IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

    Как пък все за гей мъже говориш бре Евгич?! Тва найстина почва да ме отвращава в теб , не гей момента , а тънкото насочване на форума да обсъжда твоята сексуалност и глупавите ти примери. Толкова ли няма кой да ти го слага и да спреш да флудиш форума с тази простотия , при това в темата "да говорим за жени.какво искат жените".
    ПП Разбери ,че пасивните мъже НЕ СА ЖЕНИ!
    Ние и за жените коментираме много.

    Наскоро попаднах на жена, от модерния тип, с татус, с пиърсинг, не е проста, дете има. И е стройна и хубава.

    Обаче е уникално неподредена, разхвърля много, не си мие банята и постоянно мисли за реформи у дома, като елементарните неща не ги прави - да разчиства и да си подреди нещата.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Според мен е опитвал с жена на младини. Намекна ми го веднъж по време на чат.

      Бил е прилежен студент, разказва, че при тях нямало разпасани момичета от далечни краища и такива, които чатели и спяли с чужденци. Гледали да си учат.

      Обаче ползва виагра и други стимуланти, защото не винаги нещата стават на момента, Изглежда мъжкарски, поддържан мъж.

      И малко преекспонира за имотното си състояние и кариерата си, обича да се хвали.



      Как пък все за гей мъже говориш бре Евгич?! Тва найстина почва да ме отвращава в теб , не гей момента , а тънкото насочване на форума да обсъжда твоята сексуалност и глупавите ти примери. Толкова ли няма кой да ти го слага и да спреш да флудиш форума с тази простотия , при това в темата "да говорим за жени.какво искат жените".
      ПП Разбери ,че пасивните мъже НЕ СА ЖЕНИ!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        Щом ползва сайт за запознанства с мъже и ходи на круиз с подобни като него,значи си е гей. Един нормален мъж ако ще цял живот да не е правил секс с жена,пак няма да го привличат мъже ,камо ли да се чука с мъже.
        Според мен е опитвал с жена на младини. Намекна ми го веднъж по време на чат.

        Бил е прилежен студент, разказва, че при тях нямало разпасани момичета от далечни краища и такива, които чатели и спяли с чужденци. Гледали да си учат.

        Обаче ползва виагра и други стимуланти, защото не винаги нещата стават на момента, Изглежда мъжкарски, поддържан мъж.

        И малко преекспонира за имотното си състояние и кариерата си, обича да се хвали.




        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Не ви лъжа.

          Мъжът ми е приятел от фейсбук, дори сме работили преди години към една фирма, без да се познаваме, първо аз, после той.

          Културен е, с хубава кариера, пари има. Също така не е грозен (висок, добре сложен, с гола глава), би трябвало някоя жена да го е харесала и "да му е пристанала".

          Той обаче полза платформи за запознанства между мъже и действа. Също така и пари им дава. И са отишли няколко приятели на този круиз целенасочено. Все пак живеем в 21 век и тези неща ги има.


          Аз обаче харесвам варианта като в "Кораб на мечтите" или "Пътуване към щастието" - да отида на круиз с жена и да сме като на меден месец.
          Щом ползва сайт за запознанства с мъже и ходи на круиз с подобни като него,значи си е гей. Един нормален мъж ако ще цял живот да не е правил секс с жена,пак няма да го привличат мъже ,камо ли да се чука с мъже.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

            Ясно е, че дори да ти харесва варианта с кораба, това ще е мъчение за теб. Не можеш "да черпиш, а да не ти пускат"... (само припомням началните условия).

            Друго е, ако си открил нешлифован диамант във фейса: тя предлага да ти плати екскурзията? Това е програмата - минимум - като за счетоводител - за "Пътуване към щастието" без кавички... Другата "екстра", която свързваш с "живота в 21 век" - ще я откаже да ти плати сметката.
            бай мико, ако не се лъжа и ти се стягаше за круиз с тукашните булки
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              ... 21 век...


