IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    Вчера имаше една младичка, самотна, 20+.

    Два пъти и помагах за куфара. Но имаше много хора и не вървеше да я заговарям. Препълнено купе.

    И хората си гледат в телефоните, а не както по-рано да търсят разговор с непознати.


    Пичът от провинцията (с доста татуси) явно прави редоно секс, защото тазът му беше леко разширен.
    сега вече е повече от сигурно, че прави редовно секс, но от другата страна на секса
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Вчера имаше една младичка, самотна, 20+.

      Два пъти и помагах за куфара. Но имаше много хора и не вървеше да я заговарям. Препълнено купе.

      И хората си гледат в телефоните, а не както по-рано да търсят разговор с непознати.


      Пичът от провинцията (с доста татуси) явно прави редоно секс, защото тазът му беше леко разширен.
      Кажи ми, че е печатна грешка, а не си зяпал задника на момчето....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        Тя доста време беше навън, на прозореца.

        Аз й помогнах без да я питам, защото тя нямаше да се справи да го качи и свали. А самият аз се бях натоварил много и едвам моите неща носех.

        Може и да си има приятел, никога не се знае. И беше притеснена и реших да не я закачам.


        Това, че съм успешен човек до момента, не значи че ще се впечатли някоя мадама и не съм склонен да си пилея парите с лека ръка като плейбой,
        Не става въпрос да й купуваш коли като Левът,но като отидете на ресторант, кино и нощен клуб, плати ти сметката.Заведи я на спа хотел и то някой от скъпите. Така ще я впечатлиш. Със сигурност ще я впечатлиш, че си успешен и финансово стабилен. За жените това е важно.
        В крайна сметка парите са за това да ни правят живота приятен.А какво по приятно от това да си някъде на хубаво място с хубава жена?
        Last edited by mirodes; 26.09.2022, 11:01.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

          Колкото повече те чета, толкова повече получавам усещане за пътуване с едно сто години назад във времето.

          Пич, ти си направо артефакт.
          Само 100г ?!? Не може да бъде. Някой е хакнал профила ви
          Last edited by harpiata; 26.09.2022, 10:58. Причина: липсваше част от поста

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            Какво значение има дали има хора или не?Заговаряш, без да ти пука ако ще и 100 човека да са около вас. Имай предвид, че за жените това е един вид тест ,ако мъжът пръв ги заговори,това за тях е знак,че е самоуверен, а те най-вече това харесват в мъжете.И жените може и да гледат в телефона, ама ако мъж ги заговори и привличе вниманието им,със сигурност ще оставят телефона. На тая с куфарите е трябвало да я питаш закъде пътува и да си предложиш услугите да й помогнеш с куфарите при сваляне.Да завържете разговор, да й кажеш, че си бил лятото на вилата ти на морето,да споменеш къде живееш и че си сам в голям апартамент и какво работиш.
            Тя доста време беше навън, на прозореца.

            Аз й помогнах без да я питам, защото тя нямаше да се справи да го качи и свали. А самият аз се бях натоварил много и едвам моите неща носех.

            Може и да си има приятел, никога не се знае. И беше притеснена и реших да не я закачам.


            Това, че съм успешен човек до момента, не значи че ще се впечатли някоя мадама и не съм склонен да си пилея парите с лека ръка като плейбой,

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Вчера имаше една младичка, самотна, 20+.

              Два пъти и помагах за куфара. Но имаше много хора и не вървеше да я заговарям. Препълнено купе.

              И хората си гледат в телефоните, а не както по-рано да търсят разговор с непознати.


