IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

    на "пърленките" е убава. Па и жена му е загоряла за българска ку...хня. Скарата ми беше странна - некви нетрадиционни подправки и леко сухи пържолите. Ма патладжаните бяха трепач - аз това търся из кръчмите
    наливнярката е добра
    препоръчвам лагера
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение
      Няма ли поне един рибар, в тази тема?
      аз и ботчо,
      ма той не ги разбира много
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        от гирите мисля, че по-малко се интересуват
        Ааа, малките лапета и по това залитат! - нали ги виждам - на възраст да раждат, ама само води с магнезий им в главите, кардио-мардио, времена и рекорди ги гонят... Всички се изживяват като легенди....
        Пусто его, ей - не една глава е затрило!

        Още в библията е речено: Всичко е суета и гонене на вятър!

        Коментар


        • Няма ли поне един рибар, в тази тема?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

            Че ти какво мислиш, че искат?

            пп
            Какви са тия шкембе-чореби сега?!?
            на "пърленките" е убава. Па и жена му е загоряла за българска ку...хня. Скарата ми беше странна - некви нетрадиционни подправки и леко сухи пържолите. Ма патладжаните бяха трепач - аз това търся из кръчмите
            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

              Че ти какво мислиш, че искат?

              пп
              Какви са тия шкембе-чореби сега?!?
              от гирите мисля, че по-малко се интересуват
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение
                Много изпростяхте ееей. 5 страници само гири и е*бане. Темата е за исканията на жените бе. Жена ми иска следвашия път когато сме с София да отидем на култура и в тази връзка, ако може да шернете места където правят добра шкембе чорба
                Че ти какво мислиш, че искат?

                пп
                (всъщност заигравката с думите е*е тръгна от правописната грешка на Буратино )