              Аз обаче харесвам варианта като в "Кораб на мечтите" или "Пътуване към щастието" - да отида на круиз с жена и да сме като на меден месец.
              Ясно е, че дори да ти харесва варианта с кораба, това ще е мъчение за теб. Не можеш "да черпиш, а да не ти пускат"... (само припомням началните условия).

              Друго е, ако си открил нешлифован диамант във фейса: тя предлага да ти плати екскурзията? Това е програмата - минимум - като за счетоводител - за "Пътуване към щастието" без кавички... Другата "екстра", която свързваш с "живота в 21 век" - ще я откаже да ти плати сметката.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                не мога да забравя разказа на евго за круиза
                отишли там разни сгодни женици, да търсят забавления
                а тези, дето се очаквало да ги осигурят
                се затворили в каютата и се на3бали взаимно
                Не ви лъжа.

                Мъжът ми е приятел от фейсбук, дори сме работили преди години към една фирма, без да се познаваме, първо аз, после той.

                Културен е, с хубава кариера, пари има. Също така не е грозен (висок, добре сложен, с гола глава), би трябвало някоя жена да го е харесала и "да му е пристанала".

                Той обаче полза платформи за запознанства между мъже и действа. Също така и пари им дава. И са отишли няколко приятели на този круиз целенасочено. Все пак живеем в 21 век и тези неща ги има.


                Аз обаче харесвам варианта като в "Кораб на мечтите" или "Пътуване към щастието" - да отида на круиз с жена и да сме като на меден месец.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение



                  В блока ми има две семейства, където жената кара колата, а мъжът е под чехъл.

                  Дори вчера видях по-готината двойка да се прибира вкъщи и жената да кара.

                  А по-смотаната двойка ги коментират, че вече не пъшкат. Обаче мъжът е путьо и я слуша и си живеят добре.


                  Интересно е, че в БГ ако един мъж е на 20+, рядко му се получават нещата. Въпреки че е младичък и с висок тестостерон, жените много не му пускат, искат пари и материални неща. И хорат взеха да се женят на 35 г. и дори на 40+.


                  Аз също търся от години, както добре знаете.

                  Поздрави

                  1. Ако мъжът е пийнал вечерта в приятелски кръг - защо дамата да не шофира? Още: както става ясно - Евго е казвал, че ще му трябват практически умения по кормуване - не бих помислил, че точно той характеризира мъжете, на които жените им карат - точно като "путьо" (цитат)... , още повече, че "путьо" "я слуша и си живеят добре"...

                  Не става ясно каква точно теза защитава Евго в поста си, раздиран от противоречия...

                  2. Друггият момент: "младичък и с висок тестостерон и жените много не му пускат, искат пари и материални неща (ценности)".

                  Тук има още противоречия...

                  Щом е с висок тестостерон - жениТЕ са длъжни да му пускат! В "Семейния кодекс " ле е дефинирана тази жизнена истина?

                  Не става ясно и каква е горната граница на "младичък" мъж с висок тестостерон, на който жените (по условие!) трябва да пускат? (за един приятел питам, де)... Тоя "Семеен кодекс" от соца - съвсем го занемариха тЕя! Така де, младичък, ама колко па да е младичък? Как може една жена (и много жени) - да откликват на всички по улицата и "да ИМ пускат" - ама ПО МНОГО да му пускат!

                  Възниква и друг неизследван добре казус. Върви си достатъчно младИЧЪК тестостеронец по улицата. Нещата вече са "регламентирани"... Първата "тигрица", която го фиксира на улицата - недвусмислено му намига, като сочи близкия хотел... младиЧКИЯТ, разбира се долавя смисъла на сигналите: на нея й е необходим неговия тестостерон, а на улицата тя не би могла да го облекчи (от тестостерона му)...

                  Да де, ама на излизане от поредния мотел - друга (при хипотезата - всички пускат, АМА и БЕЗ да искат пари и материални ценности - да включим и това последно условие...)...

                  Въпросът е: до кога ще продължава този рай за младия тестостеронец? По 10-на (и повече) бройки на ден! Без материални облаги! Рай!

