко отколкото при труженички от най-древната професия, което всяка по-интелигента жена надушва и ги шунтира .. после да се жалват какви сметкаджийки били жените.
                  Берти, добре дошъл в темата

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                    Основен проблем освен пинтилъкът е и отношението към жената. Затова му предложих на Евго тя да си плаща.

                    Една жена не струва чаша бира в заведение. Пълен кошмар.
                    +++
                    Какво е според теб подходящото отношение?

                    П.С. допускам, че може на Евгича отношението да е следствие на женското към него, което го прави реактивен.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                      Основен проблем освен пинтилъкът е и отношението към жената. Затова му предложих на Евго тя да си плаща.

                      Една жена не струва чаша бира в заведение. Пълен кошмар.
                      Къде да си плащам и за какво?


                      Има жени, които и едно кафе не заслужават с номерата, които правят.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                        Основен проблем освен пинтилъкът е и отношението към жената. Затова му предложих на Евго тя да си плаща.

                        Една жена не струва чаша бира в заведение. Пълен кошмар.
                        напълно споделям мнението

                        за какво са ни парите (на мъжете) ако не да си гледаме семействата, а тези, които още нямат да се забавляват в комапния на готини жени.
                        разбира се не одобрявам тотално меркантилните жени, които са влюбени в парите, но за всеки влак си има пътници.

                        най-смешни са ми колеги чичаци (и аз попадам в тази категория 45-55), които си мислят, че свестна мадама ще им се върже на разни хвалби какво и как имат и и колко са успешни, но наложи ли се да се бъркнат за някоя по-хубава почивка, вечеря или подаръче и почва мъка мъка... тези хора буквално се опитват да минат по-тънко отколкото при труженички от най-древната професия, което всяка по-интелигента жена надушва и ги шунтира .. после да се жалват какви сметкаджийки били жените.
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                          Евгич, тука е проблема, че всяка жена може да бъде окачествена като шантонерка. Имам един приятел, който държи немалка Х сума в банката и се стиска яко. И апартамент има и работа. Обаче си е скръндза. Познай дали е обвързан? А с повече от приличен външен вид. Просто това качество до такава степен дразни жените, че дори осигурен, възпитан мъж с професия, ги кара да бягат.
                          Основен проблем освен пинтилъкът е и отношението към жената. Затова му предложих на Евго тя да си плаща.

                          Една жена не струва чаша бира в заведение. Пълен кошмар.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            И аз съм забелязъл, че хората с много пари имат отклонения и се стискат.

                            Ходи ли на платено твоя приятел (познат)?
                            Правилно си забелязал. Тези с нисък доход, спрямо активите им, винаги са стиснати. И са такива, защото не умеят да ги управляват и разпределят правилно. А ограничението е един от начините, но не единствения за постигане на добри финансови резултати. За жалост в бедна страна като България са приети от мнозинството.

                            Затова сядайки на маса, най-добрия начин да се покаже човек, че е ларж или паралия, е като плати сметката. Всичко друго са празни лакърдии.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от emdless4 Разгледай мнение

                              Е да де, дошли са след девети, нанесли са се в имотите на хората, ограбили са богатите, от милицията са минали в ДС та чак до 89-та, когато не са могли да купят "ведомствения" апартамент, за който и сега те е яд. И така Евгени станал аристократичен софиянец

                              А откъде са дошли спестяваш.
                              Изобщо не е така, аз съм го разказвал преди и няма да минавам в обяснителен режим заради теб.

                              Коментар


                              • Направих печена гъска 4.5 кг., пълнена с кис. зеле и с потрошиите. Тя на решетка, а отдолу в тава се събира мазнината.

                                След три и половина часа я извадих и в тавата направих картофи-сотé – чесън и копър.
                                Last edited by Turbolan; 08.01.2024, 13:38.

                                Коментар

                                Working...
                                X