IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

    Не ме четеш ти мене правоверно! Само мъж пеете защитаваш. Аз излазям за … месец два. Дано Мирчо се оправи
    сега ме уцели в другата десетка
    аз по избор съм християнски атеист
    но ако трябваше да съм религиозен
    бих избрал
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      не е една
      но и аз като ботчо водя безсмислена борба за справедливост народна

      на такъв етап съм, че че приемам за достоверни само критиките
      похвалите ме карат да се замислям, къде съм сбъркал
      Не ме четеш ти мене правоверно! Само мъж aко е го защитаваш. Аз излазям за … месец два. Дано Мирчо се оправи
      Last edited by Arana; 02.11.2023, 20:44.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

        Абе … фактът, че се занимаваш с една моя грешка от бързане и я сравняваш с неговите хиляда от незнание … сам по себе си говори. Пък аз те хваля тия дни - срамота . Спирам да те хваля пък.
        не е една
        но и аз като ботчо водя безсмислена борба за справедливост народна

        на такъв етап съм, че приемам за достоверни само критиките
        похвалите ме карат да се замислям, къде съм сбъркал
        Last edited by ratten; 02.11.2023, 20:36.
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          не ви е чак толкова голяма разликата
          Абе … фактът, че се занимаваш с една моя грешка от бързане и я сравняваш с неговите хиляда от незнание … сам по себе си говори. Пък аз те хваля тия дни - срамота . Спирам да те хваля пък.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            Quod licet Iovi, non licet bovi
            не ви е чак толкова голяма разликата
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

              Аааааа, не с лошо, добре дошъл в женския клуб. Каква е според теб идеята на спорта при мъжете?
              мечето ще стои твърдо в мъжкия
              за женския клуб си търсете други попълнения
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                Тогава наистина развода се е приемал за нещо срамно. Но дискусията се завъртя натам, защото Селенка се опитва да изкара разликата в годините като огромен коз за жената. А е точно обратното.
                Не е.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                  Ехее, до тогава що вода има да изтече. Първо да ги направим, пък ще му мислим после като пораснат. Харесва ми, че вече виждаш дълголетна перспектива за връзките с 10г. разлика.

                  За останалото съм съгласен, но ако идеята на спорта е, да може за по-дълго да съм ходещ вибратор - мерси
                  Аааааа, не с лошо, добре дошъл в женския клуб. Каква е според теб “идеята на спорта” при мъжете?
                  Last edited by Arana; 03.11.2023, 07:46.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                    Не говорим за страх. Говорим за физиологията на жената след като пораснат децата. От сега почвай яко да спортуваш и то не спорт “гребане с лъжица”, че обичаш и да си попийваш ти.

                    Един ден ще се сещаш какво съм ти казала
                    Аранче , скъпа , каква физиология женска бре , пък и роги . Рогите са подаръци при това красиви и желани ,имаше един лаф "Който я вземе банкет ще му вдигна" ! Относно физиологията ....мозъчната физиология е важна ,щото репродуктивната женска а и мъжка ,все по често издава багажа в неподозирано млади години и всичко друго е просто суета ,оглеждаща се в едно криво огледало .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

                      +1
                      Само, че мечката не изглежда да е някой посредствен мъж, може да успее ловко да избяга от капана, който сам, волно или неволно,си е заложил.

                      @badbear - даваш за пример бабите си, ама те са живели в други времена. Сигурно някъде има статистика за разводите преди 50 години и сега. От на дядо наборите сигурно са били единични случаите на развод. Тогава семейството е било ценност, каквато сега не е за много от изпростяващия ни народ.
                      Тогава наистина развода се е приемал за нещо срамно. Но дискусията се завъртя натам, защото Селенка се опитва да изкара разликата в годините като огромен коз за жената. А е точно обратното.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                        Не говорим за страх. Говорим за физиологията на жената след като пораснат децата. От сега почвай яко да спортуваш и то не спорт “гребане с лъжица”, че обичаш и да си попийваш ти.

                        Един ден ще се сещаш какво съм ти казала
                        Ехее, до тогава що вода има да изтече. Първо да ги направим, пък ще му мислим после като пораснат. Харесва ми, че вече виждаш дълголетна перспектива за връзките с 10г. разлика.

                        За останалото съм съгласен, но ако идеята на спорта е, да може за по-дълго да съм ходещ вибратор - мерси

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          да не си посмяла да правиш повече забележки на брокерчето за граматически грешки
                          Quod licet Iovi, non licet bovi

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                            Претенции при десет години по-млада . Ти ще чистиш, естествено след пет години и ще готвиш, а след още пет ще носиш красиви разклонени рога .

                            Няма да ви уврат главите .
                            Тъй, тъй ... Преди няколко дни още малко и от Словакия щяха да ти отмъкнат световния трофей от благороден елен. Не е успяха! Все още се киприм на първо място
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                              Испания отдавна без католицизма и със поамериканчването я няма в онзи консервативен лелеян от тебе план. Не че на мене ми харесва, но никой не ни пита…

                              Ти остави Испания - глобално е положението без арабелите, ама и те телевизия гледат …сакън в една правоверна държава наскоро им разрешиха коли да карат. Анатема!
                              да не си посмяла да правиш повече забележки на брокерчето за граматически грешки
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                Филмът е хубав и съм гледал всички серии.

                                Въпросът е, че "пощури" българката и й създаде нереални представи.

                                Нали ти самата си разказвала, че в Испания вече няма традиции уикендите семействата да се събират на голяма софра и майката да е в средата като най-важна фигура.
                                Испания отдавна без католицизма и с поамериканчването я няма в онзи консервативен лелеян от тебе план. Не че на мене ми харесва, но никой не ни пита…

                                Ти остави Испания - глобално е положението без арабелите, ама и те телевизия гледат …сакън в една правоверна държава наскоро им разрешиха коли да карат. Анатема!
                                Last edited by Arana; 02.11.2023, 17:41.

                                Коментар

                                Working...
                                X