IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Turbolan Разгледай мнение
    Абе, що педерунгелете се гледат да разголат ръце над китките (до под лакът най-много) и да ти ги размахват пред носа и да чупат китки пеперуденски?
    Характерни са и тесните панталони, оголващи глезенчетата до полвината п-ски прасец.
    --------

    Но гейевете не са така, тях мож позна едва като почнат да говорат, и то не веднага, ако те свалят.
    Геят си е гей!
    И ако си върти дупето като ходи и се прави на госпожица.

    Има и тип мечок,

    Коментар


    • Абе, що педерунгелете се гледат да разголат ръце над китките (до под лакът най-много) и да ти ги размахват пред носа и да чупат китки пеперуденски?
      Характерни са и тесните панталони, оголващи глезенчетата до полвината п-ски прасец.
      --------

      Но гейевете не са така, тях мож позна едва като почнат да говорат, и то не веднага, ако те свалят.
      Геят си е гей!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        що не го почерпи
        Мен никой не ме черпи по този начин. И не одобрявам така да се дава на непознати хора.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Това повече ми прилича на случка от преди 30-40 години.

          Сега хората в София имат пари, имат и ваучери, по принцип не крадат и пазаруват много.

          Преди няколко години гледах един млад и здрав пич (полицай), към 30 г, към 190 см поне, искаше да си купи уиски, но го гледаше доста време, струваше му се скъпо и накрая си взе една бира. Викам си, сигурно и приятелка няма, като няма пари.

          От друга страна, жените много харчат за дрехи, които или не носят или носят по един път, майка ми е от този тип, има 4 гардероба с нейни дрехи. Нищо чудно, че навремето не успя да се пребори да купи ведомстения ни апартамент, като е с лоша финансова култура, но и нямаше кой да я научи какво да прави, някой адвокат или човек с връзки.

          Родителите искат най-доброто за децата си, но не винаги могат да им дадат инструментите, за да го постигнат,
          що не го почерпи
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

            Фнимавайте че жените цял месец са в мензис

            Прави се на мъж у тех,жена му му завърти един задвратник, вика-Изчезвай алкохолик, да пазаруваш...Направи му списък с покупки, даде му точно пари, вика му-Ето ти пари да вземеш и на децата сладолед.Вземе децата с него, вика-Да ви водим на разходка...Отиде пред магазина,вкара монета за количката, дърпа като изоглавен, не излиза, кълне, псува направи панаир, отиде да търси сметка на управителя че му се подиграват.Дойде управителя,види че в гнездото за 0.50 ст. сложил 0.20 Ст.Премести ги в точното гнездо,отключи количката,нашия пак се развика,вика-Ако нямам 0.50 стотинки,кво правим, да си развалим едрите ли?..Тръгне да влиза в магазина,вика на децата-гледайте, силата е с мен..Разтвори ръце пред фотоклетката,отворят се вратите автоматично,викк на децата-Видяхте ли, силата е с мен..Помисли се за Дарт Вейдър.Почне да пазарува видят децата шоколад, викат му-Тате,тате,искаме шоколад...Удари им по-един шамар, вика-Аз имам толкова здрави зъби, защото като малък не съм ял шоколад...Заговори си на ум,вика-То пари за ракия нема,шоколад искат.Все едно баща им цел живот шоколад е ял..Погледне ги удари им по-един задвратник ей така да го помнят..Мине покрай щанда с пиенето, види ракия на промоция, започнат да му текат лигите Почне да прави схеми как да си купи, понеже жена му дала точно пари.Купува от най-евтините, със сто - двеста грама по-малко,да събере за ракията,взел не една а две бутилки.Не му излезнат пак сметките, прибере половината неща по-гащите, да гепи, заприлича на барбарон, вземе на децата мини сладолед да си го разделят.Стигне касата, изпоти се целия,трепери като лист.Мини касата,вика-Ей,ебати балъците,ако знаех досега да съм забогатял..На вратата го чакат охраната с полиция,снимали го на камерите, хванат го, вика-Нямаше место в количката.Кажат му да плати тройно,нема пари, звънне на жената.Жена му чуе откачи.Дойде у магазина,плати всичко забие го пред всички, вика-Не те е срам алкохолик,на децата от сладоледа крадеш..Бие го до тех,направи го за срам пред целия квартал.Приберат се ядоса се отиде в кръчмата започне да се керчи, вика-Тая мойта как ме ядоса днеска, ама не я бих заради хората..Поръча кило ракия на сметка, напие се,разправя как командва вкъщи..Закъснее,жена му връхлети у кръчмата, забие го пред всички,вика-Докога бе алкохолик, ще се занимавам с тебе бе..Забие го през целия път крещи като откачена.Легне си,вика-Аз ще ги оправим някой ден..Той 25 години под чехъл,няма думата.Тайно се крие в мазето да пие патронки.Всеки ден жена му го пердаши.
            Това повече ми прилича на случка от преди 30-40 години.

            Сега хората в София имат пари, имат и ваучери, по принцип не крадат и пазаруват много.

