IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    Един приятел казва: "Със селянка всеки може", той го казва. Навремето момичетата от провинцията бяха по-беднички, понякога залупени и беше по-лесно. А софиянки си бяха курвенца, от мъж на мъж и с чужденци.

    Не ми харесва как ме коментирате и може да спра да пиша тук. Мисля да не споделям лични неща повече.


    С polax имаме обща позната - стара мома и купонджийка. Гледа си животинката, пише простотии във фейса, когато не й изнася, не отговаря на съобщенията, професионално не е кой знае какво, на 40г, но се пердаши с някакви местни пичове от време на време (не стои на сухо).
    Не са залупени момичета,които не са от София, но за жените големите градове са като магнит. Много повече, отколкото за мъжете.
    Тук някои ме обиждат,че съм щял да докарам рускиня в България, но факта да го правя е,че просто в моя град младите свободни жени,които са привлекателни,са много малко. Повечето бягат в София или чужбина, а тия,които остават са заети.А пък да дойде някоя софиянка,пловдивчанка или варненка да живее в по-малък град е изключено. Така че ми остават чужденките като избор. В София изборът е огромен.
    Last edited by mirodes; 29.09.2022, 23:58.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

      Моето мнение въобще не съвпада с мненията на колегите. Има няколко симпатяги, които развалят дисциплината и съм сигурен, че на живо пред жена ще обясняват друго. Комплексари с мания за величие....
      Евго е човек, според мен с доста сбъркано мислене/казвал съм му много пъти/. Той има проблем с жените и "провинцията".
      Смята, че апартамента в София ще му отвори женските "врати", ама тези врати, които му отвори не са за него.
      Както и да е, всеки има мнение и си го отстоява
      Точно фактът,че е заможен и с апартамент в София му дават огромно предимство. Като студент бях на общежитие в Пловдив. И един колега от общежитието сваляше една мадама,която също беше на общежитие. И оная не му връзваше с месеци. На един купон дойдоха едни пловдивчани,колеги на съквартиранта ми и един от тях още същата вечер я изчука. Случайно бях седнал до тях на купона и чух само как й каза,че е пловдивчанин,баща му има фирми и няколко апартамента. След случаят я заряза и оная в крайна сметка се омъжи за колегата. И са семейство от 20 години вече. Става въпрос за жена,която не беше курве и да скача от мъж на мъж.А и доста такива случаи съм виждал .Това е за Пловдив ,а за София важи в пъти повече. Жените от по-малките градове дават мило и драго, за да останат в София и такъв като Евго им е като шестица от тотото.Не знам защо не му се получават нещата, сигурно някъде бърка в подхода.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

        Какво му е сбърканото? Качваш ги на покрива на някое ЕПК и свят им се извие, като погледнат надолу. В този момент на безпомощност можеш да поискаш ръката им, а ако случайно се съвземат и откажат, можеш да извадиш две празни чаши и така да си спестиш калвадоса, като своевременно го набуташ още по-надълбоко в кондукторската чанта. Човек трябва да е гъвкав.
        Факт, човек трябва да адаптира към новостите

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Един приятел казва: "Със селянка всеки може", той го казва. Навремето момичетата от провинцията бяха по-беднички, понякога залупени и беше по-лесно. А софиянки си бяха курвенца, от мъж на мъж и с чужденци.

          Не ми харесва как ме коментирате и може да спра да пиша тук. Мисля да не споделям лични неща повече.


          С polax имаме обща позната - стара мома и купонджийка. Гледа си животинката, пише простотии във фейса, когато не й изнася, не отговаря на съобщенията, професионално не е кой знае какво, на 40г, но се пердаши с някакви местни пичове от време на време (не стои на сухо).
          Aууууу как мъ обиди сега на софиянка . Имаше и “залупени” софиянки, мани я таз мантра с прованса.

          Посмъртно нема да спреш да пишеш тук, нито аз, нито миро. По-скоро с поредния “ъпгрейд” форума сам ще отече следвайки естествени еволюционни процеси, но … в природата празно няма и цялата компания ще се пренесе в някой друг електронен виртуален рай

          Ми давай го и ти по-лежерно като тая мома купонджийката и ще ти просветне.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            Тотално сбъркано.
            Какво му е сбърканото? Качваш ги на покрива на някое ЕПК и свят им се извие, като погледнат надолу. В този момент на безпомощност можеш да поискаш ръката им, а ако случайно се съвземат и откажат, можеш да извадиш две празни чаши и така да си спестиш калвадоса, като своевременно го набуташ още по-надълбоко в кондукторската чанта. Човек трябва да е гъвкав.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

              А защо не от столицата? Защо все колежки от провинцията? Какво не ти достига, че да не забиеш софиянка?

              Не ме разбирай погрешно, не дискриминирам, но оставам с впечатлението, че все нещо те плаши и искаш да имаш някакъв превес в двойката и да командиш взесто да градиш хармонични отношения.

              И верно стига с това какво било преди 20 години.