                  Дамският състав вече е убеден, че се грижи за това, на другия ден да "обслужи" 10-на тестостеронци... кой - "путьо" - кой - не, претенции нямат!

                  Все пак остава нерешен Въпроса за материалните облаги! Всички дами, по цял ден "обслужват" тестостеронците..., ама "тестостеронецът" имаше и друго изискване: тя ПОНЕ да си изкарва за разходите! (тВа май го пропуснахме)...

                  Не уточнихме и след колко бройки тестостеронецът ще има право да отказва на поредната, настояваща да му пусне в хотелчето...

                  "И хората взеха да се женят на 35 г. и дори на 40+"...,
                  че дори и на 50- , а е същото и на 50+

                  Из цикъла: "Приказки под шипковия храст" ...
                  Last edited by mikomikov; 16.04.2024, 23:14.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от IaneSandanski Разгледай мнение

                    Правилно ли да разбираме, че щом жената кара колата, значи мъжът е под чехъл??

                    Точно на 20+ най-лесно се получават нещата, после става по-трудно.
                    Това логическо умозаключение винаги ме е шашардисвало.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Нерде Ямбол, нерде Стамбул!? Какво пречи на една жена са прави кариера, са инвестира, да се интересува от типично мъжки теми и в същото време да е жена та дрънка!?
                      Наздраве!
                      вярно, какво ли пък да пречи? Може би само липсата на допълнителни часове след 24-ия в денонощието. Но какво пък, опитите продължават, като онези в Анадола - горе-долу с еднакъв резултат
                      наздраве - ако идваш към София, ше те черпя оргиналдъ ром от Мадейра

                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение



                        В блока ми има две семейства, където жената кара колата, а мъжът е под чехъл.

                        Дори вчера видях по-готината двойка да се прибира вкъщи и жената да кара.

                        А по-смотаната двойка ги коментират, че вече не пъшкат. Обаче мъжът е путьо и я слуша и си живеят добре.


                        Интересно е, че в БГ ако един мъж е на 20+, рядко му се получават нещата. Въпреки че е младичък и с висок тестостерон, жените много не му пускат, искат пари и материални неща. И хорат взеха да се женят на 35 г. и дори на 40+.


                        Аз също търся от години, както добре знаете.

                        Поздрави
                        Правилно ли да разбираме, че щом жената кара колата, значи мъжът е под чехъл??

                        Точно на 20+ най-лесно се получават нещата, после става по-трудно.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
                          С толкова жажда за псевдо алфа мъжкари, накрая читавите мъже ще се издирват под дърво и камък.
                          Кой е жаден? Опиши го профила

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение



                            В блока ми има две семейства, където жената кара колата, а мъжът е под чехъл.

                            Дори вчера видях по-готината двойка да се прибира вкъщи и жената да кара.

                            А по-смотаната двойка ги коментират, че вече не пъшкат. Обаче мъжът е путьо и я слуша и си живеят добре.


                            Интересно е, че в БГ ако един мъж е на 20+, рядко му се получават нещата. Въпреки че е младичък и с висок тестостерон, жените много не му пускат, искат пари и материални неща. И хорат взеха да се женят на 35 г. и дори на 40+.


                            Аз също търся от години, както добре знаете.

                            Поздрави
                            Ще намериш бе батко, ще намериш не се коси.
                            Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
                              С толкова жажда за псевдо алфа мъжкари, накрая читавите мъже ще се издирват под дърво и камък.
                              не мога да забравя разказа на евго за круиза
                              отишли там разни сгодни женици, да търсят забавления
                              а тези, дето се очаквало да ги осигурят
                              се затворили в каютата и се на3бали взаимно
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                                не съм чул/видял ни една ЖЕНА да протестира срещу равенство на половете.
                                Значи мълчаливо сте се съгласили или отказали от женствеността.
                                Няма как да ви мине номера хем така хем онака
                                Половете не са и никога няма да бъдат “равни”, не те знам ти какво разбираш под “равенство”, винаги става дума за равенство при възможностите за реализация.

                                Коментар

                                Working...
                                X