IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

    Леле , кажи,че с мама живееш и ще се плесна по челото.
    Не е невъзможно, но все пак е семеен празник и предполага събиране на родата при родителите. От своя страна те се подготвят за софрата.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение



      Не съм Пинокчо, но ще опитам да отговоря. Водих майка ми на ушен лекар. Имаше същата диагноза: нивото на чуваемост на едното ухо се различаваше от другото. Ушният предписа слухов апарат.

      Освен това каза да се правят едни - да ги наречем процедури. От аптека взех 1 % салицилов спирт и клечки за ушите. Потопява се единият край в спирта и внимателно, с въртене се почиства ухото. Внимателно - доколкото да не се стигне до прага на болката, т.е. - да не се засегне тъпанчето. С другия (сух) край на клечката за уши се минава повторно.

      Процедурата може да се повтори 2-3 пъти.

      Предварително се посъветвай с ушния лекар, за да потвърди или одобри процедурата (или поне да научи нещо ново)
      Това за плъхчо ...

      Тук изрично казват да не се използват клечки за уши. Дори да не стигнеш до тъпанчето ше набуташ ушната кал навътре и ше стане по-зле. Има едни разтвори, е като тия:
      https://www.amazon.com/NAVEH-PHARMA-.../dp/B007PQPP0M
      https://www.amazon.com/Debrox-Drops-.../dp/B00ANL4Z4I
      Капеш , разтваря всичко, изтича и после чуваш как яката на фланелката ти се търка във врата. Има и малко по-завъртяни, с помпи, купички ...

      Ако много държиш да е механично чистене провери за китове с камера. Поне да виждаш къде бърникаш:
      https://www.amazon.com/dp/B0CXJ5VDQ7
      Last edited by segato; 06.05.2024, 04:29.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        Възможно е, но сигурно ти си много готин и за това е станало. Помня, че беше питал и за съвети за имоти.

        Аз мисля като Ратко, че ще се оцени само от модерните мъже.

        Агнето е снимано след като обядвахме и нямах време да снимам и останалите неща. Беше вкусно, благодарение на мама,
        Леле , кажи,че с мама живееш и ще се плесна по челото.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
          пинокчо, оня ден, докато обикалях кабинетите за медизинско, да си подновя книжката
          ушната ми каза, че съм пооглушал с едното ухо
          какви упражнения е полезно да правя


          Не съм Пинокчо, но ще опитам да отговоря. Водих майка ми на ушен лекар. Имаше същата диагноза: нивото на чуваемост на едното ухо се различаваше от другото. Ушният предписа слухов апарат.

          Освен това каза да се правят едни - да ги наречем процедури. От аптека взех 1 % салицилов спирт и клечки за ушите. Потопява се единият край в спирта и внимателно, с въртене се почиства ухото. Внимателно - доколкото да не се стигне до прага на болката, т.е. - да не се засегне тъпанчето. С другия (сух) край на клечката за уши се минава повторно.

          Процедурата може да се повтори 2-3 пъти.

          Предварително се посъветвай с ушния лекар, за да потвърди или одобри процедурата (или поне да научи нещо ново)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

            Абе, аз се опитвам и единайсети да вкарам - за по-бързо, обаче той не се сгъва и само блъска по екрана.
            Наздраве!
            Нормална физиология, при положение, че отговаряш на мен или Селена
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

              Eм'ше блъска, я....... спри да лъжеш!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                Абе, аз се опитвам и единайсети да вкарам - за по-бързо, обаче той не се сгъва и само блъска по екрана. Наздраве!
                Eм'ше блъска, я....... спри да лъжеш!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Тцъ! Аз пиша с 10 пръста по БДС клавиатура. Пък и не трябва да разочаровам Евго. Знам, той доста се дразни като прочете израза
                  Наздраве!​​​​
                  м'чи наздраве

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Тцъ! Аз пиша с 10 пръста по БДС клавиатура. Пък и не трябва да разочаровам Евго. Знам, той доста се дразни като прочете израза
                    Наздраве!​​​​
                    Абе, аз се опитвам и единайсети да вкарам - за по-бързо, обаче той не се сгъва и само блъска по екрана.
                    Наздраве!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

                      Това с "1/3-та" в кеша на паметта ли го държиш и го копираш във всяко мнение?
                      Тцъ! Аз пиша с 10 пръста по БДС клавиатура. Пък и не трябва да разочаровам Евго. Знам, той доста се дразни като прочете израза
                      Наздраве!​​​​
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Оо, лекоатлетки.. представям си.
                        При нас имаше от шорт трека.. ама тогава не съм имал успехи..
                        В сауната в забавно, всичко е ясно и се вижда, няма грим даже

                        Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                        В сауната е върхът, нали? Едно време, по време на масовия спорт, бяхме юноши старша преди казармата на 100 и 200 метра. Имаше една сауна и няма мъже и жени отделно. Тренерът вика - намятайте по една хавлия и вътре. Намятайте, намятайте, ама вътре като удари жегата и - то, дивото зове.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                          аз вече започнах да свиквам
                          и дори намирам предимства
                          Абе ти си отпуши тъпанчетата, но продължавай да се правиш, че са запушени!

                          Това ти е играта!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Мисля, че дори са закъснял със загубата на слуха. Аз имам избирателно чуване още от мига, в който по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието ми си врече.
                            Наздраве!
                            Това с "1/3-та" в кеша на паметта ли го държиш и го копираш във всяко мнение?
                            Last edited by Julius_BG; 05.05.2024, 21:24.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Oscar de la Hoya Разгледай мнение
                              Голяма грешка, във фитнесите най-много връзва, има супер готини мадами, само да не изглеждаш като гол охлюв..
                              В сауната на фитнеса съм имал точка даже
                              Ако евго отиде във фитнеса........ дъмбелите ще избягат от скука!
                              Last edited by Julius_BG; 05.05.2024, 22:14.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                                Не смирение, а смиряване на желанията - ограничаване, спиране, забавяне, когато го усетиш, че е предозирано, за да не се ядосваш. А за стрелата на времето - то си върви и напред, и назад, няма никакви проблеми с това в теоретичната физика. Е, звучи абстрактно, но математиката е абстрактна наука, не е бакалска.
                                Не се занимава с това. Няма значение.

                                Коментар

                                Working...
                                X