IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

    така де бустер по последния пенсионер хрантутник. На капиталиста сал бачкатори му трябват
    много държеливи тия пенции, бре
    по 5-6 буста и още кретат
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Надявам се майсторът да направи паркета хубаво, както предходния път.

      Преди години ползвах друга фирма и не съм доволен, много се драска лака, не го направиха перфектно.

      Той си има жена и дете и не се вписва в твоите фантазии.
      пинокчо е с развинтена фантазия
      сигурно ще намери място и на тях в общата картина
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        Напротив-самочувствието е афродизиак номер 1 за жените, независимо дали мъжът е професионално реализиран или не,богат или беден.
        Ако смяташ,че е достатъчно да си богат и успешно реализиран,за да си атрактивен за жените, то много се лъжеш.Примерът с Джони Деп е достатъчно показателен-мечта за милиони жени,милионер,световно известен,красив, а жена му се беше изс..а в леглото му.По простата причина, че не го е уважавала като мъж. А не го е уважавала,щото му е правила сцени и той си е мълчал.Нека още първият път като му се дърви да й скръцне със зъби или да й извърти един шамар (естествено лек),сигурно още щяха да са заедно и щастливо семейство. Жените са като малки деца-постоянно тестват мъжа и ако той не стъпи здраво, престават да го уважават, а оттам или следва раздяла или изневяра.
        Гледах в Ютуб предаване за един руснак който имаше 4 жени и 12 деца (една само официално, но всички живеят заедно).И все бяха красиви жени,оня не работи, а прибира социалните помощи ,а те работеха и му даваха заплатите си.И той разпределяше парите въпреки че не е изкарал и една рубла .И ония го гледаха с възхищение.
        Както е казал великият Марио Пузо:"Мъжът не трябва да е прекалено добър с жените ".
        Иначе при жените нивото е сравнително еднакво.Бих предпочел някоя продавачка,която ще ми роди и отгледа деца ,ще се грижи за мен и домакинството и да е мила с мен,отколкото някоя с много успешна кариера, която да не се грижи за домакинството,да роди едно дете , да не иска да го гледа сама и да се държи студено. Такава ми не трябва ако ще и професор да е.
        И аз искам да имам много репродукция, но за момента не става.

        Гледам да съм добър чичо към племениците ми - купих им нов телевизор с Интернет да си гледат анимации, малка маса с 2 столчета, няколко вида Лего и още други неща. И на куклен театър ходиме,

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          Нищо общо няма с Ковид.Просто имунната ми система се беше превъзбудила.А това се е случило заради неправилно хранене.Хипократ е казал:"Храната е вашето лекарство, а лекарството- храна".Общо взето повечето заболявания възникват заради неправилно хранене.Това естествено лекарите не го казват,а и тяхното "здравословно "хранене е точно противоположното на истинското здравословно хранене.
          Сподели сега с какво се храниш. Може да е полезно за останалите. Какво промени в храненето?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
            Мире, радвам се, че се завърна и, че нещата са се развили благополучно.

            И като радетел за баланс в природата ще ти опонирам, че за мъжа е нужно предимно да има самочувствие. Коки поведението без покритие, създава у жените същите емоции, както и неувереността. Не, че не може с фейк самочувствие да се заблуди някоя за value-то на мъжа, но и тя едва ли ще е много стока.

            Именно върху такива падат възгледите на Евгича, чудейки се как "простолюдието" се размножава, без да има качествата, които той смята, че притежава. Надявам се, се е усетил, че в такива "семейства" отношенията са много сходни с тези между повечето работодатели и работещи - "надлъгвайки се взаимно.

            Та екзистенциалния въпрос е - струва ли си мъжът да слезе на по-ниско ниво, за да се размножи, или да рискува с цената на всичко?
            Напротив-самочувствието е афродизиак номер 1 за жените, независимо дали мъжът е професионално реализиран или не,богат или беден.
            Ако смяташ,че е достатъчно да си богат и успешно реализиран,за да си атрактивен за жените, то много се лъжеш.Примерът с Джони Деп е достатъчно показателен-мечта за милиони жени,милионер,световно известен,красив, а жена му се беше изс..а в леглото му.По простата причина, че не го е уважавала като мъж. А не го е уважавала,щото му е правила сцени и той си е мълчал.Нека още първият път като му се дърви да й скръцне със зъби или да й извърти един шамар (естествено лек),сигурно още щяха да са заедно и щастливо семейство. Жените са като малки деца-постоянно тестват мъжа и ако той не стъпи здраво, престават да го уважават, а оттам или следва раздяла или изневяра.
            Гледах в Ютуб предаване за един руснак който имаше 4 жени и 12 деца (една само официално, но всички живеят заедно).И все бяха красиви жени,оня не работи, а прибира социалните помощи ,а те работеха и му даваха заплатите си.И той разпределяше парите въпреки че не е изкарал и една рубла .И ония го гледаха с възхищение.
            Както е казал великият Марио Пузо:"Мъжът не трябва да е прекалено добър с жените ".
            Иначе при жените нивото е сравнително еднакво.Бих предпочел някоя продавачка,която ще ми роди и отгледа деца ,ще се грижи за мен и домакинството и да е мила с мен,отколкото някоя с много успешна кариера, която да не се грижи за домакинството,да роди едно дете , да не иска да го гледа сама и да се държи студено. Такава ми не трябва ако ще и професор да е.
            Last edited by mirodes; 12.04.2024, 12:03.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