            Преди няколко години гледах един млад и здрав пич (полицай), към 30 г, към 190 см поне, искаше да си купи уиски, но го гледаше доста време, струваше му се скъпо и накрая си взе една бира. Викам си, сигурно и приятелка няма, като няма пари.

            От друга страна, жените много харчат за дрехи, които или не носят или носят по един път, майка ми е от този тип, има 4 гардероба с нейни дрехи.

            Родителите искат най-доброто за децата си, но не винаги могат да им дадат инструментите, за да го постигнат,
            Last edited by Evgo; 06.03.2024, 13:14.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Turbolan Разгледай мнение
              Най-често майката иска да (си) запази детето, а бащата иска да му покаже как да стане човек.
              по мои наблюдения и на двамата желанията не им се изпълняват
              препоръка е

              Коментар


              • Най-често майката иска да (си) запази детето, а бащата иска да му покаже как да стане човек.

                Коментар


                • Днес, 14:55 Този коментар от Turbolan е изтрит от aleks262
                  Причина: Неприемливо
                  Все пак го запомнѝ, моме – за твоя полза.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                    Под кревата е входа за землянката, и казана за ракия е долу, зад бурканите със свинско на стелажи от икея
                    Фнимавайте че жените цял месец са в мензис

                    Прави се на мъж у тех,жена му му завърти един задвратник, вика-Изчезвай алкохолик, да пазаруваш...Направи му списък с покупки, даде му точно пари, вика му-Ето ти пари да вземеш и на децата сладолед.Вземе децата с него, вика-Да ви водим на разходка...Отиде пред магазина,вкара монета за количката, дърпа като изоглавен, не излиза, кълне, псува направи панаир, отиде да търси сметка на управителя че му се подиграват.Дойде управителя,види че в гнездото за 0.50 ст. сложил 0.20 Ст.Премести ги в точното гнездо,отключи количката,нашия пак се развика,вика-Ако нямам 0.50 стотинки,кво правим, да си развалим едрите ли?..Тръгне да влиза в магазина,вика на децата-гледайте, силата е с мен..Разтвори ръце пред фотоклетката,отворят се вратите автоматично,викк на децата-Видяхте ли, силата е с мен..Помисли се за Дарт Вейдър.Почне да пазарува видят децата шоколад, викат му-Тате,тате,искаме шоколад...Удари им по-един шамар, вика-Аз имам толкова здрави зъби, защото като малък не съм ял шоколад...Заговори си на ум,вика-То пари за ракия нема,шоколад искат.Все едно баща им цел живот шоколад е ял..Погледне ги удари им по-един задвратник ей така да го помнят..Мине покрай щанда с пиенето, види ракия на промоция, започнат да му текат лигите Почне да прави схеми как да си купи, понеже жена му дала точно пари.Купува от най-евтините, със сто - двеста грама по-малко,да събере за ракията,взел не една а две бутилки.Не му излезнат пак сметките, прибере половината неща по-гащите, да гепи, заприлича на барбарон, вземе на децата мини сладолед да си го разделят.Стигне касата, изпоти се целия,трепери като лист.Мини касата,вика-Ей,ебати балъците,ако знаех досега да съм забогатял..На вратата го чакат охраната с полиция,снимали го на камерите, хванат го, вика-Нямаше место в количката.Кажат му да плати тройно,нема пари, звънне на жената.Жена му чуе откачи.Дойде у магазина,плати всичко забие го пред всички, вика-Не те е срам алкохолик,на децата от сладоледа крадеш..Бие го до тех,направи го за срам пред целия квартал.Приберат се ядоса се отиде в кръчмата започне да се керчи, вика-Тая мойта как ме ядоса днеска, ама не я бих заради хората..Поръча кило ракия на сметка, напие се,разправя как командва вкъщи..Закъснее,жена му връхлети у кръчмата, забие го пред всички,вика-Докога бе алкохолик, ще се занимавам с тебе бе..Забие го през целия път крещи като откачена.Легне си,вика-Аз ще ги оправим някой ден..Той 25 години под чехъл,няма думата.Тайно се крие в мазето да пие патронки.Всеки ден жена му го пердаши.
                    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                      Под кревата е входа за землянката, и казана за ракия е долу, зад бурканите със свинско на стелажи от икея
                      Циклопич, сложи по-ведра профил с снимка. От тази сънувам Ханибал Лектър. Някак не пасва на твоето амплоа

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                        А под кревата криеш ли се след като кажеш “не”?
                        Под кревата е входа за землянката, и казана за ракия е долу, зад бурканите със свинско на стелажи от икея

                        Коментар


                        • https://www.facebook.com/share/r/MUg...?s=yWDuG2&fs=e

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              с ботьо да внимаваш.
                              говори се, че е боядисал едната дисага червена, другата бела и обикаля да закАчи мартеницата на момите по веринско

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                                Браво, Ботльо! ЧБМ и на теб и на всички форумци
                                с ботьо да внимаваш.
                                говори се, че е боядисал едната дисага червена, другата бела и обикаля да закАчи мартеницата на момите по веринско
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X