IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

    Радвам се. Корона ли беше? Разказвай.
    Може да е било и клаймътченч

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Засега. Уж прескочих трапа,ама не се знае.Каквото такова.
      Радвам се. Корона ли беше? Разказвай.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        Мисля, че си струва един мъж да направи компромис, за да има репродукция или повече деца. Но в днешно време жената избира и тя решава на кого да отвори пещерата,

        Почнах да нося от новите си костюми и забелязвам, че жените се заглеждат по мен малко,

        Сега правя ремонт в трапезарията у нас, мебелите са тежки, а няма кой да ми помогне.........едвам ги преместих в другите стаи, за да изциклим паркета (с майстор) и да боядисам. И като стане готово, ще подложа килимчета, докато намествам мебелите, за да не остържа новия паркет.
        това ти е играта
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
          Мире, радвам се, че се завърна и, че нещата са се развили благополучно.

          И като радетел за баланс в природата ще ти опонирам, че за мъжа е нужно предимно да има самочувствие. Коки поведението без покритие, създава у жените същите емоции, както и неувереността. Не, че не може с фейк самочувствие да се заблуди някоя за value-то на мъжа, но и тя едва ли ще е много стока.

          Именно върху такива падат възгледите на Евгича, чудейки се как "простолюдието" се размножава, без да има качествата, които той смята, че притежава. Надявам се, се е усетил, че в такива "семейства" отношенията са много сходни с тези между повечето работодатели и работещи - "надлъгвайки се взаимно.

          Та екзистенциалния въпрос е - струва ли си мъжът да слезе на по-ниско ниво, за да се размножи, или да рискува с цената на всичко?
          Мисля, че си струва един мъж да направи компромис, за да има репродукция или повече деца. Но в днешно време жената избира и тя решава на кого да отвори пещерата,

          Почнах да нося от новите си костюми и забелязвам, че жените се заглеждат по мен малко,

          Сега правя ремонт в трапезарията у нас, мебелите са тежки, а няма кой да ми помогне.........едвам ги преместих в другите стаи, за да изциклим паркета (с майстор) и да боядисам. И като стане готово, ще подложа килимчета, докато намествам мебелите, за да не остържа новия паркет.

          Коментар


          • Мире, радвам се, че се завърна и, че нещата са се развили благополучно.

            И като радетел за баланс в природата ще ти опонирам, че за мъжа е нужно предимно да има самочувствие. Коки поведението без покритие, създава у жените същите емоции, както и неувереността. Не, че не може с фейк самочувствие да се заблуди някоя за value-то на мъжа, но и тя едва ли ще е много стока.

            Именно върху такива падат възгледите на Евгича, чудейки се как "простолюдието" се размножава, без да има качествата, които той смята, че притежава. Надявам се, се е усетил, че в такива "семейства" отношенията са много сходни с тези между повечето работодатели и работещи - "надлъгвайки се взаимно.

            Та екзистенциалния въпрос е - струва ли си мъжът да слезе на по-ниско ниво, за да се размножи, или да рискува с цената на всичко?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Мисля да е повече от една.
              инструмента оцеля ли
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Няма чак такова значение образованието.За жените най-важното е един мъж да е самоуверен. То затова може и на улицата да свалиш някоя мадама ако просто си самоуверен и я заговориш.
                Ако си мълчиш и чакаш сама да дойде няма да стане.Или може да стане ако работите заедно и много добре те познава.Ама пак шансовете на самоуверените мъже са по-големи.
                Жените са си малко лицемерки:

                на приказки много се обичат с приятелки и колежки, а зад гърба им дрънкат глупости.

                Lo mas importante para una mujer es el dinero y el pene hoy en dia en Bulgaria, (исп.)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                  удари една арна мома докат е време
                  Мисля да е повече от една.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Обаче съм забелязъл следното:

                    В квартала ми има един простак, едвам завършил средното, работи като охрана, не е кой знае какво, на 40-43 г. Хвърля си празните кутии от бира пред блока и т.н. Въпреки това е намерил жена и има 2 деца от нея. Рядко поздравява, ще ти тръшне вратата под носа, окраде касата на блока с 200 лв преди години.

                    Има мъже, които са културни, с пари и образование, но не могат да си намерят половинка?

                    Иначе бисекс мъжете си личат по брадата, голите глезени, начин на ходене и говорене,


                    Няма чак такова значение образованието.За жените най-важното е един мъж да е самоуверен. То затова може и на улицата да свалиш някоя мадама ако просто си самоуверен и я заговориш.
                    Ако си мълчиш и чакаш сама да дойде няма да стане.Или може да стане ако работите заедно и много добре те познава.Ама пак шансовете на самоуверените мъже са по-големи.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Засега. Уж прескочих трапа,ама не се знае.Каквото такова.
                      удари една арна мома докат е време
                      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Засега. Уж прескочих трапа,ама не се знае.Каквото такова.
                        а, така
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo

                          Да
                          Обаче съм забелязъл следното:

                          В квартала ми има един простак, едвам завършил средното, работи като охрана, не е кой знае какво, на 40-43 г. Хвърля си празните кутии от бира пред блока и т.н. Въпреки това е намерил жена и има 2 деца от нея. Рядко поздравява, ще ти тръшне вратата под носа, окраде касата на блока с 200 лв преди години.

                          Има мъже, които са културни, с пари и образование, но не могат да си намерят половинка?

                          Иначе бисекс мъжете си личат по брадата, голите глезени, начин на ходене и говорене,



                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            жив ли си бе, колега
                            Засега. Уж прескочих трапа,ама не се знае.Каквото такова.

                            Коментар


                            • Привет,

                              живеем в 21 век и много мъже си падат по тази любов. И става дума за хора с професия, образовани, с хубава визия. Дори знам за известен журналист, който не харесва само жени,

                              И това, че един мъж няма приятелка, не значи, че харесва мъже. Просто не е намерил, не иска в момента, гони кариера и смята, че ще стане лесно. При всеки е различно.

                              Жените не са много активни онлайн, влизат от дъжд на вятър, ти й пишеш, тя не ти отговаря, ти си я черпил навън, а тя те блокира. Има и много фейк профили. Аз наскоро си чатих с негърки и тайландки, но са далече и няма да дойдат заради мен.

                              Вчера с една семейна комшийка чистихме около блока вечерта, малко да добие европейски вид.


                              Поздрави

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                Не с лошо де.И аз съм му приятел във Фейсбук. И на Арана щях да стана,ама е много срамежлива и не си дава фейсбука.
                                жив ли си бе, колега
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X