IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от MorskiShop Разгледай мнение
    Евго ако каже в какъв диапазон като години търси дама, мога и да помогна.
    В репродуктивна възраст, от 18 до 40 г.

    Дори бих се навил на 40+, ако жената иска да стане майка, защото и тогава става с инвитро.

    Коментар


    • Евго ако каже в какъв диапазон като години търси дама, мога и да помогна.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


        Ще бъде много по-добре за теб, ако използваш другото глаголно време- ТРЪГНАХ НА ТАНЦИ, не за друго, а защото тръгваш на танци от няколко години и това НЕ е никаква новина тук. Може би в Тиндър да е новина, по която младите момичета (мъже) - да се прекрасната, но тук - НЕ!

        За лелята от морето - вече съм коментирал: дамата ти е декларирала своите симпатии (вероятно многократно), накрая е разбрала, че не "кълвеш" и - сещам се! "Нямаш късмет", защото все още НЕ си видял този късмет в нейно лице! Уви - ти не я забелязваш.

        Такива подробности ВЕРОЯТНО се говорят от жалващи се "момчета" на напористи съседки, които смятат, че са "изпуснали последния влак" ...

        Не е ясно, защо "на морето" се жалва на съседката, а не ходиш да ловиш гаджетата по плажа, в близкия град ....
        Ти сигурно имаш цяла библиотека от големите с книги, правиш компоти и се занимаваш с кротки, пенсионерски неща,

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          То си е за страх, майка ми още преди години ме предупреди "да не се занимавам с нередовни" (т.е. с хомо бандити),

          Но в последно време има много, и са реализирани хора, собразование и професия.

          Тук решението е лесно: качваш се на парахода с гадже от женски пол!

          Мама е била права! Още преди ГОДИНИ е забелязала нещо в твоя поглед! Каква интуиция притежават тия жени!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Купих си нов телефон и си направих Тиндър. Следя го всеки ден.

            Освен това тръгвам и на танци.


            Аз си търся половинка от 30-годишен, но в това отношение нямам късмет, да ми се случи нещо случайно и неочаквано, без да се трудя много.

            Една леля (наша приятелка от морето) го каза наскоро, че въпреки всичките ми качества, нямам късмет.

            Ще бъде много по-добре за теб, ако използваш другото глаголно време- ТРЪГНАХ НА ТАНЦИ, не за друго, а защото тръгваш на танци от няколко години и това НЕ е никаква новина тук. Може би в Тиндър да е новина, по която младите момичета (мъже) - да се прехласнат, но тук - НЕ!

            За лелята от морето - вече съм коментирал: дамата ти е декларирала своите симпатии (вероятно многократно), накрая е разбрала, че не "кълвеш" и - сещай се! "Нямаш късмет", защото все още НЕ си видял този късмет в нейно лице! Уви - ти не я забелязваш.

            Такива подробности ВЕРОЯТНО се говорят от жалващи се "момчета" на напористи съседки, които смятат, че са "изпуснали последния влак" ...

            Не е ясно, защо "на морето" се жалваш на съседката, а не ходиш да ловиш гаджетата по плажа, в близкия град ....
            Last edited by mikomikov; 08.05.2024, 22:32.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

              Бай Мико, надявам се, че това решение не си го взел след круиза?

              Евгича неслучайно предупреждава какви бандити вършеят из каютите.
              То си е за страх, майка ми още преди години ме предупреди "да не се занимавам с нередовни" (т.е. с хомо бандити),

              Но в последно време има много, и са реализирани хора, с образование и професия.
              Last edited by Evgo; 08.05.2024, 22:28.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                И от двете по много Евгич. Ама гледам да попрочитам от време на време форума, че да не изтърва някоя сватба.

                Ти намери ли някоя булка?
                Купих си нов телефон и си направих Тиндър. Следя го всеки ден.

                Освен това тръгвам и на танци.


                Аз си търся половинка от 30-годишен, но в това отношение нямам късмет, да ми се случи нещо случайно и неочаквано, без да се трудя много.

                Една леля (наша приятелка от морето) го каза наскоро, че въпреки всичките ми качества, нямам късмет.

                Last edited by Evgo; 08.05.2024, 22:02.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                  Ще опитам да вляза в тона ти..., но няма да е лесно, защото - думата "тънкообиден" съм я научил в тоя форум.

                  За кой точно круиз говориш? За неосъществения - с форумна участничка, ли?

                  Не мисля, че ще (те) излъжа, защото същата (форумна участничка) - след моята покана (пред всички)- каза - също пред всички, че има мъж до себе си. За форумната участничка Селена става въпрос (ако не си разбрал все още)

                  Зная, че лаф-моабетът е нещо много ценно за теб, но да мелеш едно и също - някак не те прави по-духовит с времето.

                  Нищо извънгалактическо не се е случило, уверявам те. Отказите на дами, след предложенията на мъже не са преставали, а и няма да свършат, особено ако на хоризонта има много по-качествени екземпляри от мен (самокритично, а това важи за класическите два пола - другите не ме интересуват, въпреки че живея в 21 век!)

