IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    тоест, нормално момиче се е хванало с провинциален младеж с разширен от секса ханш и татуси
    да не съм те чул да се оплакваш, че няма подходящи жени.
    Според мен и завижда.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
      Ще излизам с жена този уикенд.

      То жени има, но тук сме изписали много редове .......какви са проблемите и как минават срещите.
      Гледай да не пристигне с тротинетка.... и да не се казва Емил / Емилия....
      Last edited by Julius_BG; 28.09.2022, 09:21.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        тоест, нормално момиче се е хванало с провинциален младеж с разширен от секса ханш и татуси
        да не съм те чул да се оплакваш, че няма подходящи жени.
        Ще излизам с жена този уикенд.

        То жени има, но тук сме изписали много редове .......какви са проблемите и как минават срещите.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Тя беше с потник, нормален бюст, без татуси, леко широка в ханша (съвсем малко).

          Вероятно са от един град и живеят в София заедно. Тя казваше, че още не може да кара кола.

          И не беше кифла, малко като от моето време както бяха студентките.
          тоест, нормално момиче се е хванало с провинциален младеж с разширен от секса ханш и татуси
          да не съм те чул да се оплакваш, че няма подходящи жени.
          Last edited by ratten; 27.09.2022, 16:02.
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

            а момичето поне не огледа ли
            ханша, вторичните полови белези?
            за нея почти нищо не разбрах.
            Тя беше с потник, нормален бюст, без татуси, леко широка в ханша (съвсем малко).

            Вероятно са от един град и живеят в София заедно. Тя казваше, че още не може да кара кола.

            И не беше кифла, малко като от моето време както бяха студентките.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Добро утро,

              не съм оглеждал момчето.

              Седях точно срещу двойката и ми направи впечатление, че той седи доста разкрачено и че е със широк таз, вероятно от редовния секс.

              Личеше, че са от провинцията, но младички и готини, дори не говореха на диалект.
              а момичето поне не огледа ли
              ханша, вторичните полови белези?
              за нея почти нищо не разбрах.
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                Ето я сега косвената файда от казармата!

                Ако беше припарил - нямаше да водиш подобни "антропологически проучвания" и щеше да зяпаш правилния тип задници!

                Ех, пусти времена............ глей к'во нещо!

                Путин и той - загрижен чиляк, поиска да ги направи мъже, те - льольовци, мацнаха си гелче и си фанаха самальотите.....
                Добро утро,

                не съм оглеждал момчето.

                Седях точно срещу двойката и ми направи впечатление, че той седи доста разкрачено и че е със широк таз, вероятно от редовния секс.

                Личеше, че са от провинцията, но младички и готини, дори не говореха на диалект.

                Коментар


                • Ето я сега косвената файда от казармата!

                  Ако беше припарил - нямаше да водиш подобни "антропологически проучвания" и щеше да зяпаш правилния тип задници!

                  Ех, пусти времена............ глей к'во нещо!

                  Путин и той - загрижен чиляк, поиска да ги направи мъже, те - льольовци, мацнаха си гелче и си фанаха самальотите.....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                    Евгоо, евгоооооо... докато оглеждаш мъжки гъзове, скоро ще се конкурираш с още поне 2 мужика за некоя госпо'ица, че докато оня кремълски бунак ги мобилизира - те взели, че избягали.......


                    Ще има от всичко по много както е тръгнало. Избор всякакъв, кеф ти жени, кеф ти мъже … по вкус и по цвет …

                    Коментар


                    • Евгоо, евгоооооо... докато оглеждаш мъжки гъзове, скоро ще се конкурираш с още поне 2 мужика за некоя госпо'ица, че докато оня кремълски бунак ги мобилизира - те взели, че избягали.......


                      Коментар


                      • Къде видяхте заяждане господин или госпожо модератор? Жива констатация е.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          На 40+ години (не знам ти на колко си), нивата на тестостерон не са като на 20 г, не са толкова мощни, но ги има.

                          Моите са си добре, самолетът си лети както трябва......и имам сили за физическа работа.


                          Виж, на 60г без виагра не знам дали може. Дори да може, е нещо слабичко.
                          Може и на 60 може и на 70 ,ген и начин на живот ! Но ... е само част от нещата , не е водещо !!!
                          Last edited by X_Y; 28.09.2022, 20:03.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                            Хубаво е, че вървиш по пътя на признанието. За пред себе си. Не е лошо да направиш и едно хормонално изследване, може "проблема" да е поправим. Често срещано е мъже с ниско ниво на тестостерона да залитат към бисексуалност. Първоначално изразявайки се под формата на ниска увереност/самочувствие, впоследствие ескалираща към влечение на донимиращи фигури, включително и мъже.

                            Държа да подчертая, че написаното е с добронамерен, а не подигравателен тон!
                            На 40+ години (не знам ти на колко си), нивата на тестостерон не са като на 20 г, не са толкова мощни, но ги има.

                            Моите са си добре, самолетът си лети както трябва......и имам сили за физическа работа.


                            Виж, на 60г без виагра не знам дали може. Дори да може, е нещо слабичко.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              Двойката беше точно срещу мен. И можах да ги видя като ставаха.

                              Нали знаете, че при редовен секс се разширява малко ханша и при мъжа, и при жената. Той беше седнал доста разкрачено. Просто бяха хубави, както повечето хора на 20 г.
                              Хубаво е, че вървиш по пътя на признанието. За пред себе си. Не е лошо да направиш и едно хормонално изследване, може "проблема" да е поправим. Често срещано е мъже с ниско ниво на тестостерона да залитат към бисексуалност. Първоначално изразявайки се под формата на ниска увереност/самочувствие, впоследствие ескалираща към влечение на донимиращи фигури, включително и мъже.

                              Държа да подчертая, че написаното е с добронамерен, а не подигравателен тон!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                сега вече е повече от сигурно, че прави редовно секс, но от другата страна на секса
                                Двойката беше точно срещу мен. И можах да ги видя като ставаха.

                                Нали знаете, че при редовен секс се разширява малко ханша и при мъжа, и при жената. Той беше седнал доста разкрачено. Просто бяха хубави, както повечето хора на 20 г.

                                Коментар

                                Working...
                                X