IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
    евго, ти май по телевизионни образи се увличаш
    ама те са измислени героини
    що не фанеш неко трътлеста космата стрина от на пешето селото да видиш как е в живия живот
    Бе нема такава кат за него ма виж него сгодна циганка ще му намерим...Само да каже.Засега налита на бакшиши

    Коментар


    • евго, ти май по телевизионни образи се увличаш
      ама те са измислени героини
      що не фанеш неко трътлеста космата стрина от на пешето селото да видиш как е в живия живот
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
        Аз обаче не харесвам джуки и корекции и не търся кифли.

        ... Не съм бил в казарма и не ми трябва. Там само мангали и простотия. Не знам защо мъжете толквоа се хвалят с нея, като е една социалистическа мизерия.
        Те и жените не обичат мъжки кифли.

        А израстването става с преодоляване на трудности.

        p.s. Фитнеса не е като казармата.....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение


          Ако си гледала "Откраднат живот", много харесвах Кая и Ина Фотева.

          Също жената на младия лекар Генадиев. Финни, образовани, културни без чалга излъчване, стройни и секси.
          Опитах се да го гледам, но толкова много халтура не се издържа.

          Значи във форума Мия е твой тип.

          Източени интелигентни бронетки. Най-после постигаме напредък.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

            Кой ти говори за корекции. Веднъж не описа едно хубаво момиче, не разбрахме и какви жени харесваш - ниски, високи, тънки, дебели, руси, червенокоси?

            Само за срока на годността разбрахме.

            И то в женската тема и то уж търсиш жена. Дай някакво описание на твоя тип жена поне.

            Малко е странно, че живо те вълнува мъжката опаковка, ако че не се интерсуваш от женската опаковка.

            Пич, ако си хетеро следва да е обратното…

            Ако си гледала "Откраднат живот", много харесвах Кая и Ина Фотева.

            Също жената на младия лекар Генадиев. Финни, образовани, културни без чалга излъчване, стройни и секси.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Привет,

              Има и хубави момичета, разбира се.

              Аз обаче не харесвам джуки и корекции и не търся кифли.

              Относно поста на колегата, не е прав. Не съм получил кой знае какво на готово, ходя на работа повече от 20 г, основна и допълнителна. Не съм бил в казарма и не ми трябва. Там само мангали и простотия. Не знам защо мъжете толквоа се хвалят с нея, като е една социалистическа мизерия. Виж, в Америка е яка работа. И не се интересувам от опаковката на мадамата (която е преходна), а от съдържанието.


              Поздрави
              Кой ти говори за корекции. Веднъж не описа едно хубаво момиче, не разбрахме и какви жени харесваш - ниски, високи, тънки, дебели, руси, червенокоси?

              Само за срока на годността разбрахме.

              И то в женската тема и то уж търсиш жена. Дай някакво описание на твоя тип жена поне.

              Малко е странно, че живо те вълнува мъжката опаковка, ако че не се интерсуваш от женската опаковка.

              Пич, ако си хетеро следва да е обратното…
              Last edited by Selena; 15.02.2022, 15:45.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                Привет,

                Има и хубави момичета, разбира се.

                Аз обаче не харесвам джуки и корекции и не търся кифли.

                Относно поста на колегата, не е прав. Не съм получил кой знае какво на готово, ходя на работа повече от 20 г, основна и допълнителна. Не съм бил в казарма и не ми трябва. Там само мангали и простотия. Не знам защо мъжете толквоа се хвалят с нея, като е една социалистическа мизерия. Виж, в Америка е яка работа. И не се интересувам от опаковката на мадамата (която е преходна), а от съдържанието.


                Поздрави
                Ма то е ясно че не искаш казарма.Преди казармата имаш три военни комисии...На тебе ясно е записано НЕГОДЕН ЗА ВОЕННА СЛУЖБА,Като се огъзиш срещи доктора и се хванеш за палците истината лъсва....Па и както си написал само мангали....Цела нощ в спалното като те разберат .....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                  Опровергай ме. Почни да възхваляш цици вместо плочки и ще ни убедиш

                  Един път не прочетох колко е готина физически някоя мадама, но затова пък имаш поне сто поста за физически атрактивни мъже …
                  Привет,

                  Има и хубави момичета, разбира се.

