IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    Но за 4-5 г. ти също не можа да намериш нова жена, въпреки по-големия опит.
    Отказах се.Не мога да си изоставя децата да растат без баща.
    Или ако стане така няма да е по моя вина.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      ти гледай при теб да не започнат да се появяват разни ефекти
      Бате Радко ,аз съм от село.В нашето село тая мода още я няма. Пази се ти,щото в София явно е доста разпространена.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        Но за 4-5 г. ти също не можа да намериш нова жена, въпреки по-големия опит.
        мирко май е сух теоретик
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          Не ме бива за учител. След толкова обяснения явно ефект няма.
          ти гледай при теб да не започнат да се появяват разни ефекти
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            Не ме бива за учител. След толкова обяснения явно ефект няма.
            Но за 4-5 г. ти също не можа да намериш нова жена, въпреки по-големия опит.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Не ме бива за учител. След толкова обяснения явно ефект няма.
              Тук не до твоите умения работата. Проблемът не е в твоя телевизор.

              Това момче трябва да порасне и да се погледне без страх в огледалото.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

                Aaaa моля моля и докато ти се заглеждаш по мускулести батки във фитнеса, вместо да плеснеш Ганка по четирите букви и да я насметеш в реално време и на реално място …
                Не ме бива за учител. След толкова обяснения явно ефект няма.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Нямам опит, вероятно боли много и технически не винаги стават нещата.
                  Действай не се обяснявай - или си риба или си рак или си амфибия, ама си иска топки за всички варианти.

                  Стига мрънка.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Книгите ми в голямата библиотека не дават отговор на този въпрос. Те са художествени, по езици, по economics, по история и география и наследени книги, също така помагала от ученето ми, енциклопедии и поредици.

                    През 22 век все още ще има мъже, които да спят с жени и да правят много бебета. В Африка мъжете имат по 10-12 деца, макар и да стоят гладни много от тези деца. Възможно е джендър модата да отмине и в следващия век да се възприема като болест или отклонение.

                    В настоящия момент докато Ганка си прави селфита, мисли за дрехи, мисли как да си хване богаташ, мързия я да работи и не обръща внимание на Иван и Горан, последните двама лесно се разбират само с няколко думи и решават да пробват койката на круизния кораб.
                    Aaaa моля моля и докато ти се заглеждаш по мускулести батки във фитнеса, вместо да плеснеш Ганка по четирите букви и да я насметеш в реално време и на реално място …

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Няма никакво значение кой век е.Мъж да го чукат е също толкова гнусно в наши дни,колкото и преди 100,1000 или 10000 години.
                      Нямам опит, вероятно боли много и технически не винаги стават нещата.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                        Евгич, според теб, както е тръгнало - през 22 век дали ще успеят всички мъже да минат под дъгата? Културен феномен ли е тази дъга или е дарвинов зов? Само безпросветните ли ще останат да оправят козите в зоологическата градина? Онтологичен ли е подобен развой и какво казват книгите ти в голямата библиотека? Мира не ми дават тези въпроси, защото няма да има кой да попие сълзите на Селена и Тянка, а те ще текат отвсякъде.
                        Don't give up … we still have you …

                        https://youtu.be/VjEq-r2agqc?si=8SIns6uHFYrVPrLH

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                          Евгич, според теб, както е тръгнало - през 22 век дали ще успеят всички мъже да минат под дъгата? Културен феномен ли е тази дъга или е дарвинов зов? Само безпросветните ли ще останат да оправят козите в зоологическата градина? Онтологичен ли е подобен развой и какво казват книгите ти в голямата библиотека? Мира не ми дават тези въпроси, защото няма да има кой да попие сълзите на Селена и Тянка, а те ще текат отвсякъде.
                          Книгите ми в голямата библиотека не дават отговор на този въпрос. Те са художествени, по езици, по economics, по история и география и наследени книги, също така помагала от ученето ми, енциклопедии и поредици.

                          През 22 век все още ще има мъже, които да спят с жени и да правят много бебета. В Африка мъжете имат по 10-12 деца, макар и да стоят гладни много от тези деца. Възможно е джендър модата да отмине и в следващия век да се възприема като болест или отклонение.

                          В настоящия момент докато Ганка си прави селфита, мисли за дрехи, мисли как да си хване богаташ, мързия я да работи и не обръща внимание на Иван и Горан, последните двама лесно се разбират само с няколко думи и решават да пробват койката на круизния кораб.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                            Така е.

                            Но живеем в 21 век и много мъже са минали под дъгата и имат опит с еднополовата любов.

                            Плувецът Антъни Иванов е разказвал, че много му пишат мъже и му предлагат разни неща. Дори беше помолил да се спрат,
                            Няма никакво значение кой век е.Мъж да го чукат е също толкова гнусно в наши дни,колкото и преди 100,1000 или 10000 години.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              Така е.

                              Но живеем в 21 век и много мъже са минали под дъгата и имат опит с еднополовата любов.

                              Плувецът Антъни Иванов е разказвал, че много му пишат мъже и му предлагат разни неща. Дори беше помолил да се спрат,
                              Евгич, според теб, както е тръгнало - през 22 век дали ще успеят всички мъже да минат под дъгата? Културен феномен ли е тази дъга или е дарвинов зов? Само безпросветните ли ще останат да оправят козите в зоологическата градина? Онтологичен ли е подобен развой и какво казват книгите ти в голямата библиотека? Мира не ми дават тези въпроси, защото няма да има кой да попие сълзите на Селена и Тянка, а те ще текат отвсякъде.
                              Last edited by pinoccio; 09.05.2024, 13:33.

                              Коментар



                              • Така е.

                                Но живеем в 21 век и много мъже са минали под дъгата и имат опит с еднополовата любов.

                                Плувецът Антъни Иванов е разказвал, че много му пишат мъже и му предлагат разни неща. Дори беше помолил да се спрат,
                                Last edited by X_Y; 09.05.2024, 13:31.

                                Коментар

                                Working...
                                X