              Радвам се. Корона ли беше? Разказвай.
              Нищо общо няма с Ковид.Просто имунната ми система се беше превъзбудила.А това се е случило заради неправилно хранене.Хипократ е казал:"Храната е вашето лекарство, а лекарството- храна".Общо взето повечето заболявания възникват заради неправилно хранене.Това естествено лекарите не го казват,а и тяхното "здравословно "хранене е точно противоположното на истинското здравословно хранене.
              Last edited by mirodes; 12.04.2024, 11:58.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

                Младите не , но при възрастните е все още препоръчително.
                така де бустер по последния пенсионер хрантутник. На капиталиста сал бачкатори му трябват
                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  тая корона ви е взела акъла
                  продължаате ли с бустерите
                  Младите не , но при възрастните е все още препоръчително.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                    В тази голяма картина има един майстор, който е сложен в безобидни скоби и е споменат съвсем плахо. Нооо! Това е щрихът, който осмисля картината и я прави изключително тематична. Това е майстор с голяма маламашка и доминиращо респектира цялостния цветови нюанс на художественото внушение.
                    Надявам се майсторът да направи паркета хубаво, както предходния път.

                    Преди години ползвах друга фирма и не съм доволен, много се драска лака, не го направиха перфектно.

                    Той си има жена и дете и не се вписва в твоите фантазии.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      това ти е играта
                      В тази голяма картина има един майстор, който е сложен в безобидни скоби и е споменат съвсем плахо. Нооо! Това е щрихът, който осмисля картината и я прави изключително тематична. Това е майстор с голяма маламашка и доминиращо респектира цялостния цветови нюанс на художественото внушение.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        ......

                        Сега правя ремонт в трапезарията у нас, мебелите са тежки, а няма кой да ми помогне.........едвам ги преместих в другите стаи, за да изциклим паркета (с майстор) и да боядисам. И като стане готово, ще подложа килимчета, докато намествам мебелите, за да не остържа новия паркет.

                        Това, с репродукцията и костюмите е коментирано.

                        За мебелите - недоумявам - как ги "местиш в другите стаи - ЕДВАМ".
                        С твоята "голяма заплата" - сам да местиш ТЕЖКИ мебели? Ако става дума за маса и столове (мебели) - всичко е ОК. В противен случай - отново те четат канарчета... Толкова приятели в социалните мрежи, мачовци и фитнес манЯци. и няма кой едно рамо да удари...

                        Зная, че си много напред с материала, но виждам, че първо ще "циклим паркета (с майстор)", а след това "и да боядисам".

                        От споделеното тук се разбира, че ще боядисваш стените на стаята, след готовия изциклен паркет.

                        Съветът ми е първо да боядисаш стените, а цикленето да бъде след това, за да не си отваряш допълнително работа след "твоето боядисване ".

                        Има и друга подробност. Майстор ще ти цикли. Вероятно машината за циклене събира отделения материал, а не го разхвърля из стаята.

                        Не е ясно и другото - щом сам ще боядисваш, защо не си и изциклиш сам паркета? При толкова техника на пазара - тази ще ти излезе безплатно.


                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

                          Радвам се. Корона ли беше? Разказвай.
                          тая корона ви е взела акъла
                          продължаате ли с бустерите
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

                            Радвам се. Корона ли беше? Разказвай.
                            Може да е било и клаймътченч

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Засега. Уж прескочих трапа,ама не се знае.Каквото такова.
                              Радвам се. Корона ли беше? Разказвай.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                Мисля, че си струва един мъж да направи компромис, за да има репродукция или повече деца. Но в днешно време жената избира и тя решава на кого да отвори пещерата,

                                Почнах да нося от новите си костюми и забелязвам, че жените се заглеждат по мен малко,

                                Сега правя ремонт в трапезарията у нас, мебелите са тежки, а няма кой да ми помогне.........едвам ги преместих в другите стаи, за да изциклим паркета (с майстор) и да боядисам. И като стане готово, ще подложа килимчета, докато намествам мебелите, за да не остържа новия паркет.
                                това ти е играта
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X