                ппп
                Какви са тия шкембе-чореби сега?!?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                  Мирко, абе да не си се спънал в залата и да си се претрепал и да казваш, че от щангите си се контузил?
                  еми може да се е спънал в щангата, докато зяпа клинчета и шорти
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                    Бургас, Сливен Ямбол е хубаво.
                    Пърленките младост 3, ама преди 4-5 години, скоро не съм ходил
                    добре е.
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение
                      Много изпростяхте ееей. 5 страници само гири и е*бане. Темата е за исканията на жените бе.
                      Жена ми иска следвашия път когато сме с София да отидем на култура и в тази връзка, ако може да шернете места където правят добра шкембе чорба
                      Бургас, Сливен Ямбол е хубаво.
                      Пърленките младост 3, ама преди 4-5 години, скоро не съм ходил
                      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Това са пълни глупости. От 7-8 годишен правех всеки ден лицеви опори,набирания,клякания,а по-късно си купих и пружини .Т.е преди да вляза в залата за фитнес съм бил в перфектна физическа форма.А и контузията ми дойде,след като бях тренирал по зали 7-8 години.И не съм нито бил качил много кила,бях около 75 кила,нито пък съм вдигал много големи тежести. Винаги може да се случи подобно контузия.
                        И на Боевски такава му е физиката, слаб,жилест.На Йордан Йовчев не е такава.Аз като тренирах бях максимално 75 кг,но физиката ми не е като на Боевски.Така че не може да се прави такова сравнение.
                        Пак стигаме до поговорката"Здрав на болен не вярва ".В случаят не може да си представиш, че тежка контузия може да получи и човек, който е бил натрениран и не е тласкал някакви тежести извън възможностите си.Като при бягането-има хора,които получават контузии на стави,колена,гръбначен стълб.Това не означава, че не са тренирали правилно.Просто телата на някои хора са по податливи на контузия, други не.
                        Мога да дам пример и с най-известните културисти-Арнолд Шварценегер и Рони Колман.И двамата са многократни победители на Мистър Олимпия,но докато бате Арни няма тежки контузии,то Колман има много операции на гръбначния стълб.Или при футболистите-има футболисти постоянно са контузени,някои даже си прекратяват кариерата. Други пък почти никога не се контузват.
                        Всичко е индивидуално.
                        Мирко, абе да не си се спънал в залата и да си се претрепал и да казваш, че от щангите си се контузил?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                          Има купища книги по темата, защото сега в ютуб има само как да се назобиш и да стигнеш от 50 кг. на лежанка до 150 кг. за два месеца. Това на чисто няма как да стане. Ти си блъскал как ти дойде, само и само да покриваш някакви твои нови постижения от вчера, да речем. Помниш ли го Гълъбин Боевски, беше щангист от най-висока класа, а имаше фигура на лекоатлет. Така трябва да се тренира, а не да растеш като бройлер. Тия старци на Добрев не вдигат пазарски чанти в залата. Не можеш без да си тренирал преди това ей така да стигнеш на 80 кг. на лежанка в серии на 75 години. Около 100-те да правиш на лег на чисто си е върхът за всяка възраст. Ако ще да си скъсаш гъза не можеш да минеш 110-120 кг., ако не зобнеш. Навремето нямаше такива препарати, знам какво е било без химия. Повече от 42-43 на ръката не можеш да стигнеш, освен ако не си бил дебелак преди това и заради масата да поемеш повече тежести. Имаше дискохвъргачи с извънземни размери, ама те бяха елитни. Затова се получават дискови хернии, защото не загрееш като хората, вдигаш не по силите си, не слушаш тялото си, отидеш на мъртва тяга и вдигаш бидони със зеле - не става. Отидеш на клек - те връзките ти лабави като на седнал на кенефа. Иска кросове, иска стълби, иска скокове, иска ред други натоварвания преди да клекнеш. И с йогата е същото - не можеш да се напънеш и да извиеш гръб като художествена гимнастичка. Естествено, че ще спраскаш дискове. Има хора, които докато гледат телевизия пукат дискове. Човек все гледа другите и се съревновава с тях, а всеки е индивидуален.
                          Това са пълни глупости. От 7-8 годишен правех всеки ден лицеви опори,набирания,клякания,а по-късно си купих и пружини .Т.е преди да вляза в залата за фитнес съм бил в перфектна физическа форма.А и контузията ми дойде,след като бях тренирал по зали 7-8 години.И не съм нито бил качил много кила,бях около 75 кила,нито пък съм вдигал много големи тежести. Винаги може да се случи подобно контузия.
                          И на Боевски такава му е физиката, слаб,жилест.На Йордан Йовчев не е такава.Аз като тренирах бях максимално 75 кг,но физиката ми не е като на Боевски.Така че не може да се прави такова сравнение.
                          Пак стигаме до поговорката"Здрав на болен не вярва ".В случаят не може да си представиш, че тежка контузия може да получи и човек, който е бил натрениран и не е тласкал някакви тежести извън възможностите си.Като при бягането-има хора,които получават контузии на стави,колена,гръбначен стълб.Това не означава, че не са тренирали правилно.Просто телата на някои хора са по податливи на контузия, други не.
                          Мога да дам пример и с най-известните културисти-Арнолд Шварценегер и Рони Колман.И двамата са многократни победители на Мистър Олимпия,но докато бате Арни няма тежки контузии,то Колман има много операции на гръбначния стълб.Или при футболистите-има футболисти постоянно са контузени,някои даже си прекратяват кариерата. Други пък почти никога не се контузват.
                          Всичко е индивидуално.
                          Last edited by mirodes; 06.05.2024, 14:03.

                          Коментар


                          • Много изпростяхте ееей. 5 страници само гири и е*бане. Темата е за исканията на жените бе.
                            Жена ми иска следвашия път когато сме с София да отидем на култура и в тази връзка, ако може да шернете места където правят добра шкембе чорба

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

                              Без гръб тая работа току-така не става!

                              На циментовите инвеститори - как са им подарили първите панелки през '90-те?
                              е, да
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                                Леле , кажи,че с мама живееш и ще се плесна по челото.
                                Ми.......... плескай се!

                                п.п.
                                И да не живее физически - личи, че още не се е откъснал от нейната опека.

                                Коментар

                                Working...
                                X