IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение

    Да, изглежда че модата и природата си имат една вечна любовно-враждебна връзка...

    Подобно на това, дядо ми опитваше да свърже VHS рекордер с HD телевизор - много старание, но резултатът е... неочакван.

    Сега модата казва: "Да си направим устните като на Бриджит Бардо!" и всички се опитват да я следват!!!

    Но... когато някой се опита да преработи класиката, често излиза като ремикс на Вивалди с бийтбокс - може би интригуващо, но със сигурност не за всеки...

    И все пак... въпреки всички модни превъплъщения, има нещо непоклатимо в селското моме, което носи жива вода в менците - естествеността винаги ще има своето неотразимо очарование, дори и когато модата предлага безплатен абонамент за паметници на културата...
    А, появи се и Съни. Че тук осъмваме само бастуни. Изглежда жените казаха, каквото имат да казват. Пък уж те били по-бърбориви.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

      Малко са мъжете които не са жертви.....мишленце.
      може и така да е
      аз не можах да намеря отговор на въпроса
      за себа си ли го правят или за някаква мъжка таргет група
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

        Да, това с джуките е интересен феномен. Ако човек погледне старите снимки на Бриджит Бардо или София Лорен, ще види големи, месести джуки, пълни със страст да налапат два черпака наведнъж, но природно дарени им. И идва една такава мода - момичета да изглеждат изкусително като тях. И идва момиченце от Обеля с устенца като на разкована дъска и ще става Бриджит Бардо. Е, да, де, ама не става, никой не е по-голям майстор от природата. Но модата се налага, защото джуката се превръща във фетиш. Крехка е човешката менталност, тя е като детска мозайка, където вадиш и местиш пистоните, както му хрумне на внушението. Не знам някой целувал ли е такива големи джуки, изкуствено напомпани, но усещането е като да целуваш дръжките на пазарска чанта. Те нямат и сетивност, единствената цел е визуализацията, екранният образ. Това е и момент на все по-нарастващото отчуждение между половете, защото изчезва естествената връзка на физиологичните елементи, заменени от атрибути на фетишизма. С циците е същата работа, и то още по-брутална, защото води и до осакатявания и здравословни неудачия. Който е пипал изкуствени цици, не може да не се е сблъскал с усещането за докосване на красиво изваян експонат на бароковите майстори - пищни отвъд въображението. Циците също са само за визуализация, което е още един мощен тласък към дивергенция между половете. Мъжете трябва да се сношават с паметници на културата, вдъхновена от модните тенденции. След подобно съждение се сещам за селското моме на извора на белоногата, напълнило менците с жива вода. Момците са лочели от тях и са премлясквали шумно за туй, дето е под носията.
        Да, изглежда че модата и природата си имат една вечна любовно-враждебна връзка...

        Подобно на това, дядо ми опитваше да свърже VHS рекордер с HD телевизор - много старание, но резултатът е... неочакван.

        Сега модата казва: "Да си направим устните като на Бриджит Бардо!" и всички се опитват да я следват!!!

        Но... когато някой се опита да преработи класиката, често излиза като ремикс на Вивалди с бийтбокс - може би интригуващо, но със сигурност не за всеки...

        И все пак... въпреки всички модни превъплъщения, има нещо непоклатимо в селското моме, което носи жива вода в менците - естествеността винаги ще има своето неотразимо очарование, дори и когато модата предлага безплатен абонамент за паметници на културата...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          има някакъв заговор, но няма да стана жертва втори път.
          Малко са мъжете които не са жертви.....мишленце.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

            за много от жените си прав, че са с джуки,
            но мъжете сме повечето нормални
            само пачанчо гледа лошо
            Вижда ме ти та знаеш , ей мишленце , изтреще и ти ....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