              Човече ти и сега можеш да си хванеш жена стига да ти се разблокира малко главата. И Сега си ок.
              Един приятел казва: "Със селянка всеки може", той го казва. Навремето момичетата от провинцията бяха по-беднички, понякога залупени и беше по-лесно. А софиянки си бяха курвенца, от мъж на мъж и с чужденци.

              Не ми харесва как ме коментирате и може да спра да пиша тук. Мисля да не споделям лични неща повече.


              С polax имаме обща позната - стара мома и купонджийка. Гледа си животинката, пише простотии във фейса, когато не й изнася, не отговаря на съобщенията, професионално не е кой знае какво, на 40г, но се пердаши с някакви местни пичове от време на време (не стои на сухо).

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                Еми за смяна на чипа си ... казаха ти вече!
                Като не ти харесват българки - има чудни сръбкини и хърватки!
                И с езика няма да имате дълго проблем... даже бързо ще се напаснете!

                Ти така и не схвана, че каквото мислиш вътрешно -> ти е като изписано на лицето! Няма как да мислиш против човека, с който искаш да се събереш и той напук на тебе да върви и да ти каже: Абе, искам те!!!!!!
                Е нема как!
                Таквоз чудо природата не познава. Ти ше си първия (ако стане)... ма нЕма!

                Ей сега - имах кратко излизане до магазина /в дъжда/, пресякох парка до нас, едно момиче без чадър, аз съм със! Изравнихме се... просто се протегнах така че чадъра да е над двама ни - усмихна ми се и се заговорихме... колко му е!

                Един жест! Нищо повече! Само жест. Даже думи не ти трябват понякога..........



                п.с.
                Като не ти харесват разни черти - ще намериш начин да ѝ покажеш и да ги промениш!
                Ама не като я осъждаш... ще я променяш като пластелин... ама не знаеш как, нали!
                Ти искаш всичко наготово... само да кацне при тебе....... ма то тъй не става,не ставааа.

                п.п.с
                ..... изобщо като те чета - звучиш като човек, който е твърде разочарован и дори ядосан на света, че не се движи, както на него му харесва! Само че ти трябва да се адаптираш към света, а не той към тебе! И трябва да намериш начин да се фокусираш в/у положителното, градивното - нямаш друг път! Това ти е играта... Фокусирай се и намери красивото в тоя грозен свят и нещата сами ще се наредят около теб!
                Гарантирам ти го (нищо, че не съм в положение да гарантирам)!
                Евала, бацье. Достойно за поклон или поне ръкостискане

                Модераторите, абе батки, или каки, що не излизат целите постове?
                Last edited by harpiata; 29.09.2022, 22:07.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Нищо не смятам, пич,

                  Аз по срещите не говоря за НИ, не се хваля.......гледам да направя хубаво впечатление и все пак загатвам, че не съм беден и съм осигурен. И то го вмятам между другото.

                  На 23 г можех да забия много колежки от провинцията от моя поток и ме е яд, че не го направих.
                  Абе мой, кво демонстрираш? Навсякъде пишеш как не искаш да се минеш финансово, сакън ако платиш някоя голяма сметка.
                  Бях го писал и назад, но не знам защо не излизат целите коментари-това че си пинтия говори много на дамите, бъди 1000% сигурен, ако ще и мЕлЬОнер да си.
                  Или ще ти прави сладки муцунки, докато лапнеш и после кавал свири, майка плаче. С ветеринарните ти изказвания знаеш ли кога ще видиш ДАМА? В шестък.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                    Е как нищо не смяташ??
                    Колко пъти си казвал, че имота в София бил + и трябвало да ти се овесят на врата само заради имота. Да не забравяме, че доста често пишеш, че си заможен.
                    Е що не заби тези колежки?
                    Аз не казвам, че по срещите се изръкваш, казвам, че ти е в мисленето,
                    - аз има.апартамент, тя няма право да ми откаже. Черпя я по срещи, а тя трябва да спи с мен.....
                    Ето това е сбъркано......
                    Тотално сбъркано.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      Нищо не смятам, пич,

                      Аз по срещите не говоря за НИ, не се хваля.......гледам да направя хубаво впечатление и все пак загатвам, че не съм беден и съм осигурен. И то го вмятам между другото.

                      На 23 г можех да забия много колежки от провинцията от моя поток и ме е яд, че не го направих.
                      А защо не от столицата? Защо все колежки от провинцията? Какво не ти достига, че да не забиеш софиянка?

                      Не ме разбирай погрешно, не дискриминирам, но оставам с впечатлението, че все нещо те плаши и искаш да имаш някакъв превес в двойката и да командиш взесто да градиш хармонични отношения.

                      И верно стига с това какво било преди 20 години.

                      Човече ти и сега можеш да си хванеш жена стига да ти се разблокира малко главата. И Сега си ок.
                      Last edited by Arana; 29.09.2022, 21:48.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                        Струва ми се, че основното е, че на зрели години (към 40 г) няма любов и младата българка е доста опростачена, както съм се уверил от срещите навън с тях или у нас.
                        Еми за смяна на чипа си ... казаха ти вече!
                        Като не ти харесват българки - има чудни сръбкини и хърватки!
                        И с езика няма да имате дълго проблем... даже бързо ще се напаснете!

