IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    чувал съм, че при мъжете срока на годност е по-дълъг
    По-дълъг, но не безкраен за какъвто срок се готви танцуващия с вълци.
    г-жа Фирдевс.2015г.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от г-жа Фирдевс Разгледай мнение

      Ииии Направо го разсипахте тоя клетник Евго. Странно защо не отговаря, дали не е в таксито с оня хашлак или пък може би прави баници на скъпите си лели. Където и да е, но нека не забравя че освен жените и мъжете също имат биологичен часовник и оня също тиктака като социалистически такъв.
      чувал съм, че при мъжете срока на годност е по-дълъг
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

        А стига, ве! Трътлеста и космата, че и стрина (Гергина).....

        Евго, не се съгласявай! Само добре епилирана би ти подхождала!

        Евго няма да (си) го даваме, ако тя не е стройна, дългокрака и дългокоса, скромна и да го гледа в очите, а встрани да не поглежда! Евго е младеж, който заслужава най-доброто. Толкова години е учил и се е пазил. И не в претенциозен: иска наследник, когото да осигурява. Майката, затова е майка - за да се грижи за детето/децата. Евго бачка , изкарва пари. Какво повече искаме от него? Нормално е той да има своите условия и претенции.

        ​​​​​​​Натам вече ще е разочарованието... Ако ще - самата принцеса на Монако да му падне на колене ... Сложно е. Всеки е наясно.
        еми тя много ще го гледа и няма да изневерява
        а привечер като го наседне, кревата ще скърца душмански
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          у наше село имаше 2 или 3 цигански семейства. деца сме били, но съм запомнил, че веднъж така приклещили някакъв младеж на калъп с циганката, че се наложило да се ожени за нея.
          да не му скроят тоя номер, че момчето е образовано и имотно.
          Ииии Направо го разсипахте тоя клетник Евго. Странно защо не отговаря, дали не е в таксито с оня хашлак или пък може би прави баници на скъпите си лели. Където и да е, но нека не забравя че освен жените и мъжете също имат биологичен часовник и оня също тиктака като социалистически такъв.
          г-жа Фирдевс.2015г.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
            евго, ти май по телевизионни образи се увличаш
            ама те са измислени героини
            що не фанеш неко трътлеста космата стрина от на пешето селото да видиш как е в живия живот
            А стига, ве! Трътлеста и космата, че и стрина (Гергина).....

            Евго, не се съгласявай! Само добре епилирана би ти подхождала!

            Евго няма да (си) го даваме, ако тя не е стройна, дългокрака и дългокоса, скромна и да го гледа в очите, а встрани да не поглежда! Евго е младеж, който заслужава най-доброто. Толкова години е учил и се е пазил. И не в претенциозен: иска наследник, когото да осигурява. Майката, затова е майка - за да се грижи за детето/децата. Евго бачка , изкарва пари. Какво повече искаме от него? Нормално е той да има своите условия и претенции.

            ​​​​​​​Натам вече ще е разочарованието... Ако ще - самата принцеса на Монако да му падне на колене ... Сложно е. Всеки е наясно.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

              Бе нема такава кат за него ма виж него сгодна циганка ще му намерим...Само да каже.Засега налита на бакшиши
              у наше село имаше 2 или 3 цигански семейства. деца сме били, но съм запомнил, че веднъж така приклещили някакъв младеж на калъп с циганката, че се наложило да се ожени за нея.
              да не му скроят тоя номер, че момчето е образовано и имотно.
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                евго, ти май по телевизионни образи се увличаш
                ама те са измислени героини
                що не фанеш неко трътлеста космата стрина от на пешето селото да видиш как е в живия живот
                Бе нема такава кат за него ма виж него сгодна циганка ще му намерим...Само да каже.Засега налита на бакшиши

                Коментар


                • евго, ти май по телевизионни образи се увличаш
                  ама те са измислени героини
                  що не фанеш неко трътлеста космата стрина от на пешето селото да видиш как е в живия живот
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                    Аз обаче не харесвам джуки и корекции и не търся кифли.

                    ... Не съм бил в казарма и не ми трябва. Там само мангали и простотия. Не знам защо мъжете толквоа се хвалят с нея, като е една социалистическа мизерия.
                    Те и жените не обичат мъжки кифли.

