IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

    Изобщо не става въпрос за възпитание.Това си е вродено в жените да са пасивната страна в една връзка. Което е един вид тест за мъжете-успех сред жените имат само настойчивите и самоуверени мъже, които не се страхуват да ги заговорят и заяват желанията си.
    В конкретният случай аз не съм проявил настойчивост към това момиче, защото бяха много близки със сестра ми и тогава смятах,че ако тръгна да я свалям,а тя не е навита,това може да повлияе негативно на отношенията им със сестра ми.Което естествено е било грешка,но тогава още не познавах жените толкова добре. Една жена винаги ще е поласкана от вниманието на мъжа към нея,дори и да не откликне на желанието му за връзка.
    Добро утро,

    аз пък мисля, че в днешния свят една жена ще вземе един мъж заради 2 неща или поне едно от тях:

    1) мъжка хубост, близка до Холивудската красота. Това повече важи за 20+.

    2) парите или ако е много бедна и изпаднала, би взела всеки мъж, който ще я измъкне от тежката ситуация.


    Поздрави

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

      Не казвам, че ти така мислиш или правиш, казвам ти как се възпитават момичетата и какво им се казва в къщи.

      Казвам ти защо не ти е дала сигнал въпросната жена.

      Относно подчертаното изречение - по някаква причина не е посмяла. Зависи и твоето поведение по онова време какво е било.
      Изобщо не става въпрос за възпитание.Това си е вродено в жените да са пасивната страна в една връзка. Което е един вид тест за мъжете-успех сред жените имат само настойчивите и самоуверени мъже, които не се страхуват да ги заговорят и заяват желанията си.
      В конкретният случай аз не съм проявил настойчивост към това момиче, защото бяха много близки със сестра ми и тогава смятах,че ако тръгна да я свалям,а тя не е навита,това може да повлияе негативно на отношенията им със сестра ми.Което естествено е било грешка,но тогава още не познавах жените толкова добре. Една жена винаги ще е поласкана от вниманието на мъжа към нея,дори и да не откликне на желанието му за връзка.

      Коментар


      • и като кара кола ще си намери жена.
        Единствения начин е да почне да живее с жена - с първата навита, после може да я сменя с друга навита докато кандиса - ака няма сили за НОВА. Само така може да извади късмет да заживее и с близко до желаната жена
        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Едната е до Перник, а другата до Български извор. До втората съм ги возил веднъж.

          Аз съм разумен и карам бавно. Със 100 км на чист път и 80-90 км ако има коли на магистрала.

          До морето пътят е дълъг и опасен. Ние в последно време със самолет ходим.
          Евро, взимай някаква кола и започвай да шофираш....че жените не уважават мъже смотани шофьори. Карането на нещо си е открай време мъжка работа.
          И ако искаш да е@еш....ма никога не казвай пред обекта на желанието, че пътя до морето е дълъг и опасен.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение
            Има и други що годе мощни на предно, но леко остаряха. Белите пък стават и с 90к.с, примерно. Висока скорост, остър завой и "волана свърши, завоя не"
            Е то според изследване на група съветски учени, автомобила се преобръща 5 градуса след насирането.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

              Глупости. За пореден път ми приписваш неща, които НИКОГА не съм мислил или правил.Интересно като се явяваш в съда използваш ли подобни похвати?Които са недопустими.
              В конкретният случай приятелката на сестра ми имаше предвид сериозни отношения между нас,които биха прераснали и в брак.А не за някакво чукане за спорта.
              Не казвам, че ти така мислиш или правиш, казвам ти как се възпитават момичетата и какво им се казва в къщи.

              Казвам ти защо не ти е дала сигнал въпросната жена.

              Относно подчертаното изречение - по някаква причина не е посмяла. Зависи и твоето поведение по онова време какво е било.

