IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

    Йок. Пак греда.

    Аз ти препоръчвам това да се очовечиш. И нека воплите започнат след 10, 9, 8, 7 … сядай и брой си сам

    https://www.livelib.ru/book/10084646...rgi-gospodinov
    Разкажи накратко за тоя роман. Доколкото съм запознат се води хипотетичен разговор в миналото с някакъв евреин ,живущ в Германия или в окупирана територия по време на управлението на нацистите.
    Така ли е?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

      Нищо обратно нема. Добра диагноза колко сме зле.
      Айде ве. Освен тез дет имат алцхаймер и всички уж нормални са такива - неосъзнати хермафродити. Едвам я прелистих отгоре отгоре психопатията за душевно болни
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

        таз сълзлива обратна простотия ли успя да му препоръчаш. Ужас
        Нищо обратно нема. Добра диагноза колко сме зле. Не си го чел.
        Last edited by Selena2024; 12.05.2024, 19:08.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Turbolan Разгледай мнение
          о

          Да бе, Коельо!

          Прочетох му най-известната книга с презрителна усмивка от една трета натам.

          Стиснах зъби да му чета лъжите, с които ни се смее в очите, до край, щото беше вече масмедийно известен.

          Мож да го бъркам с оня партугалски евреин с "Парфюм" ли беше, "Парфюмерът" ли, де извличал спицялната част за пирфюмите си от позамирисали човешки трупове.


          Иначе си чета читави писатели от различен ранг и калибър.

          Сега в Киндъла ми първите пет реда са Емил Ажар, Ромен Гари, Даниил Туленков, Венедикт Ерофеев и Гогол.

          Ма кво ли ше ви разбере гагата?..
          Прочети Виктор Суворов и Игор Бунич и много неща ще ти се изяснят.И двамата са руснаци.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

            Йок. Пак греда.

            Аз ти препоръчвам това да се очовечиш. И нека воплите започнат след 10, 9, 8, 7 … сядай и брой си сам

            https://www.livelib.ru/book/10084646...rgi-gospodinov
            таз сълзлива обратна простотия ли успя да му препоръчаш. Ужас
            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

              Колкото макета има.
              сега гледам Фънки, цял живот псува чалгата.
              И сега щерка му е чалгарка, тури си и изкуствени цици и Фънки и ги плати и хвали чалгата.
              Ей толкова ниско да си принуден да паднеш от собственото ти семе
              Аз този не го понасям. Дебелащината не я понасям и нямам предвид килограмите му. Не ме учудва това дето го разказваш.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Turbolan Разгледай мнение

                А, да, Зюскинд.
                Но май фабулата му е фиспаня или фпортогало?

                Излагам се, да.
                Йок. Пак греда.

                Аз ти препоръчвам това да се очовечиш. И нека воплите започнат след 10, 9, 8, 7 … сядай и брой си сам

                https://www.livelib.ru/book/10084646...rgi-gospodinov

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

                  Я пак
                  Колкото макета има.
                  сега гледам Фънки, цял живот псува чалгата.
                  И сега щерка му е чалгарка, тури си и изкуствени цици и Фънки и ги плати и хвали чалгата.
                  Ей толкова ниско да си принуден да паднеш от собственото ти семе
                  Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

                    Я пак
                    Виж, моме набедена юриска, определенията за нация, и кажи в кое от тях подпада 404?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Turbolan Разгледай мнение

                      Украинци няма – 404.
                      Я пак

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение



                        Всеки може да разказва 1:1. Аз се ограничавам в онова, което смятам, че е възможно да се случи с Евго, но то е ясно, че дори на танци няма да тръгне, да не говорим за РИСКА от "обарването".

                        На Бота му вярвам. Както вярвам и, че ромът е умрял с усмивка на лицето, защото познаваЛ женската психика. Доста "скъпо" познание...

                        Най-малкото - Евго не е ром, за да бъде приложим подобен подход (от рома) като модел за подражание.