                    А израстването става с преодоляване на трудности.

                    p.s. Фитнеса не е като казармата.....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение


                      Ако си гледала "Откраднат живот", много харесвах Кая и Ина Фотева.

                      Също жената на младия лекар Генадиев. Финни, образовани, културни без чалга излъчване, стройни и секси.
                      Опитах се да го гледам, но толкова много халтура не се издържа.

                      Значи във форума Мия е твой тип.

                      Източени интелигентни бронетки. Най-после постигаме напредък.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                        Кой ти говори за корекции. Веднъж не описа едно хубаво момиче, не разбрахме и какви жени харесваш - ниски, високи, тънки, дебели, руси, червенокоси?

                        Само за срока на годността разбрахме.

                        И то в женската тема и то уж търсиш жена. Дай някакво описание на твоя тип жена поне.

                        Малко е странно, че живо те вълнува мъжката опаковка, ако че не се интерсуваш от женската опаковка.

                        Пич, ако си хетеро следва да е обратното…

                        Ако си гледала "Откраднат живот", много харесвах Кая и Ина Фотева.

                        Също жената на младия лекар Генадиев. Финни, образовани, културни без чалга излъчване, стройни и секси.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Привет,

                          Има и хубави момичета, разбира се.

                          Аз обаче не харесвам джуки и корекции и не търся кифли.

                          Относно поста на колегата, не е прав. Не съм получил кой знае какво на готово, ходя на работа повече от 20 г, основна и допълнителна. Не съм бил в казарма и не ми трябва. Там само мангали и простотия. Не знам защо мъжете толквоа се хвалят с нея, като е една социалистическа мизерия. Виж, в Америка е яка работа. И не се интересувам от опаковката на мадамата (която е преходна), а от съдържанието.


                          Поздрави
                          Кой ти говори за корекции. Веднъж не описа едно хубаво момиче, не разбрахме и какви жени харесваш - ниски, високи, тънки, дебели, руси, червенокоси?

                          Само за срока на годността разбрахме.

                          И то в женската тема и то уж търсиш жена. Дай някакво описание на твоя тип жена поне.

                          Малко е странно, че живо те вълнува мъжката опаковка, ако че не се интерсуваш от женската опаковка.

                          Пич, ако си хетеро следва да е обратното…
                          Last edited by Selena; 15.02.2022, 15:45.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            Привет,

                            Има и хубави момичета, разбира се.

                            Аз обаче не харесвам джуки и корекции и не търся кифли.

                            Относно поста на колегата, не е прав. Не съм получил кой знае какво на готово, ходя на работа повече от 20 г, основна и допълнителна. Не съм бил в казарма и не ми трябва. Там само мангали и простотия. Не знам защо мъжете толквоа се хвалят с нея, като е една социалистическа мизерия. Виж, в Америка е яка работа. И не се интересувам от опаковката на мадамата (която е преходна), а от съдържанието.


                            Поздрави
                            Ма то е ясно че не искаш казарма.Преди казармата имаш три военни комисии...На тебе ясно е записано НЕГОДЕН ЗА ВОЕННА СЛУЖБА,Като се огъзиш срещи доктора и се хванеш за палците истината лъсва....Па и както си написал само мангали....Цела нощ в спалното като те разберат .....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                              Опровергай ме. Почни да възхваляш цици вместо плочки и ще ни убедиш

                              Един път не прочетох колко е готина физически някоя мадама, но затова пък имаш поне сто поста за физически атрактивни мъже …
                              Привет,

                              Има и хубави момичета, разбира се.

                              Аз обаче не харесвам джуки и корекции и не търся кифли.

                              Относно поста на колегата, не е прав. Не съм получил кой знае какво на готово, ходя на работа повече от 20 г, основна и допълнителна. Не съм бил в казарма и не ми трябва. Там само мангали и простотия. Не знам защо мъжете толквоа се хвалят с нея, като е една социалистическа мизерия. Виж, в Америка е яка работа. И не се интересувам от опаковката на мадамата (която е преходна), а от съдържанието.


                              Поздрави

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                Това обаче си е твоя интерпретация.
                                Опровергай ме. Почни да възхваляш цици вместо плочки и ще ни убедиш

                                Един път не прочетох колко е готина физически някоя мадама, но затова пък имаш поне сто поста за физически атрактивни мъже …

                                Коментар

                                Working...
                                X