IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от drakkar Разгледай мнение

    Това не го разбирам. Какво означава разбили койката?
    От секс......

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
      Същевременно един от ф.б. приятелите ми е на круиз с мъжка компания. И вчера ми се похвали, че са разбили койката,

      Или 2-ма, или трима,
      Това не го разбирам. Какво означава разбили койката?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        Заболяването на Миродес е сериозно и не се е оправил.

        Дано оздравее и да осъществи плановете си.
        Жалко. Дано да има късмет и да му се върне здравето.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
          Здравейте,

          днес сутринта пътувах в градския транспорт лице в лице с жена от сайтовете за запознанства, но през една седалка, нямаше хора между нас.

          Тя вероятно ме разпозна и гледаше все настрани, не в мен, въпреки че бях спретнат и костюмиран. В "Сериозни запознанства" тя е сложила стари снимки, а видимо е към 40г и Миродес нямаше да я одобри.


          Мислех да я питам "Какво става със сериозните запознанства?", но реших че няма смисъл. Няколко пъти сме си писали, тя е откачена, влиза много рядко, отговаря лаконично и не може да се води разговор с нея. Изглежда леко пълна и лелчеста. Има профил там от 8-10 години. И нямаше да ми реагира хубаво, ако я бях закачил.


          Същевременно един от ф.б. приятелите ми е на круиз с мъжка компания. И вчера ми се похвали, че са разбили койката,

          Или 2-ма, или трима,


          Поздрави
          то аз друго и не очаквах
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Заболяването на Миродес е сериозно и не се е оправил.

            Дано оздравее и да осъществи плановете си.
            Стига бе! Нали беше Ок вече.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

              Какво стана с Миродес ? Оправи ли се ?
              Заболяването на Миродес е сериозно и не се е оправил.

              Дано оздравее и да осъществи плановете си.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                Здравейте,

                днес сутринта пътувах в градския транспорт лице в лице с жена от сайтовете за запознанства, но през една седалка, нямаше хора между нас.

                Тя вероятно ме разпозна и гледаше все настрани, не в мен, въпреки че бях спретнат и костюмиран. В "Сериозни запознанства" тя е сложила стари снимки, а видимо е към 40г и Миродес нямаше да я одобри.


                Мислех да я питам "Какво става със сериозните запознанства?", но реших че няма смисъл. Няколко пъти сме си писали, тя е откачена, влиза много рядко, отговаря лаконично и не може да се води разговор с нея. Изглежда леко пълна и лелчеста. Има профил там от 8-10 години. И нямаше да ми реагира хубаво, ако я бях закачил.


                Същевременно един от ф.б. приятелите ми е на круиз с мъжка компания. И вчера ми се похвали, че са разбили койката,

                Или 2-ма, или трима,

                Поздрави
                Какво стана с Миродес ? Оправи ли се ?

                Коментар


                • Здравейте,

                  днес сутринта пътувах в градския транспорт лице в лице с жена от сайтовете за запознанства, но през една седалка, нямаше хора между нас.

                  Тя вероятно ме разпозна и гледаше все настрани, не в мен, въпреки че бях спретнат и костюмиран. В "Сериозни запознанства" тя е сложила стари снимки, а видимо е към 40г и Миродес нямаше да я одобри.


                  Мислех да я питам "Какво става със сериозните запознанства?", но реших че няма смисъл. Няколко пъти сме си писали, тя е откачена, влиза много рядко, отговаря лаконично и не може да се води разговор с нея. Изглежда леко пълна и лелчеста. Има профил там от 8-10 години. И нямаше да ми реагира хубаво, ако я бях закачил.


                  Същевременно един от ф.б. приятелите ми е на круиз с мъжка компания. И вчера ми се похвали, че са разбили койката,

                  Или 2-ма, или трима,

                  Поздрави

                  Коментар


                  • Привет! Невъзможно да вляза с който и да е от старите никове.

                    Така че ето с този - по технически причини

                    Коментар


                    • Извинявам се за пропуснат важен момент в дискусията!

                      .За "добрата и грижовна" майка - не винаги междуметията: ох, ах... - са признаци на оргазъм. Да не говорим за "пляс-пляс"!

