IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от IaneSandanski Разгледай мнение

    Ми щом ти харесва, кои сме ние да те съдим?
    А какъв е твоят опит с правенето на бебета? Бързо ли ти се получава?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      баби нямам от доста години
      предните поколения малко ги отричат тия работи. от комунизма е останало още.

      но яне е евроатлантик, предполагам споделя модерните ценности
      когато не е индоктриниран дори пише смислено
      не знам, дали е спортист, но сигурно може да го компенсира с друго

      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        Всичко е Божа работа.

        Понеже виждам, че ти е интересно, ако отида на вечеря с готин спортист (плувец, ръгбист или волейболист), хапнем, пийнем и той ми каже, че много ме харесва, и видя искреността и усмивката на лицето му, може и да се съглася да се приберем у нас или у тях,
        Ми щом ти харесва, кои сме ние да те съдим?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          ммм, майка ти и баба ти няма ли да са против
          баби нямам от доста години

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Всичко е Божа работа.

            Понеже виждам, че ти е интересно, ако отида на вечеря с готин спортист (плувец, ръгбист или волейболист), хапнем, пийнем и той ми каже, че много ме харесва, и видя искреността и усмивката на лицето му, може и да се съглася да се приберем у нас или у тях,
            ммм, майка ти и баба ти няма ли да са против
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от IaneSandanski Разгледай мнение

              Изследванията са едно, реалността друго. Вече не си на 25, момичето също няма да е. Никаква гаранция няма за зачеване, за което опитите може да започнат след години ухажване, после години докато стане, евентуално първото, ако няма проблеми с бременността, ти си вече към 50, а момичето вече (оптимистично) е на около 40, щото ако е на повече, цялата схема рухва още в началото. А второ/трето кога? И дори и поне едно да се пръкне, на 65 ще се бориш с тийнейджър/и, мислиш ли че ще се справиш? Гледаш някакви кинозвезди, ама имаш ли парите за детегледачки и колко ще са ти деца тогава?
              Всичко е Божа работа.

              Last edited by Evgo; 02.05.2024, 14:15.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                Да, обаче съм здрав и материалът ми е добър.

                А един братовчед опитвал да забремени 3 жени и нищо не станало (доста опити е правил, но не станало и вероятно за това се е разделил с тези жени). Не си е правил изследване, но вероятно има проблем.
                Изследванията са едно, реалността друго. Вече не си на 25, момичето също няма да е. Никаква гаранция няма за зачеване, за което опитите може да започнат след години ухажване, после години докато стане, евентуално първото, ако няма проблеми с бременността, ти си вече към 50, а момичето вече (оптимистично) е на около 40, щото ако е на повече, цялата схема рухва още в началото. А второ/трето кога? И дори и поне едно да се пръкне, на 65 ще се бориш с тийнейджър/и, мислиш ли че ще се справиш? Гледаш някакви кинозвезди, ама имаш ли парите за детегледачки и колко ще са ти деца тогава?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение

                  Евго, със сигурност сте около 45 г. - преди няколко години декларирахте, че сте на 42 г. Това си е зряла възраст, а зад писанията ви сякаш стои някой пъпчив тийн с флуидна идентичност.
                  Повече напомня на AI генериран текст. Може би е нечий съчинен образ с цел социален експеримент

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                    Няма нищо вярно за констатация ти за "младата българка". Пак ти казвам грешно ти е мисленето. По презумпция смяташ, че ще те държат на каишка и ще ти харчат парите..... Ако си търсиш такава жена ще намериш такава.
                    в моето обкръжение имам само ена жена, която е сама в момента. Всички останали мъже, жени са обвързани. Говорим за диапазон 25 - 40 годишни.
                    Мантрите за "младата българка" са, за да самооправдае собствената си несъстоятелност. Как пък не се намери за него една харна мома?! Няма да коментирам речника, който ползва - на мен лично ми се повдига.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      Да, обаче съм здрав и материалът ми е добър.

