IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

    Изглежда имаш предприемачески нюх, а се занимаваш да пълниш библиотеката със стари книги.
    Книгите, които купих, са класически и се учат в 10-ти и 11-ти клас и във Вуза (Война на световете, Машината на времето, Граф Монте Кристо и т.н.). Смятам да прочета доста от тях постепенно.

    Предприемачески дух наистина имам, макар и да не е с огромен замах,

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Мерси за инфото.

      Скъпото уиски ми е подарък за безплатна услуга, която правих.

      И му спестих поне 300 лв.

      Old Smuggler е евтино, но не е лошо, има и по-евтини.
      Изглежда имаш предприемачески нюх, а се занимаваш да пълниш библиотеката със стари книги.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        Мерси за инфото.

        Скъпото уиски ми е подарък за безплатна услуга, която правих.

        И му спестих поне 300 лв.

        Old Smuggler е евтино, но не е лошо, има и по-евтини.
        Взимайте японските

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение
          А Old smuggler е от най- ниския клас.
          Означава "Стария контрабандист".

          Легендата казва, че уискито се е получило при потапяне в морето на бурета контрабанден френски винен дестилат около бреговете на Англия.
          Така контрабандистите изчаквали удобен момент да ги вдигнат на повърхността и прекарат на брега. Може да е траело месеци.

          Буретата били от френски ликьор; после ги опушвали за маскировка с торф, най-евтиното гориво тогава.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

            Произнася се се ГленфидиХ.Думата е от ирландски произход.Превежда се "долината на елена" А Old smuggler е от най- ниския клас.
            Мерси за инфото.

            Скъпото уиски ми е подарък за безплатна услуга, която правих.

            И му спестих поне 300 лв.

            Old Smuggler е евтино, но не е лошо, има и по-евтини.
            Last edited by Evgo; 10.12.2023, 11:58.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              И аз не харесвам мастика.

              Едното уиски е зелено Гленфидич, а другото е Old Smuggler.
              Произнася се се ГленфидиХ.Думата е от ирландски произход.Превежда се "долината на елена" А Old smuggler е от най- ниския клас.
              Last edited by nradev1111; 10.12.2023, 02:36.

              Коментар


              • Коментарите от едни (а защо не - самата отрицателна реакция и дори отвращението) - могат да бъдат търсен ефект от други.

                Коментирайте и разказвайте. Възмущавайте се - още по-добре!... Очевидно - въображението чрез нета може да бъде стимулирано по много и различни начини (например в реален диалог, с реални участници и в реално време - "на живо"). И все повече лъсва истината,

                "Тия и тия ми харесват, защото са млади (като мен!)"

                "Боже! Колко мъка има по този свят, Боже!"

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Те не са по тези неща, въпреки че той се бъзика, че като нищо ще поязди хубаво мъжко конче.
                  Мале, Мале човек......после се сърдиш че те бъзикат. Как ще стигнеш до такъв разговор с мъж на колежка........даже ум не ми го побира...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                    Благодарност от мъжа и викаш! Ако те поканят у тях с к,ва ли нагласа ще отидеш?!
                    Те не са по тези неща, въпреки че той се бъзика, че като нищо ще поязди хубаво мъжко конче.


                    Други питиета, които жените харесват, са бяло вино, розе, пиня колада, коняк и бадемов аперитив.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                      знаех си, че си народен човек
                      няма как да не съм
                      аз съм човек от народа
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                        Благодарност от мъжа и викаш! Ако те поканят у тях с к,ва ли нагласа ще отидеш?!
                        Например аз бих отишъл с нагласата да се снимам пред по-голяма библиотека от моята! Какво лошо има в това?

                        Почти съм сигурен, че колежките ми имат по-големи библиотеки, ама си ги пазят и от време на време забърсват паяжините...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          браво на колежката

                          аз се наливам с бири и вино
                          знаех си, че си народен човек

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            Имам 2 уискита, мастика, ракия и червени вина. Накупил съм и доста бонбони.

                            Но за сезона най-върви червено вино. Но ще го пия с мярка, за да няма засечки.


                            Коктейли ще се науча да правя пролетта. Наскоро черпих с домашен кекс, една колежка занесла на мъжа си, а той много го харесал и ми изпрати благодарност по нея,
                            Благодарност от мъжа и викаш! Ако те поканят у тях с к,ва ли нагласа ще отидеш?!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              И аз не харесвам мастика.

                              Едното уиски е зелено Гленфидич, а другото е Old Smuggler.
                              По мои впечатления жените много си падат по Бейлис. Малко изтъркано, но работи… И не е скъпо.
                              Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Преди години отиваме на кръчма със сестра ми, зет ми и по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието.
                                Мъжете си поръчват ракия, аз - ром, а сестра ми скромно - една голяма мастика. Сервитьорът се видя в чудо, а физически по-силните представители на човешкия род се стресираха.
                                Язък, викат, за копринените рокли, високите трандафори и прическите, с които сте се издокарали.
                                Наздраве!
                                това бих го наблюдавал със смесено чувство на страх и възхищение
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X