IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    те и за колите са го казали хората
    не взимай нова. вземи си някоя стара,
    че и да я чукне някой да не те е яд.
    То и със старата консерва е така - ако някой я отвори преди теб, едва ли ще изпиташ яд.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

      така е. Сега жената е хитра БОГОМОЛКА, която малко по малко ЯДЕ парите на мъжа. Като го занули следващия мухльо, ако е милиардер може НИКОГА да не успее да го занули и да му е "вярна" до края на живота на милиардера, не нейния .
      Ама така ще е като има мнооо мухльовци дето да ги разхождат из бали, бора-бора, малдиви, канари и занзибари.
      И се надпреварват батките кой по голям МУХЛьО !?!?!?
      И за другите неща е така. Знаеш ли колко скъпи плочки, плот, кенеф(кола имам предвид) бля бля си взех. Ами колко скъпо уиски, вино съм пил (тука у франция ми е рекорда - на един благотворителен бал бяха 5-6 цифрени БУТИЛКАТА, естествено не съм плащал, против егоистичната натура ми е, поради факта че всичкото кинта съм го изкарал САМ
      И кво, хвалиш се че си прекарал разни цифри през правото черво? Само и само да не се минеш и да ти ги лапне някоя "богомолка"?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

        Ти си знаеш най-добре. После пак ще си приказваме. Багаж имаш и ти и някой те търпи дока носиш и … - после става весело
        така е. Сега жената е хитра БОГОМОЛКА, която малко по малко ЯДЕ парите на мъжа. Като го занули следващия мухльо, ако е милиардер може НИКОГА да не успее да го занули и да му е "вярна" до края на живота на милиардера, не нейния .
        Ама така ще е като има мнооо мухльовци дето да ги разхождат из бали, бора-бора, малдиви, канари и занзибари.
        И се надпреварват батките кой по голям МУХЛьО !?!?!?
        И за другите неща е така. Знаеш ли колко скъпи плочки, плот, кенеф(кола имам предвид) бля бля си взех. Ами колко скъпо уиски, вино съм пил (тука у франция ми е рекорда - на един благотворителен бал бяха 5-6 цифрени БУТИЛКАТА, естествено не съм плащал, против егоистичната натура ми е, поради факта че всичкото кинта съм го изкарал САМ
        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

          +1
          Само, че мечката не изглежда да е някой посредствен мъж, може да успее ловко да избяга от капана, който сам, волно или неволно,си е заложил.

          @badbear - даваш за пример бабите си, ама те са живели в други времена. Сигурно някъде има статистика за разводите преди 50 години и сега. От на дядо наборите сигурно са били единични случаите на развод. Тогава семейството е било ценност, каквато сега не е за много от изпростяващия ни народ.
          Не исках аз да му го кажа, че ще рече, че съм пристрастна. Тук Евго видя правилно “врага” в лицето на сериалчето Sex and City , което уби “любовта”, във вид на покорна степфордска съпруга.
          Last edited by Arana; 02.11.2023, 16:24.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            Претенции при десет години по-млада . Ти ще чистиш, естествено след пет години и ще готвиш, а след още пет ще носиш красиви разклонени рога .

            Няма да ви уврат главите .
            +1
            Само, че мечката не изглежда да е някой посредствен мъж, може да успее ловко да избяга от капана, който сам, волно или неволно,си е заложил.

            @badbear - даваш за пример бабите си, ама те са живели в други времена. Сигурно някъде има статистика за разводите преди 50 години и сега. От на дядо наборите сигурно са били единични случаите на развод. Тогава семейството е било ценност, каквато сега не е за много от изпростяващия ни народ.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

              Затова съм на мнение, че една жена трябва да има нещо по което да тича. Повечето жени, като нямат деца, имат навика да тичат по мъже.

              В случая се радвам да чуя и твоята женска гледна точка. Но като мъж ще кажа и моята - тези които ги е страх какво ще стане после, губят сега
              Не говорим за страх. Говорим за физиологията на жената след като пораснат децата. От сега почвай яко да спортуваш и то не спорт “гребане с лъжица”, че обичаш и да си попийваш ти.

              Един ден ще се сещаш какво съм ти казала

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение


                Мнението ми за съвременната българка не е хубаво и нямам намерение да дефинирам нищо тук.
                Прескочи на съвременната германка

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  те и за колите са го казали хората
                  не взимай нова. вземи си някоя стара,
                  че и да я чукне някой да не те е яд.
                  Хахаха

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                    Ти под “любов” какво точно разбираш? Та да уточним критериите.

                    Ако “има любов” - тя трябва да ти пере чорапите, да ти наготви и?

                    А ти нея как точно ще я “обичаш”? С чековата книжка ли?

                    Разкажи що е то това “любов”. Примери давай тука. Иначе не се разбира .

                    Мнението ми за съвременната българка не е хубаво и нямам намерение да дефинирам нищо тук.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                      Затова съм на мнение, че една жена трябва да има нещо по което да тича. Повечето жени, като нямат деца, имат навика да тичат по мъже.

                      В случая се радвам да чуя и твоята женска гледна точка. Но като мъж ще кажа и моята - тези които ги е страх какво ще стане после, губят сега
                      OK

                      Колко ви е разликата с твоята?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                        Ти си знаеш най-добре. После пак ще си приказваме. Багаж имаш и ти и някой те търпи дока носиш и … - после става весело
                        Затова съм на мнение, че една жена трябва да има нещо по което да тича. Повечето жени, като нямат деца, имат навика да тичат по мъже.

                        В случая се радвам да чуя и твоята женска гледна точка. Но като мъж ще кажа и моята - тези които ги е страх какво ще стане после, губят сега

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                          Арана нещо се бъзика, при горе-долу споменатата разлика, единственото притеснение на жената е, че разликата ни е много малка
                          това е когато манекенка се жени по любов за 95 годишен милиардер
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Арана нещо се бъзика, при горе-долу споменатата разлика, единственото притеснение на жената е, че разликата ни е много малка

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                              Ти си знаеш най-добре. После пак ще си приказваме. Багаж имаш и ти и някой те търпи дока носиш и … - после става весело
                              те и за колите са го казали хората
                              не взимай нова. вземи си някоя стара,
                              че и да я чукне някой да не те е яд.
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                                Хахаха, викаш да взема нещо на моите години, което освен претенциите, да носи и емоционален багаж? Абсурд.

                                Дядовците ми и бабите ми са с по 8г. разлика. Стабилна спойка, постигнали много в живота. Не съм ги разпитвал, но съм далеч от мисълта, че са се взели идеални. Добър екип се гради с времето и правилен подход.
                                Ти си знаеш най-добре. После пак ще си приказваме. Багаж имаш и ти и някой те търпи дока носиш и … - после става весело

                                Коментар

                                Working...
                                X