                  Предложението ми за неосъщественият вече круиз се е случило преди месеци и с отказа на въпросната дама - е приключила една незапочната връзка, която (вероятно) е можела да се осъществи още преди 4-5 години, когато същата дама каза (отново тук, пред вас), че не е момент за подобно познанство, но може би някога ...

                  Философски погледнато - всеки сам определя времето, което може "да отдели " на определен човек в този живот...

                  Това е, за да задоволя до край твоето любопитство и да "нахраниш" клюката, която според мен никога не е била приоритет на мъжката част (освен ако мъжът няма личен интерес, разбира се! )

                  Мисля, че бях изчерпателен на тема "минали круизи" - предложение, направено пред толкова много хора ТУК, които са длъжни да ми подирят сметка... (в изпълнение на Клюкарския кодекс, разбира се - който очевидно съществува дори днес в съзнанието на хората, които са декларирали, че "И ДНЕС са млади", което лично аз оспорвам, но това е без значение)...

                  Даммм - това - да си млад е състояние на духа, което (ЗА МЕН) не би трябвало да включва пристрастеност към клюката.

                  Бъди здрав и остарявай като нормален човек! (последното ще ти бъде трудно, разбирам те!)


                  бай мико,
                  мечето се закача по линия на круизите на евгови приятели

                  не го преживявай толкова тоя отказан круиз
                  минало заминало
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                    Бай Мико, надявам се, че това решение не си го взел след круиза?

                    Евгича неслучайно предупреждава какви бандити вършеят из каютите.

                    Ще опитам да вляза в тона ти..., но няма да е лесно, защото - думата "тънкообиден" съм я научил в тоя форум.

                    За кой точно круиз говориш? За неосъществения - с форумна участничка, ли?

                    Не мисля, че ще (те) излъжа, защото същата (форумна участничка) - след моята покана (пред всички)- каза - също пред всички, че има мъж до себе си. За форумната участничка Селена става въпрос (ако не си разбрал все още)

                    Зная, че лаф-моабетът е нещо много ценно за теб, но да мелеш едно и също - някак не те прави по-духовит с времето.

                    Нищо извънгалактическо не се е случило, уверявам те. Отказите на дами, след предложенията на мъже не са преставали, а и няма да свършат, особено ако на хоризонта има много по-качествени екземпляри от мен (самокритично, а това важи за класическите два пола - другите не ме интересуват, въпреки че живея в 21 век!)

                    Предложението ми за неосъщественият вече круиз се е случило преди месеци и с отказа на въпросната дама - е приключила една незапочната връзка, която (вероятно) е можела да се осъществи още преди 4-5 години, когато същата дама каза (отново тук, пред вас), че не е момент за подобно познанство, но може би някога ...

                    Философски погледнато - всеки сам определя времето, което може "да отдели " на определен човек в този живот...

                    Това е, за да задоволя до край твоето любопитство и да "нахраниш" клюката, която според мен никога не е била приоритет на мъжката част (освен ако мъжът няма личен интерес, разбира се! )

                    Мисля, че бях изчерпателен на тема "минали круизи" - предложение, направено пред толкова много хора ТУК, които са длъжни да ми подирят сметка... (в изпълнение на Клюкарския кодекс, разбира се - който очевидно съществува дори днес в съзнанието на хората, които са декларирали, че "И ДНЕС са млади", което лично аз оспорвам, но това е без значение)...

                    Даммм - това - да си млад е състояние на духа, което (ЗА МЕН) не би трябвало да включва пристрастеност към клюката.

                    Бъди здрав и остарявай като нормален човек! (последното ще ти бъде трудно, разбирам те!)



                    Last edited by mikomikov; 08.05.2024, 21:51.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

                      Помислих си го и аз това … ако и други работи стават по гащи …

                      Може пък да ни липсва въображение...знае ли се.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        според мен, най-опасни работи се случват по дълги бели чорапи

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

                          Помислих си го и аз това … ако и други работи стават по гащи …
                          според мен, най-опасни работи се случват по дълги бели чорапи
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                            Бай Мико, надявам се, че това решение не си го взел след круиза?

                            Евгича неслучайно предупреждава какви бандити вършеят из каютите.
                            Помислих си го и аз това … ако и други работи стават по гащи …

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                              Бай Мико, надявам се, че това решение не си го взел след круиза? Евгича неслучайно предупреждава какви бандити вършеят из каютите.
                              след дъжд качулка
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

                                В края на обяснението: вероятно ще "попаря" желанието на някои хора да фантазират на мой гръб! Малката подробност - аз съм изключително срамежлив човек и дори в банята, в къщи се къпя с... гащи!
                                Бай Мико, надявам се, че това решение не си го взел след круиза?

                                Евгича неслучайно предупреждава какви бандити вършеят из каютите.

                                Коментар

                                Working...
                                X