              Пичът от провинцията (с доста татуси) явно прави редоно секс, защото тазът му беше леко разширен.
              Какво значение има дали има хора или не?Заговаряш, без да ти пука ако ще и 100 човека да са около вас. Имай предвид, че за жените това е един вид тест ,ако мъжът пръв ги заговори,това за тях е знак,че е самоуверен, а те най-вече това харесват в мъжете.И жените може и да гледат в телефона, ама ако мъж ги заговори и привличе вниманието им,със сигурност ще оставят телефона. На тая с куфарите е трябвало да я питаш закъде пътува и да си предложиш услугите да й помогнеш с куфарите при сваляне.Да завържете разговор, да й кажеш, че си бил лятото на вилата ти на морето,да споменеш къде живееш и че си сам в голям апартамент и какво работиш.
              Евго-ти си като шестица от тотото за много жени.Просто трябва да проявиш инициатива, за да го разберат това.
              Last edited by mirodes; 26.09.2022, 10:33.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Във влака е подходящо място за запознанства с жени.Така че добре си се ориентирал.Сядаш до някоя мадама и започваш разговор. Между другото кажи,че си ерген, софиянец, имотен и с високи доходи. Със сигурност ще я заинтригуваш.
                Вчера имаше една младичка, самотна, 20+.

                Два пъти и помагах за куфара. Но имаше много хора и не вървеше да я заговарям. Препълнено купе.

                И хората си гледат в телефоните, а не както по-рано да търсят разговор с непознати.


                Пичът от провинцията (с доста татуси) явно прави редоно секс, защото тазът му беше леко разширен.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                  Здравейте,

                  уикенда ходих в прованса с влак, защото не може с друг транспорт до там,

                  Вчера следобед беше доста препълнен, предимно със студенти или работещи млади хора.

                  В купето имаше много симпатична млада двойка, 20+ от провинцията. Направи ми впечатление, че през целото време показваха жестове на интимност, леки, без да се обарват и да се мляскат продължително. Само с лека целувка. Такива неща няма при двойките 40+.


                  Поздрави
                  Във влака е подходящо място за запознанства с жени.Така че добре си се ориентирал.Сядаш до някоя мадама и започваш разговор. Между другото кажи,че си ерген, софиянец, имотен и с високи доходи. Както и че имаш къща на морето.Със сигурност ще я заинтригуваш.
                  Last edited by mirodes; 26.09.2022, 10:19.

                  Коментар


                  • Здравейте,

                    уикенда ходих в прованса с влак, защото не може с друг транспорт до там,

                    Вчера следобед беше доста препълнен, предимно със студенти или работещи млади хора.

                    В купето имаше много симпатична млада двойка, 20+ от провинцията. Направи ми впечатление, че през целото време показваха жестове на интимност, леки, без да се обарват и да се мляскат продължително. Само с лека целувка. Такива неща няма при двойките 40+.


                    Поздрави

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                      Класика, брат - децата или личното щастие? Много тегав въпрос с невъзможен отговор. хвани си любовница, ако имаш достатъчно кинти, и не се занимавай с глупости - препоръкЪ е
                      Само кинти не са достатъчни да решат проблема, Груйче

                      Трябва и нещо повече, например... букет от малко търпение, смирение, емпатия, себепознание, саможертва, любов...

                      Това са все неща, които са безплатни, но ако ги нямаш... не можеш да си ги купиш с кинти... нито с много кинти

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
                        [ATTACH=CONFIG]n3968296[/ATTACH]
                        +1

                        Коментар


                        • Click image for larger version

Name:	muje.jpg
Views:	1
Size:	51.2 КБ
ID:	3968296
                          Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                          ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                          Коментар


                          • Mont Blanc [mɔ̃ blɑ̃]; на италиански: Monte Bianco
                            https://www.youtube.com/watch?v=Br_VDGSnTIM

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

                              Защото жената е родена за да отглежда и да възпитава. Да. Ще се променят защото са семейство а не колеги.
                              Разбира се говоря за жени, които се женят на 20-25 год. Такива дето ще раждат на 40, че на 55 като са в менопауза а дъщеря им да кара див пубертет, не ми се и мисли.
                              Жените се опитват да превърнат лъва в котенце и когато той стане такъв, губят интерес.

                              Коментар


                              • Dynamometric wrench - How to use it
                                https://www.youtube.com/watch?v=3v3hLvuO_KU

                                Коментар

                                Working...
                                X