                        ........

                        И аз, на млади години - имах колега, който обарваше дамите, а съпругата му беше стройна и красива - като капчица, работеха заедно - и никой нищо не можеше да му каже!

                        От 30-на години съпругата му е вдовица...

                        Истории - колкото искаш.
                        Ей за една дума се хващате. Ром та ром, аз всичко пиех, нямам капризи
                        Дойде една колежка преди 10г беше. Кукличка, всичкото манагер се пробвахме, ама спечели колегата и на най-ниско ниво. Да отне му близо година ама УПОРИТ, на всякакви капризи издържа, а яко го чанчеше и накрая легна. Вече са женени и имат едно дете
                        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

                          Патрик Зюскинд е германец от Бавария. Спри да се излагаш вече.

                          Какво те кара да си мислиш, че не познаваме и “твоите” писатели.

                          Гогол прочее е украинец, та не знам как путинистката ти душа го чете. Майтап
                          Украинци няма – 404.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

                            Патрик Зюскинд е германец от Бавария. Спри да се излагаш вече.
                            А, да, Зюскинд.
                            Но май фабулата му е фиспаня или фпортогало?

                            Излагам се, да.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Turbolan Разгледай мнение
                              о

                              Да бе, Коельо!

                              Прочетох му най-известната книга с презрителна усмивка от една трета натам.

                              Стиснах зъби да му чета лъжите, с които ни се смее в очите, до край, щото беше вече масмедийно известен.

                              Мож да го бъркам с оня партугалски евреин с "Парфюм" ли беше, "Парфюмерът" ли, де извличал спицялната част за пирфюмите си от позамирисали човешки трупове.


                              Иначе си чета читави писатели от различен ранг и калибър.

                              Сега в Киндъла ми първите пет реда са Емил Ажар, Ромен Гари, Даниил Туленков, Венедикт Ерофеев и Гогол.

                              Ма кво ли ше ви разбере гагата?..
                              Патрик Зюскинд е германец от Бавария. Спри да се излагаш вече.

                              Какво те кара да си мислиш, че не познаваме и “твоите” писатели.

                              Гогол прочее е украинец, та не знам как путинистката ти душа го чете. Майтап

                              Гари и Ажар заедно и също лице. Не ни продавай краставици.
                              Last edited by Selena2024; 12.05.2024, 18:39.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

                                Отрязала те е.

                                Миро си има жена.

                                Ако още е вдовица не е лоша идея. Или нещо пропускаш в разказа.

                                Наострила си уши - като локатори! Аз не съм интересен - ето на: в Гърция беше толкова прозаично (но пак ще отида, защото..., така де..., защото...)...

                                Между другото, запознах се с (цели) три дами: най-опитната от тях седна в таверната до мен. Оказа се бабата в семейството (не й личеше, че е баба, но ми каза, че другите две са - дъщеря й и внучката ...(която си гледаше в телефона, но се запозна с мен).. Нали разбираш, че не можеш да знаеш всичко на този свят! Толкова е разбираемо, ама - локаторите работят и не са настроени да работят в синхрон с важното...

                                Определено - МНОГО неща пропускам в разказите ми тук. Не е необходимо да се концентрирам върху подробностите.

                                А по въпросния случай - очевидно е, че вички други са ме отрязвали! ЖеУезна логика! Роман може да се напише (някой ден). И, къде си видяла изобщо мой разказ? Моите разкази са от няколко десетки страници (минимум), а моите познати дами - без изключение - са стройни, красиви, разсъдливи и умни, а да - и млади - като теб ..., но аз не съм атрактивен и не хващам око, непостоянен и гаден. Не съм красив като Евгича и му завиждам за това!

                                Защо у мен изниква някаква аналогия с ония "мили" животинки - кърлежчета ги наричат... Определено, няма да си виновна ти, защото "кърлеж" е в мъжки род, де, ама - замислям се...

                                Коментар

                                Working...
                                X