              Изглежда сме осъдени цял живот да сме на гумени биберони. Пръчове да бяхме - нямаше да е така.
              има някакъв заговор, но няма да стана жертва втори път.
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                трябва да съм бил в разцвета на втората си година, когато за последно успяха да ме примамят да налапам гумен биберон
                Изглежда сме осъдени цял живот да сме на гумени биберони. Пръчове да бяхме - нямаше да е така.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                  Да, това с джуките е интересен феномен. Ако човек погледне старите снимки на Бриджит Бардо или София Лорен, ще види големи, месести джуки, пълни със страст да налапат два черпака наведнъж, но природно дарени им. И идва една такава мода - момичета да изглеждат изкусително като тях. И идва момиченце от Обеля с устенца като на разкована дъска и ще става Бриджит Бардо. Е, да, де, ама не става, никой не е по-голям майстор от природата. Но модата се налага, защото джуката се превръща във фетиш. Крехка е човешката менталност, тя е като детска мозайка, където вадиш и местиш пистоните, както му хрумне на внушението. Не знам някой целувал ли е такива големи джуки, изкуствено напомпани, но усещането е като да целуваш дръжките на пазарска чанта. Те нямат и сетивност, единствената цел е визуализацията, екранният образ. Това е и момент на все по-нарастващото отчуждение между половете, защото изчезва естествената връзка на физиологичните елементи, заменени от атрибути на фетишизма. С циците е същата работа, и то още по-брутална, защото води и до осакатявания и здравословни неудачия. Който е пипал изкуствени цици, не може да не се е сблъскал с усещането за докосване на красиво изваян експонат на бароковите майстори - пищни отвъд въображението. Циците също са само за визуализация, което е още един мощен тласък към дивергенция между половете. Мъжете трябва да се сношават с паметници на културата, вдъхновена от модните тенденции. След подобно съждение се сещам за селското моме на извора на белоногата, напълнило менците с жива вода. Момците са лочели от тях и са премлясквали шумно за туй, дето е под носията.
                  трябва да съм бил в разцвета на втората си година, когато за последно успяха да ме примамят да налапам гумен биберон
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    за много от жените си прав, че са с джуки,
                    но мъжете сме повечето нормални
                    само пачанчо гледа лошо
                    Да, това с джуките е интересен феномен. Ако човек погледне старите снимки на Бриджит Бардо или София Лорен, ще види големи, месести джуки, пълни със страст да налапат два черпака наведнъж, но природно дарени им. И идва една такава мода - момичета да изглеждат изкусително като тях. И идва момиченце от Обеля с устенца като на разкована дъска и ще става Бриджит Бардо. Е, да, де, ама не става, никой не е по-голям майстор от природата. Но модата се налага, защото джуката се превръща във фетиш. Крехка е човешката менталност, тя е като детска мозайка, където вадиш и местиш пистоните, както му хрумне на внушението. Не знам някой целувал ли е такива големи джуки, изкуствено напомпани, но усещането е като да целуваш дръжките на пазарска чанта. Те нямат и сетивност, единствената цел е визуализацията, екранният образ. Това е и момент на все по-нарастващото отчуждение между половете, защото изчезва естествената връзка на физиологичните елементи, заменени от атрибути на фетишизма. С циците е същата работа, и то още по-брутална, защото води и до осакатявания и здравословни неудачия. Който е пипал изкуствени цици, не може да не се е сблъскал с усещането за докосване на красиво изваян експонат на бароковите майстори - пищни отвъд въображението. Циците също са само за визуализация, което е още един мощен тласък към дивергенция между половете. Мъжете трябва да се сношават с паметници на културата, вдъхновена от модните тенденции. След подобно съждение се сещам за селското моме на извора на белоногата, напълнило менците с жива вода. Момците са лочели от тях и са премлясквали шумно за туй, дето е под носията.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

                      На мен ми прави много лошо впечатление, масово хората в София се мислят за буржоа, всички са много напудрени и пухкави ако мога така да се изразя. Да не се обидят хората от София - естествено, че нямам предвид всички но по заведения и молове ми прави много лошо впечатление това и е масово. Всяка втора жена е поне с напомпани "джуки", намазана с 2кг грим по лицето, всичко трябва да е много показно, едно такова чалгаджииско ми лъха. Мъжете пък всичките са във филма да гледат лошо и да са големи батки, и при мъже и жени всичко трябва да е много марково. Не знам едно такова много повърхностно ми изглежда всичко. Масово разговорите се въртят все около материални неща усмивки няма много-много освен ако нещо не се блъснеш в някой за едно извинете. Гледам да ходя възможно по-рядко.
                      +100

                      За много години,

                      Това, което казваш, наистина е така. Още преди повече от 15 г. един професор по право от СУ (лека му пръст) беше казал: "Опошле народът".

