IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение
    Е, късно е вече, обиди го кръвно и сега ще те прокълне като чаената чаша
    Не мисля. Познава ме отдавна и се надявам ,че е разбрал вече,аз не само,че не му мисля злото, а и искрено се опитвам да му помогна. Лошото е ,че той се е застопорил в някакви минали времена и въпреки ,че съм по-голяма от него и би трябвало да го разбирам, аз не мога да го разбера какво остава да разбере една по-млада жена.
    Това е такъв стоп в отношенията ,че много трудно се преодолява. Дори и кристала е чудесен пример за това, той е красив ,но много старомоден, днес модерните купи имат доста по-индустриален вид

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Ще е добре да не си правиш шеги на мой гръб, както аз не те обиждам,
      Първо, между шега и обида дали няма мааалко разлика?
      Второ, къде видя обида? В шегата за купите? Не даваш да ти разместват, да пребоядисат, да ти пипат гардероба, да водят домашни любимци...и купите не даваш, нищо не даваш . Жените искат да им дадеш, но не това, което ти искаш да им дадеш. Това идва на следващ етап.
      Споко, давай в същия дух и само ще сънуваш. Казвам ти го с най-добри чувства.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение
        Не го пиша за да те обидя, а да ти помогна.
        Е, късно е вече, обиди го кръвно и сега ще те прокълне като чаената чаша

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Изобщо не са старинни, а качествени луксозни немски кристали като от "Кораб на мечтите",

          А при теб има ли какво да вземе?
          Еееехххх, сега ще вземеш да ми се обидиш ама какви филми гледаш ?!!! Кораб на мечтите е такава немска боза все едно гледаш турски сериал !
          Нали се сещаш ,че започнеш ли да си говориш за такива филми с някое средно интелигентно момиче и ще те задраска на секундата само заради тези ти избори. Няма да има за какво да си говориш с нея. Спри да гледаш подобни дивотии и не си губи времето с приказки от 1001 нощ.
          Не го пиша за да те обидя, а да ти помогна.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение
            Има, да.
            Ще е добре да не си правиш шеги на мой гръб, както аз не те обиждам,

            Коментар


            • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение
              Има, да.
              Супер,

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                А при теб има ли какво да вземе?
                Има, да.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  Да не забравиш татуировките.
                  Големината на татуировките е обратно пропорционална на коефициента на интелигентност на приносителя й!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение

                    Тц, ще вземе двете старинни кристални купи. Може пък да свири на кристал жената.
                    Изобщо не са старинни, а качествени луксозни немски кристали като от "Кораб на мечтите",

                    А при теб има ли какво да вземе?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                      Не думай ,ще му открадне некой пепелник ....
                      Тц, ще вземе двете старинни кристални купи. Може пък да свири на кристал жената.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        поне да я беше...таковата
                        Тя не кани мъже у тях, по принцип.

                        Въпреки че една бабичка друго говори,

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          поне да я беше...таковата
                          Не думай ,ще му открадне некой пепелник ....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            Само да допълня, че днешните млади са мързеливи, и мъжете и жените и не искат да се преработват.

                            Всеки си пуска пералнята, ядат навън и се редуват да чистят (или заедно) в едно домакинство.



                            Преди няколко години правихме ремонт на общите части в блока ми. На етажа ми има кокошка на моите години, не благоволи да излезе да забърше нещо, да се включи. Аз измих прозорците, дървения парапет и вратата на асансьора и където имаше нацапано с латекс.
                            поне да я беше...таковата
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Това е изказване от лекция на психологът Джордан Питърсън.Може да го намериш в Ютуб .Естествено,че това не е официално проучване, щото няма да е политкоректно да се публикуват такива данни.Той се е свързал с Ай Ти специалисти от Гугъл,който са направили неофициално проучване какви думи са придружавали думата секс при търсене в Гугъл.
                              И естествено всяко правило си има изключения.Но семейство ,в което мъжът се занимава с женска работа няма как да е хармонично.По простата причина, че жената няма да го уважава достатъчно. Говоря на практика, а не какво говорят жените,щото в повечето случаи едно мислят, друго говорят.
                              Само да допълня, че днешните млади са мързеливи, и мъжете и жените и не искат да се преработват.

                              Всеки си пуска пералнята, ядат навън и се редуват да чистят (или заедно) в едно домакинство.



                              Преди няколко години правихме ремонт на общите части в блока ми. На етажа ми има кокошка на моите години, не благоволи да излезе да забърше нещо, да се включи. Аз измих прозорците, дървения парапет и вратата на асансьора и където имаше нацапано с латекс.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Ти така и не даде линк към това изследване.
                                Наздраве!

                                Имаш склонност да обобщаваш, при което коментарите ти губят тежест.
                                Това е изказване от лекция на психологът Джордан Питърсън.Може да го намериш в Ютуб .Естествено,че това не е официално проучване, щото няма да е политкоректно да се публикуват такива данни.Той се е свързал с Ай Ти специалисти от Гугъл,който са направили неофициално проучване какви думи са придружавали думата секс при търсене в Гугъл.
                                И естествено всяко правило си има изключения.Но семейство ,в което мъжът се занимава с женска работа няма как да е хармонично.По простата причина, че жената няма да го уважава достатъчно. Говоря на практика, а не какво говорят жените,щото в повечето случаи едно мислят, друго говорят.
                                Last edited by mirodes; 24.02.2023, 12:08.

                                Коментар

                                Working...
                                X