IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
    - Брат, намерих жена която знае какво иска!
    - И какво иска?
    - Не знам.
    Първата жена астронавт в Космоса се обажда до центъра за ръководене на полета в Хюстън и казва:"Хюстън,имам проблем ".От Хюстън й отговарят:"Какъв е проблемът?".Следва мълчание. От Хюстън пак питат:"Какъв е проблемът ?".Отново мълчание. От Хюстън вече сериозно разтревожени за трети път питат:"Какъв е проблемът? ".И последва отговор:"Няма нищо, забрави".

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Знам за тези ограничения по времето на соца, но не са спазвани стриктно.

      Хората с връзки са се уреждали по втория начин. И към края на соца, много хора не ги спазваха, т.е. вземали са апартаменти без да имат право.


      Изграждане на нови жилища (жилищен фонд), чрез който се осигуряват жилища за:

      1. Крайно нуждаещи се от:
      Първа група нуждаещи се (3 подгрупи)
      Втора група нуждаещи се (не получават жилище, АКО не попаднат в Първа група.
      Трета група - още по-зле от Втора група...

      2. Особено нуждаещи се служители, близки до властта (БКП, БЗНС, УБО...)

      Не зная, че гореспоменатите служители са можели да получат жилище за своето семейство, а също - отделни (НЕПЪЛНОЛЕТНИ) членове, ученици и неженени студенти в семейството (на служители на УБО) - да получат свои жилища (Евго и брат му).

      Евго живее 10-на години, преди 1989 (демокрацията), т.е - непълнолетен е, а тати очевАдно не е бил този лъФ в УБО, за да го "уреди" с апарт..., че и още един - за брат му...

      Абе, какъв е бил тоя баща?!? Не стига, че няма икономически познания, но и връзки нямал... Едни никакви ТРИ апартамента в София да не може да осигури на децата си! За окайване са тия хора...
      .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        И в работата ми, и в квартала и сред роднините има много хора без половинка, такива са времената.

        Особено е лошо за жените, знаете защо.

        Ратко ме пита за старата мома, иначе не ми дреме за тази история.
        Мдам, ама ти не гледай че е наполовина празна бутилката сега, а че е наполовина пълна. Това, че останалите са на твоя хал какво успокоение е?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

          На кръжок по пиеньЕ.
          Уха, светват ми очичките. При мен е необичайно гадно студено. Добър илач би бил подобен кръжочец

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

            Евго не смята, че има някакъв проблем в него. Иначе е лесно да се дават такива съвети, но на практика се изискват години за осъзнаване на тежестта на семейните архетипи в определени случаи, особено когато се касае за преодоляване на сериозни обременености.
            И в работата ми, и в квартала и сред роднините има много хора без половинка, такива са времената.

            Особено е лошо за жените, знаете защо.

            Ратко ме пита за старата мома, иначе не ми дреме за тази история.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

              Имам колега, той казва една златна приказка: “реалността няма да се изкриви така както на тебе ти се иска”.

              Остава ти да се нагодиш към реалността. Има и нормални хора, има и силиконови хора. Просто търсиш нормалните. Обаче от дивана с дистанционното няма как да се получи. Ставаш от дивана и се записваш на нещо.
              На кръжок по пиеньЕ.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                Наскоро гледах Боби Търбото е едно предаване. Разказа, че му отнело 40г да намери своята половинка в днешния комерсиален и виртуален свят, на изкуствени устни и пошлост.

                Добре, ще пробвам да ходя на някакви танци...... И други неща ще пробвам. Каквото проработи.
                Имам колега, той казва една златна приказка: “реалността няма да се изкриви така както на тебе ти се иска”.

                Остава ти да се нагодиш към реалността. Има и нормални хора, има и силиконови хора. Просто търсиш нормалните. Обаче от дивана с дистанционното няма как да се получи. Ставаш от дивана и се записваш на нещо.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                  ЕВГООО отърви се от МИНАЛОТО.
                  Кво та е*е баща ти, дядо ти, леля ти, стринка и не знам си кви дъртаци от рода ти какво правили?
                  ИСКАШ ли нещо винаги ще намериш начин, не искаш ли планини от оправдания ще измислиш.
                  Тез оправдания те затрупват с помия, тровят ти съзнанието. Първо НЕГО СЪЗНАНИЕТО трябва да излекуваш.
                  Не търси нещо от другите - започни да ЖИВЕЕШ с тях, да общуваш, да се радваш, да тъгуваш ...
                  Евго не смята, че има някакъв проблем в него. Иначе е лесно да се дават такива съвети, но на практика се изискват години за осъзнаване на тежестта на семейните архетипи в определени случаи, особено когато се касае за преодоляване на сериозни обременености.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Ратко, а ти на младини, на 20+, играч ли беше с жените?


                    Знам, че си добър инвеститор и имаш топки,
                    същия задръстеняк като сега
                    препоръка е

                    Коментар


                    • - Брат, намерих жена която знае какво иска!
                      - И какво иска?
                      - Не знам.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        оп-пааа??
                        Ратко, а ти на младини, на 20+, играч ли беше с жените?


                        Знам, че си добър инвеститор и имаш топки,

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                          ЕВГООО отърви се от МИНАЛОТО.
                          Кво та е*е баща ти, дядо ти, леля ти, стринка и не знам си кви дъртаци от рода ти какво правили?
                          ИСКАШ ли нещо винаги ще намериш начин, не искаш ли планини от оправдания ще измислиш.
                          Тез оправдания те затрупват с помия, тровят ти съзнанието. Първо НЕГО СЪЗНАНИЕТО трябва да излекуваш.
                          Не търси нещо от другите - започни да ЖИВЕЕШ с тях, да общуваш, да се радваш, да тъгуваш ...
                          Абе с една котка имам повече отношения отколкото ти с ЧОВЕЦИТЕ
                          оп-пааа??
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                            Направо ме вбесяваш, като ти чета простотиите.
                            ЕВГООО отърви се от МИНАЛОТО.
                            Кво та е*е баща ти, дядо ти, леля ти, стринка и не знам си кви дъртаци от рода ти какво правили?
                            ИСКАШ ли нещо винаги ще намериш начин, не искаш ли планини от оправдания ще измислиш.
                            Тез оправдания те затрупват с помия, тровят ти съзнанието. Първо НЕГО СЪЗНАНИЕТО трябва да излекуваш.
                            Не търси нещо от другите - започни да ЖИВЕЕШ с тях, да общуваш, да се радваш, да тъгуваш ...
                            Абе с една котка имам повече отношения отколкото ти с ЧОВЕЦИТЕ
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo

                              Точно така. Била много хитра и го учела на глупости.

                              Въпреки това, не могла да зачене от него изобщо.

                              И като сме ходили у тях, 2-3 пъти само, винаги беше на празна маса.
                              ама тя сериозна била работата
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                Наскоро гледах Боби Търбото е едно предаване. Разказа, че му отнело 40г да намери своята половинка в днешния комерсиален и виртуален свят, на изкуствени устни и пошлост.

                                Добре, ще пробвам да ходя на някакви танци...... И други неща ще пробвам. Каквото проработи.
                                Пробвай ,ама 100 % пробвай...Енергията ти се губи ,като се прибереш вкъщи и легнеш на дивана...В подобни групи кипи от добро настроение,а доброто настроение дава прилив на енергия....И дори и да не последват светкавично успехи над нежния пол,прибирайки се след танците в къщи ще се чувстваш вече приятно уморен ,а не "гадно" уморен......

                                Коментар

                                Working...
                                X