                      Грижовната майка е отгледала, възпитала и образовала този син и като орлица е бдяла (близо!) 50 години над него. Същата всеотдайна майка не би позволила да бъде отстранена от стаята на сина си при първия му секс с непозната! Ама, коя е пък тая, която идва след 50 години и, която не е отгледала поне едно дете, а в същото време иска да остане САМА с детето й (ако и да е на 50)!

                      За майката детето остава дете, независимо от възрастта на това детенце! (това е казано без никаква ирония, разбира се! )

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                        Аз като писах, че съм неоценен, имах предвид от жените, не професионално.
                        .......

                        Че не са оценили качествата ми и не са били способни да ги видят.

                        И аз съм забелязал, че жените не оценяват качеството на мъжа (около 50-те), с костюм - да живее с майка си.

                        Не разбирам защо една жена не желае да се научи покрай своята свекърва - как трябва да се грижи за нейния син!

                        Да пазаруват, да готвят и се грижат за домакинството... , да не пръскат пари "за парцали, за екскурзии в чужбина - няколко пъти в годината... и други комерсиални интереси..." Какво лошо има в това, една жена да пести както прави това майката на нейния (недооценен) мъж?

                        И също така недоумявам - как тия жени не разбират основната си роля - да раждат?!?

                        Да раждат и пак да раждат (когато не са заети в кухнята..., но дори и тогава - пак трябва да раждат)!

                        И, ако са забравили - МНОГО СЕ ИЗВИНЯВАМ - никакви екскурзии и пръскане на пари!

                        За какво са й на жената повече от 2 рокли и 2 чифта обувки? А, да - може и една чанта, но аз ще й я купя, за да зная колко струва!... (чанта на цена до 20 лева е напълно приемлива ..., а още по-добре - до 15 лева)

                        А жената може да ползва и няколко чанти на свекърва си, нали идеята е супер!





                        Коментар


                        • Аз като писах, че съм неоценен, имах предвид от жените, не професионално.

                          Че не са оценили качествата ми и не са били способни да ги видят.


                          Наскоро една колежка от следването стана майка на близнаци за първи път, на 45 г.
                          Те я бяха отписали, но успя жената. Преди 4 г се беше занимавала с негър, а после си намери приятел българин и те са от него.

                          Тя има много странности (малко е откачена), обаче има и качества.


                          Поздрави

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                            Ботчо, така на приказки е много лесно, ама защо ли са кът работодателите у форума? Ако случайно се намерят, и някой си поиска "заслужена" заплата, почва един вой.

                            Стига да не те мързи, се разчети из форумите и ще се убедиш, че никой с акъл и възможности, не иска да работи за БГ работодател. Сигурно е случайност.

                            От друга страна, за квалифицирани кадри с добра заплата, за чий им е да поемат излишен риск, само и само да се барат независими?
                            Българския работодател е НЕГРАМОТЕН ЦЪРВУЛ намърдал се в няква далавера. Дребните фирмички под 10 човека се борят само за оцеляване, те не са изобщо вариант за професионалист - тесен специалист
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                              Има огромна разлика да работиш като вол и да докарваш пари на работодателя.
                              Сметни колко му докарваш или спестяваш и си искай 10% от сумата. Е трябва да можеш само ТИ да го правиш това, иначе макс 2-3%
                              Ботчо, така на приказки е много лесно, ама защо ли са кът работодателите у форума? Ако случайно се намерят, и някой си поиска "заслужена" заплата, почва един вой.

                              Стига да не те мързи, се разчети из форумите и ще се убедиш, че никой с акъл и възможности, не иска да работи за БГ работодател. Сигурно е случайност.

                              От друга страна, за квалифицирани кадри с добра заплата, за чий им е да поемат излишен риск, само и само да се барат независими?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                                Има огромна разлика да работиш като вол и да докарваш пари на работодателя.
                                Сметни колко му докарваш или спестяваш и си искай 10% от сумата. Е трябва да можеш само ТИ да го правиш това, иначе макс 2-3%
                                то ако може само той да го прави
                                спокойно почва да го прави сам за себе си

                                на веринско гьола вече не се ли стопанисва?
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X