                      А един братовчед опитвал да забремени 3 жени и нищо не станало (доста опити е правил, но не станало и вероятно за това се е разделил с тези жени). Не си е правил изследване, но вероятно има проблем.
                      Евго, със сигурност сте около 45 г. - преди няколко години декларирахте, че сте на 42 г. Това си е зряла възраст, а зад писанията ви сякаш стои някой пъпчив тийн с флуидна идентичност.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от IaneSandanski Разгледай мнение

                        Няма значение как се представяш, важното е да изоставиш всякакви илюзии, защото наистина нямаш време ако искаш семейство и деца.
                        Или просто се отдай на желанията си и си намери някой готин пич.
                        Да, обаче съм здрав и материалът ми е добър.

                        А един братовчед опитвал да забремени 3 жени и нищо не станало (доста опити е правил, но не станало и вероятно за това се е разделил с тези жени). Не си е правил изследване, но вероятно има проблем.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Честит Първи май, колеги



                          Отговарям конкретно на теб:

                          младата българка не й е приоритет да става майка и да роди 2-3 деца, тя е комерсиално ориентирана и се интересува само от собствения си комфорт и спокойствие.И иска да си налага нейния светоглед.

                          Аз от своя страна не се интересувам от това да ме държат на каишка и да ми харчат парите за глупости. Всеки сам си преценява с кого да се събере. Времето напредва и трябва да направя някакъв компромис. Дори хора, които от 16-годишни са по дискотеките, също нямат половинка в някои случаи.
                          Няма нищо вярно за констатация ти за "младата българка". Пак ти казвам грешно ти е мисленето. По презумпция смяташ, че ще те държат на каишка и ще ти харчат парите..... Ако си търсиш такава жена ще намериш такава.
                          в моето обкръжение имам само ена жена, която е сама в момента. Всички останали мъже, жени са обвързани. Говорим за диапазон 25 - 40 годишни.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            Наистина е така.

                            Аз обаче се представям за малко по-младичък на мацките.

                            Все пак съм висок и нямам корем. Освен това лицето ми е младолико и при късо подстригване, хората си мислят, че наистина съм младичък.


                            Няма значение как се представяш, важното е да изоставиш всякакви илюзии, защото наистина нямаш време ако искаш семейство и деца.
                            Или просто се отдай на желанията си и си намери някой готин пич.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                              Доколкото зная си около 45 годишен. Не ме нещо ама Фани се у ръце, щото си на поледният влак ,в последният вагон.
                              Наистина е така.

                              Аз обаче се представям за малко по-младичък на мацките.

                              Все пак съм висок и нямам корем. Освен това лицето ми е младолико и при късо подстригване, хората си мислят, че наистина съм младичък.


                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                                Доколкото зная си около 45 годишен. Не ме нещо ама Фани се у ръце, щото си на поледният влак ,в последният вагон.

                                Колега, защо така си фиксиран във възрастта на успелите хора (човеци)? 45 + , или 50 - е все тая - все са едни 40+ ...

                                Това беше за самочувствието на героя.

                                Какво му е лошото, ако си на 40+ ? Няма нищо лошо и ако мама се грижи за теб, както е било открай време в тия 35+ ... Живот и здраве да е, в следващите 35 - пак тя ще приготвя любимите му ястия и ще го очаква да се върне в подредения дом. Това е НЕЙНИЯТ ЖИВОТ, който самият той споделя с НЕЯ - и ТЕ нямат нищо против да живеят в своя свят от преди 30-на години и това ще се случва и в следващите 25-35 - колкото-толкова! Живот и здраве!

                                Представи си сега - какви перспективи МУ чертаеш с метафората за последния вагон... На един преуспял, млад мъж не се говорят такива неща! Кое младо момиче в следващите 25 години би могло да го чака в подреден дом, с ароматите и топлите ястия от кухнята? Няма такова момиче, разбира се.

                                Евго живее в 21 век, в Тиндър - гаранция, че е млад мъж и всичко (си) му е ОК: подредено си му е и спокойно, след като се е нахранил с домашната манджа, приготвена от мама. (какъв последен влак, какви 50- години, какви 5 леА са те патили?)

                                Коментар

                                Working...
                                X