                        Ти така и не схвана, че каквото мислиш вътрешно -> ти е като изписано на лицето! Няма как да мислиш против човека, с който искаш да се събереш и той напук на тебе да върви и да ти каже: Абе, искам те!!!!!!
                        Е нема как!
                        Таквоз чудо природата не познава. Ти ше си първия (ако стане)... ма нЕма!

                        Ей сега - имах кратко излизане до магазина /в дъжда/, пресякох парка до нас, едно момиче без чадър, аз съм със! Изравнихме се... просто се протегнах така че чадъра да е над двама ни - усмихна ми се и се заговорихме... колко му е!

                        Един жест! Нищо повече! Само жест. Даже думи не ти трябват понякога..........



                        п.с.
                        Като не ти харесват разни черти - ще намериш начин да ѝ покажеш и да ги промениш!
                        Ама не като я осъждаш... ще я променяш като пластелин... ама не знаеш как, нали!
                        Ти искаш всичко наготово... само да кацне при тебе....... ма то тъй не става,не ставааа.

                        п.п.с
                        ..... изобщо като те чета - звучиш като човек, който е твърде разочарован и дори ядосан на света, че не се движи, както на него му харесва! Само че ти трябва да се адаптираш към света, а не той към тебе! И трябва да намериш начин да се фокусираш в/у положителното, градивното - нямаш друг път! Това ти е играта... Фокусирай се и намери красивото в тоя грозен свят и нещата сами ще се наредят около теб!
                        Гарантирам ти го (нищо, че не съм в положение да гарантирам)!
                        Last edited by Julius_BG; 29.09.2022, 21:43.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Нищо не смятам, пич,

                          Аз по срещите не говоря за НИ, не се хваля.......гледам да направя хубаво впечатление и все пак загатвам, че не съм беден и съм осигурен. И то го вмятам между другото.

                          На 23 г можех да забия много колежки от провинцията от моя поток и ме е яд, че не го направих.
                          Е как нищо не смяташ??
                          Колко пъти си казвал, че имота в София бил + и трябвало да ти се овесят на врата само заради имота. Да не забравяме, че доста често пишеш, че си заможен.
                          Е що не заби тези колежки?
                          Аз не казвам, че по срещите се изръкваш, казвам, че ти е в мисленето,
                          - аз има.апартамент, тя няма право да ми откаже. Черпя я по срещи, а тя трябва да спи с мен.....
                          Ето това е сбъркано......

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                            Моето мнение въобще не съвпада с мненията на колегите. Има няколко симпатяги, които развалят дисциплината и съм сигурен, че на живо пред жена ще обясняват друго. Комплексари с мания за величие....
                            Евго е човек, според мен с доста сбъркано мислене/казвал съм му много пъти/. Той има проблем с жените и "провинцията".
                            Смята, че апартамента в София ще му отвори женските "врати", ама тези врати, които му отвори не са за него.
                            Както и да е, всеки има мнение и си го отстоява
                            Нищо не смятам, пич,

                            Аз по срещите не говоря за НИ, не се хваля.......гледам да направя хубаво впечатление и все пак загатвам, че не съм беден и съм осигурен. И то го вмятам между другото.

                            На 23 г можех да забия много колежки от провинцията от моя поток и ме е яд, че не го направих.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Майстора233 Разгледай мнение

                              Общо взето си прав това е масата.
                              И Тая работа до към 40 след след тва живота ги удря с парен чук особено ако не са от богати семейства.
                              Поста беше от ФБ, а не мое мнение.
                              Ми не съм много съгласен. В моят кръг от приятели няма такива, който не е представителна извадка, но все пак....
                              Иначе си прав, че има и от тези описани в поста, особено тези около 25.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                                Чети тука и мъжките изисквания, брат. Общо взето жената я третират като парче месо със “срок на годност” и уред за “свирене”. Каквото повикало - такова се обадило.

                                Българката била меркантилна затова ще я заменяме с рускини и филипинки, които ако не “свирят” добре ще ги сменяме като салфетки…

                                Ако съпругата не ни удовлетворява в леглото - хоп рускиня и т.н. и т.н. Раждаемостта ще се оправя с хареми … думи нямам …

                                Така или иначе търсенето се уравновесява от предлагането
                                Моето мнение въобще не съвпада с мненията на колегите. Има няколко симпатяги, които развалят дисциплината и съм сигурен, че на живо пред жена ще обясняват друго. Комплексари с мания за величие....
                                Евго е човек, според мен с доста сбъркано мислене/казвал съм му много пъти/. Той има проблем с жените и "провинцията".
                                Смята, че апартамента в София ще му отвори женските "врати", ама тези врати, които му отвори не са за него.
                                Както и да е, всеки има мнение и си го отстоява

                                Коментар

                                Working...
                                X