              Last edited by Arana; 01.02.2023, 22:07.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                Обаче ако ти даде “иширет” ти и тебеподобните автоматично ще я квалифицирате като “к”. Параграф 22.
                Глупости. За пореден път ми приписваш неща, които НИКОГА не съм мислил или правил.Интересно като се явяваш в съда използваш ли подобни похвати?Които са недопустими.
                В конкретният случай приятелката на сестра ми имаше предвид сериозни отношения между нас,които биха прераснали и в брак.А не за някакво чукане за спорта.
                Last edited by Vergil1975; 01.02.2023, 17:14.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                  Не казват и пропускат възможности,щото не винаги мъжете четат женските сигнали. Аз на сватбата на сестра ми поканих кумата й на танц,която беше там с мъжа си.А двете със сестра ми бяха много близки и тя често е идвала у нас.И като я поканих на танц тя ми вика:"Защо чака толкова години и не ме покани,а сега ме каниш като съм заета?".И аз останах като гръмнат,щото не съм предполагал,че ме харесва.А хич не изглежда зле.Ако беше ми поне намекнала с нещо естествено, че нямаше да блея.
                  Обаче ако ти даде “иширет” ти и тебеподобните автоматично ще я квалифицирате като “к”. Параграф 22.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение

                    Гранд Витара иска много гледане, че ги яде ръжда, по-добре бягай далеч. Тигуан=Тиган= нямам идея как са. Туарег-поддържаш Порше Кайен, брат ми си продаде Туарега. Мерцедес SUV зависи кой модел и кой мотор, да речем МЛ 500, мед ми капе на сърцето. Мини Купър също нямам идея. Октавията става(казват и още Оставия)
                    След като нямаш опит взимай някоя бангия за 1000лв, докато свикнеш някой друг месец. После я хвърляй на скрап и скачай в дълбокото.

                    Алфа Ромео Брера, купе или спайдър, няма жена, която да не се изкефи на красотата и. Отделно рядко се срещат.
                    Но е само за върли фенове на марката. Иска сърце най-вече. Cuore sportivo.
                    Виждам, че и ти доста разбираш от коли. И на мен ми харесва ML 500.

                    Един познат, майстор на паркети, има такава и много хубаво печели (и по 500 лв на ден си изкарва от 2-ма клиента), но го боли главата редовно от лаковете.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                      Това аптекарка няма да ти го каже директно. Научи се да четеш между редовете. Забравяш колко рестриктивно се възпитават жените.
                      Не казват и пропускат възможности,щото не винаги мъжете четат женските сигнали. Аз на сватбата на сестра ми поканих кумата й на танц,която беше там с мъжа си.А двете със сестра ми бяха много близки и тя често е идвала у нас.И като я поканих на танц тя ми вика:"Защо чака толкова години и не ме покани,а сега ме каниш като съм заета?".И аз останах като гръмнат,щото не съм предполагал,че ме харесва.А хич не изглежда зле.Ако беше ми поне намекнала с нещо естествено, че нямаше да блея.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                        Това аптекарка няма да ти го каже директно. Научи се да четеш между редовете. Забравяш колко рестриктивно се възпитават жените.
                        Тя ако искаше, щеше да ме покани у тях или да дойде у нас. А гледаше все да се измъкне. И си го призна.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Аз съм чувал, че по нощните клубове има бръмчалки, като видят мъжка компания от симпатяги (да речем охранители или успели баровци), отиват, сядат в скута на мъжа и си казват тарифата.

                          Ти колко коли си сменил, виждам, че разбираш?

                          А пък аз наскоро съм имал следната случка: аптекарката искаше да идва на море на вилата ми, но не като гадже, а като "братче и сестриче". Същото го предлагаше една жена от групите за запознанство. Но аз не се съгласих.......не търся това, и двете не бяха много читави.

                          Аптекарката беше богата, но уникален егоист и малко опростачена.
                          Това аптекарка няма да ти го каже директно. Научи се да четеш между редовете. Забравяш колко рестриктивно се възпитават жените.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                            Така де, ама статуса при по-младите в момента не се определя от професията, а от социалните мрежи. Всяка по-красива сервитьорка има в пъти повече натегачи от реализирана лекарка да кажем. Следователно ранга й е по-висок. Просто мъжките критерии не отдават такова значение на професията.
                            Да де,ама тая сервитьорка може да избира и ще избере мъж с по-висок социален статус.Не някой шофьор.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              Супер, колега значи.

                              Той и Бота това е завършил, от един ВУЗ сме.

                              Много сме, силни сме

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                                Тази, която прехвърля парите от един джоб в друг, демек - Финансово-управленска.
                                Супер, колега значи.

                                Той и Бота това е завършил, от един ВУЗ сме.

                                Коментар

                                Working...
                                X