                  Аз обаче не харесвам джуки и корекции и не търся кифли.

                  Относно поста на колегата, не е прав. Не съм получил кой знае какво на готово, ходя на работа повече от 20 г, основна и допълнителна. Не съм бил в казарма и не ми трябва. Там само мангали и простотия. Не знам защо мъжете толквоа се хвалят с нея, като е една социалистическа мизерия. Виж, в Америка е яка работа. И не се интересувам от опаковката на мадамата (която е преходна), а от съдържанието.


                  Поздрави

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Това обаче си е твоя интерпретация.
                    Опровергай ме. Почни да възхваляш цици вместо плочки и ще ни убедиш

                    Един път не прочетох колко е готина физически някоя мадама, но затова пък имаш поне сто поста за физически атрактивни мъже …

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

                      Според мен, не сте прави за Евго. Той е от първите прототипи, на съвременните евроЕйци. доста неща наготово е получил, и с мята, че така трябва да продължава. добре избръснат, лъснат, с меки мариери.
                      В общи линии, му трябва да го изоставят в едно запустяло село, за 3-4 месеца. Или с други думи, да изкара една истинска казарма.
                      Май никога, не е стъпвал там. А от кризите, е го предпазвала родата му.
                      https://politika.bg/bg/a/view/berlin...li-jena-100439

                      Ми ето ги зрелите творчески вълнения на евроейците.

                      Аз мога да препоръчам един бърз тест. Сега, на олимпиадата има фигурно пързаляне.
                      Ако някой има съмнения да гледа "смесени двойки" и да реши за себе си кое по го вълнува. Гащичките на момичето или пакета на момчето.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                        Мдам….дойдохме си на думата

                        Господа съдебни заседатели, на съда всичко е ясно, пристав - да влезе убитият.
                        Според мен, не сте прави за Евго. Той е от първите прототипи, на съвременните евроЕйци. доста неща наготово е получил и смята, че така трябва да продължава. Добре избръснат, лъснат, с меки маниери.
                        В общи линии, му трябва да го изоставят в едно запустяло село, за 3-4 месеца. Или с други думи, да изкара една истинска казарма.
                        Май никога, не е стъпвал там. А от кризите, е го предпазвала родата му.

                        П.П. На крива ракета, космоса/жените/ са и виновни.
                        Last edited by SKP; 14.02.2022, 21:47.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                          Мдам….дойдохме си на думата

                          Господа съдебни заседатели, на съда всичко е ясно, пристав - да влезе убитият.
                          Това обаче си е твоя интерпретация.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                            Таксиметровият шофьор беше весел и приказлив.

                            Бил разведен и булка търсел.

                            Казах му: "Трябва реален контакт, а не чрез Интернет" (където много често жените не търсят запознанства, а убиват време и се забавляват)

                            А той ни каза, че имал 2 приятелки стари моми преди и че били ужасни. Похотливи, само за онова нещо мислели и че не иска да се занимава с такива.

                            Дори намекна, че и с мъж можел.
                            Мдам….дойдохме си на думата

                            Господа съдебни заседатели, на съда всичко е ясно, пристав - да влезе убитият.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                              Таксиметровият шофьор беше весел и приказлив.

                              Бил разведен и булка търсел.

                              Казах му: "Трябва реален контакт, а не чрез Интернет" (където много често жените не търсят запознанства, а убиват време и се забавляват)

                              А той ни каза, че имал 2 приятелки стари моми преди и че били ужасни. Похотливи, само за онова нещо мислели и че не иска да се занимава с такива.

                              Дори намекна, че и с мъж можел.
                              Абе накрая ще си признаеш ти

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение
                                Евго, недей смазвай ретро-кревата. за да може да скърца
                                LD
                                Кога?

                                Коментар

                                Working...
                                X