                      В блоковете няма хубави отношения между комшии както по времето на НРБ. Тогава садяха рози пред блоковете и беше много чисто в общите части. И канеха по рожденни дни по комшийски. Сега нито е чисто, нито някой те кани на рожден ден.

                      Все пак, в СФ не всички са с големи заплати - нито всички мъже са мускулести и татуирани, нито всички жени са барбита с богат гардероб.

                      Аз съм наблюдавал кой какво купува в супермаркета - пенсионерите са по-скромни, но почти всички много пълнят количките и имат пари.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

                        На мен ми прави много лошо впечатление, масово хората в София се мислят за буржоа, всички са много напудрени и пухкави ако мога така да се изразя. Да не се обидят хората от София - естествено, че нямам предвид всички но по заведения и молове ми прави много лошо впечатление това и е масово. Всяка втора жена е поне с напомпани "джуки", намазана с 2кг грим по лицето, всичко трябва да е много показно, едно такова чалгаджииско ми лъха. Мъжете пък всичките са във филма да гледат лошо и да са големи батки, и при мъже и жени всичко трябва да е много марково. Не знам едно такова много повърхностно ми изглежда всичко. Масово разговорите се въртят все около материални неща усмивки няма много-много освен ако нещо не се блъснеш в някой за едно извинете. Гледам да ходя възможно по-рядко.
                        за много от жените си прав, че са с джуки,
                        но мъжете сме повечето нормални
                        само пачанчо гледа лошо
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                          не е до ливадите, а до чипът.. иди в изток и виж каква поза е там.. докторската и тн..

                          култът към тухлите прави така, че хора притежаващи няколко тухли се вживяват е ролята на манхатънски милионери
                          На мен ми прави много лошо впечатление, масово хората в София се мислят за буржоа, всички са много напудрени и пухкави ако мога така да се изразя. Да не се обидят хората от София - естествено, че нямам предвид всички но по заведения и молове ми прави много лошо впечатление това и е масово. Всяка втора жена е поне с напомпани "джуки", намазана с 2кг грим по лицето, всичко трябва да е много показно, едно такова чалгаджииско ми лъха. Мъжете пък всичките са във филма да гледат лошо и да са големи батки, и при мъже и жени всичко трябва да е много марково. Не знам едно такова много повърхностно ми изглежда всичко. Масово разговорите се въртят все около материални неща усмивки няма много-много освен ако нещо не се блъснеш в някой за едно извинете. Гледам да ходя възможно по-рядко.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            гледал е някоя тв реклама колегата
                            иначе бях я позабравил тази дума...бренди...
                            Бренди е съкратено наименование на дестилирано вино /или нещо в този смисъл/.
                            Преди години ми се наложи да давам бакшиш за добре свършена работа, та прочетох това, онова по въпроса, свързано с Хенеси, Мартел и Реми Мартен.
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Ти, доколкото си спомням си физик. От друга страна - нерде винен дестилат, нерде малцов такъв!?!?
                              Всъщност, /пляс по челото/, забравих, че с теб коментари не разменям.
                              Не става въпрос за изходния материал за дестилиране, а за умението материала да се дестилира.

                              На Острова не са умеели да дестилират и са купували дестилата от Франция, което в някаква степен подтвърждава легендата, която предадох.

                              Не съм физик и нямам представа, защо не говориш с мен и какво си забравила или помниш.
                              През дедовия ми е.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Turbolan Разгледай мнение
                                Когато френците са можели да дестилират, инглезите не са.

                                Умението на дестилация идва февропа от юг, от арабските ал-химици, които са правели ал-кохол, и стига до мъгливия Албион на север доста по-късно, и, докато са чакали да се научат, инглезите са внасяли винен дестилат от френците, като тази търговия е била изключителен монопол на кралското семейство, извличали са духа (spirit) на виното и за продукта си са одирали кожи, образно казано.
                                Моме.
                                Ти, доколкото си спомням си физик. От друга страна - нерде винен дестилат, нерде малцов такъв!?!?
                                Всъщност, /пляс по челото/, забравих, че с теб коментари не разменям.
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X