IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

    По центъра - не!
    Знаех си, че не познаваш центъра на София, може би само центъра на Мъглиж...хаха

    Коментар


    • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

      Ми к'ви .... последния път като бяхме в БГ ходихме на 3-4 постановки , после "аууу откога не сме се виждали ... " и се надрънкаме като казаци, ма аз неподготвен и сутринта ходя да търся шкембе за изтрезняване и ни един път не уцелих. Затова сега да се подготва и търся некъде по центъра читаво шкембе , ма ако може и да отваря по-раничко
      По центъра - не!

      Имах един познат - обедно време все запрашваше някъде към драгалевци или симеоново, не помня - само дрънкаше, че там правели най-хубавото шкембе (с кис. мляко ли - не помня, щото аз такова по принцип не ям), ама оня се беше здраво филмирал?!?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

        Ми к'ви .... последния път като бяхме в БГ ходихме на 3-4 постановки , после "аууу откога не сме се виждали ... " и се надрънкаме като казаци, ма аз неподготвен и сутринта ходя да търся шкембе за изтрезняване и ни един път не уцелих. Затова сега да се подготва и търся некъде по центъра читаво шкембе , ма ако може и да отваря по-раничко
        тогаз пърленките не става. Тез отварят по обед. На пазара сухата река не е лошо понякога. Другаде в софия не съм ял хубаво шкембе, аз дома си го правя в пъти по добре
        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          аз и ботчо,
          ма той не ги разбира много
          ама за шарани, щуки или русалки?
          На шаран ич ма нема - сал на платеното на богров съм хващал на фидер.
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

            Че ти какво мислиш, че искат?

            пп
            (всъщност заигравката с думите е*е тръгна от правописната грешка на Буратино )

            ппп
            Какви са тия шкембе-чореби сега?!?
            Ми к'ви .... последния път като бяхме в БГ ходихме на 3-4 постановки , после "аууу откога не сме се виждали ... " и се надрънкаме като казаци, ма аз неподготвен и сутринта ходя да търся шкембе за изтрезняване и ни един път не уцелих. Затова сега да се подготва и търся некъде по центъра читаво шкембе , ма ако може и да отваря по-раничко

            Коментар


            • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение
              Много изпростяхте ееей. 5 страници само гири и е*бане. Темата е за исканията на жените бе.
              Жена ми иска следвашия път когато сме с София да отидем на култура и в тази връзка, ако може да шернете места където правят добра шкембе чорба
              Като дойдеш в София, пиши на лични, ще ви заведа на едно място съчетаващо шкембе чорба и култура.
              Last edited by Bailor; 06.05.2024, 20:11.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                на "пърленките" е убава. Па и жена му е загоряла за българска ку...хня. Скарата ми беше странна - некви нетрадиционни подправки и леко сухи пържолите. Ма патладжаните бяха трепач - аз това търся из кръчмите
                наливнярката е добра
                препоръчвам лагера
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение
                  Няма ли поне един рибар, в тази тема?
                  аз и ботчо,
                  ма той не ги разбира много
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    от гирите мисля, че по-малко се интересуват
                    Ааа, малките лапета и по това залитат! - нали ги виждам - на възраст да раждат, ама само води с магнезий им в главите, кардио-мардио, времена и рекорди ги гонят... Всички се изживяват като легенди....
                    Пусто его, ей - не една глава е затрило!

                    Още в библията е речено: Всичко е суета и гонене на вятър!

                    Коментар


                    • Няма ли поне един рибар, в тази тема?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

                        Че ти какво мислиш, че искат?

                        пп
                        Какви са тия шкембе-чореби сега?!?
                        на "пърленките" е убава. Па и жена му е загоряла за българска ку...хня. Скарата ми беше странна - некви нетрадиционни подправки и леко сухи пържолите. Ма патладжаните бяха трепач - аз това търся из кръчмите
                        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

                          Че ти какво мислиш, че искат?

                          пп
                          Какви са тия шкембе-чореби сега?!?
                          от гирите мисля, че по-малко се интересуват
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение
                            Много изпростяхте ееей. 5 страници само гири и е*бане. Темата е за исканията на жените бе. Жена ми иска следвашия път когато сме с София да отидем на култура и в тази връзка, ако може да шернете места където правят добра шкембе чорба
                            Че ти какво мислиш, че искат?

                            пп
                            (всъщност заигравката с думите е*е тръгна от правописната грешка на Буратино )

                            ппп
                            Какви са тия шкембе-чореби сега?!?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                              Мирко, абе да не си се спънал в залата и да си се претрепал и да казваш, че от щангите си се контузил?
                              еми може да се е спънал в щангата, докато зяпа клинчета и шорти
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                                Бургас, Сливен Ямбол е хубаво.
                                Пърленките младост 3, ама преди 4-5 години, скоро не съм ходил
                                добре е.
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X