IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

    Слугинята, расова вакарелка, го е носила от женския пазар. Странни въпроси задаваш.
    Абе зоза да цЕди млЕко......не вЕрвам.
    Виж рецептата да е на вакарелката по бива...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

      Ако утре ти го закъсаш здравословно ще ми е интересно какво мнение ще имаш. Щото не изключвай версията и наистина да го е закъсал някой. Ей го Пешо си отиде и Огнян си отиде.

      За пет минути сме тука всички. Не бъди магаре.
      Бат Пешо ли това....че той се готвеше да векува. А че проблемът е не в това, че човек е смъртен, а че е внезапно смъртен е максима още от време оно...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение



        Кой е Огнян?
        Огнян пишеше с ник Kiro.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

          Вярвам само на инстинкта си. Принципно ти говоря.

          От другата страна няма да отнесеш нито имотите, нито унциите, нито акциите, нито коините.

          Там Св. Петър ще си поиграе с теб на друг тип трейдинг.

          Да си циник не е същото като да си мъж с мъжко поведение.

          А дали е вярно или не времето ще покаже. Дори да е цирк - кофти ти е позицията.


          Кой е Огнян?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение


            Не вярвай на всичко което пишат анонимни никове в анонимен форум.
            Вярвам само на инстинкта си. Принципно ти говоря.

            От другата страна няма да отнесеш нито имотите, нито унциите, нито акциите, нито коините.

            Там Св. Петър ще си поиграе с теб на друг тип трейдинг.

            Да си циник не е същото като да си мъж с мъжко поведение.

            А дали е вярно или не времето ще покаже. Дори да е цирк - кофти ти е позицията.
            Last edited by Arana; 12.10.2023, 16:36.

            Коментар


            • Надявам се, че Миро ще се включи в темата да даде знак, че нещата се оправят.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение
                Ако утре ти го закъсаш здравословно ще ми е интересно какво мнение ще имаш. Щото не изключвай версията и наистина да го е закъсал някой. Ей го Пешо си отиде и Огнян си отиде.
                За пет минути сме тука всички. Не бъди магаре.
                Не вярвай на всичко което пишат анонимни никове в анонимен форум.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от petrg5s

                  .
                  Ако утре ти го закъсаш здравословно ще ми е интересно какво мнение ще имаш. Щото не изключвай версията и наистина да го е закъсал някой. Ей го Пешо си отиде и Огнян си отиде.

                  За пет минути сме тука всички. Не бъди магаре.
                  Last edited by X_Y; 12.10.2023, 20:48.

                  Коментар


                  • то ако ставаше с хапченца. НЕ СЪЩЕСТВУВАТ магически илачи. МАГИЯТА Е В СЪЗНАНИЕТО не в некви незнайни субстанции направени да държат човеците БОЛНИ....
                    Last edited by X_Y; 12.10.2023, 20:47.
                    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

                      Все съм се чудил ....кат е баш софиянка от едно време.........отде се е взимало млякото
                      ​​​​​​
                      Слугинята, расова вакарелка, го е носила от женския пазар. Странни въпроси задаваш.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                        Аз много не познавам баш аристократични семейства.

                        Ние сме канили много гости у нас до 2002 г. Правило ми е впечатление, че най-богатите и с възможности са най-стиснати. Нито нещо носят (като бонбони и шоколад), нито канят у тях.

                        През 1987 г дори сме правили войнишко изпращане на братовчед у нас. Леля ми (майката) беше много доволна, защото го бяхме уредили на хубава служба и лека. Бяха донеси у нас какво ли не, агнета, ракии и т.н. (не помня хубаво всичко, но помня че много неща бяха донесли). И беше богато изпращане.


                        Мисля скоро да правя крем с цедено кисело мляко и ябълки, по рецепта на баш софиянка от едно време,
                        Все съм се чудил ....кат е баш софиянка от едно време.........отде се е взимало млякото
                        ​​​​​​

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение



                          В периода 1950-1968г баба ми е контактувала с баш софиянци от центъра (живяли са в идеалния център) и е научила много неща от старите софиянки, вкл. за готварство и ръкоделие.
                          Браво на нея, че ти е предала тези позабравени в наши дни умения!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            А как ще му изпратиш лекарството?
                            още не е дошло. като е тук ще пиша
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                              А бе, дават си те, ама положението е както с парите - при едните е в излишък, при другите не достига.
                              +1

                              Така се получава.

                              При някои хора си е чист късмет.

                              Имам един познат, умен е и е амбициозен, ама иначе не е кой знае какво. Ходи смотано облечен, не е комуникативен, не е готин, не е висок, съмнявам се да е черпил жените, навремето нямаше пари и е бил и по квартири. Беше ми казал "Нямам намерение да изхранвам софиянци с наеми" и през 2006г. си купи евтин апарт, .

                              Въпреки това е женен и има 2 деца.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                не, не съм сигурен, че личните работят
                                А как ще му изпратиш лекарството?

                                Коментар

                                Working...
                                X