IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

    Моите впечатления са точно обратните.Много по-лесно е да се свали жена с по-нисък социален статус.
    Така де, ама статуса при по-младите в момента не се определя от професията, а от социалните мрежи. Всяка по-красива сервитьорка има в пъти повече натегачи от реализирана лекарка да кажем. Следователно ранга й е по-висок. Просто мъжките критерии не отдават такова значение на професията.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

      Послушай Миро тука. Дори да дойде само като приятелка, една жена може много да ти помогне за свалка с други. Пък и в крайна сметка нищо не ти коства.

      За колите да ти кажа честно не съм ги броил, но може би са около 10. Тръпка са ми още от детските години, която няма да преживея скоро, ама гледам да се прикривам
      Нито една от двете нямаше да ми пусне. Личеше по държанието и отношението им. Те бяха 37-38г и им беше време да се работи по въпроса.

      А иначе с каква професия си, Bad Bear?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        Аз съм чувал, че по нощните клубове има бръмчалки, като видят мъжка компания от симпатяги (да речем охранители или успели баровци), отиват, сядат в скута на мъжа и си казват тарифата.

        Ти колко коли си сменил, виждам, че разбираш?

        А пък аз наскоро съм имал следната случка: аптекарката искаше да идва на море на вилата ми, но не като гадже, а като "братче и сестриче". Същото го предлагаше една жена от групите за запознанство. Но аз не се съгласих.......не търся това, и двете не бяха много читави.

        Аптекарката беше богата, но уникален егоист и малко опростачена.
        Послушай Миро тука. Дори да дойде само като приятелка, една жена може много да ти помогне за свалка с други. Пък и в крайна сметка нищо не ти коства.

        За колите да ти кажа честно не съм ги броил, но може би са около 10. Тръпка са ми още от детските години, която няма да преживея скоро, ама гледам да се прикривам

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

          Не трябва да "посвикваш" по пътя за вилите, особено до морската. Пътя София -Варна е натоварен и не е за неподготвен шофьор.
          София събота и неделя или по празници с повече почивнипочив ти е идеална.
          Едната е до Перник, а другата до Български извор. До втората съм ги возил веднъж.

          Аз съм разумен и карам бавно. Със 100 км на чист път и 80-90 км ако има коли на магистрала.

          До морето пътят е дълъг и опасен. Ние в последно време със самолет ходим.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

            В момента професията и сферата на реализация не са отправни точка за социалния статус. Продавачки и сервитьорки се опитват да скочат също толкова високо, колкото реализирани лекарки и юристки например. Това би било полезно за жена, но при мъж няма да проработи.
            Моите впечатления са точно обратните.Много по-лесно е да се свали жена с по-нисък социален статус.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

              Ами тогава да си смени таргет групата сред жените-да търси такава,която е с по-ниско обществено положение от него.Това не означава задължително, че трябва да е някоя тъпа,просто може да се е реализирала в сфера с по-ниско заплащане и с по-нисък статус в обществото.
              В момента професията и сферата на реализация не са отправни точка за социалния статус. Продавачки и сервитьорки се опитват да скочат също толкова високо, колкото реализирани лекарки и юристки например. Това би било полезно за жена, но при мъж няма да проработи.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                Аз съм чувал, че по нощните клубове има бръмчалки, като видят мъжка компания от симпатяги (да речем охранители или успели баровци), отиват, сядат в скута на мъжа и си казват тарифата.

                Ти колко коли си сменил, виждам, че разбираш?

                А пък аз наскоро съм имал следната случка: аптекарката искаше да идва на море на вилата ми, но не като гадже, а като "братче и сестриче". Същото го предлагаше една жена от групите за запознанство. Но аз не се съгласих.......не търся това, и двете не бяха много читави.

                Аптекарката беше богата, но уникален егоист и малко опростачена.
                Щом е искала да дойде на вилата с теб 100 процента е била навита за секс.Естествено няма да ти го каже директно. Не изпускай такива възможности.Един приятел така ходи на море с една негова съученичка само като приятели. Той беше много странен случай-жени му се натискаха, а той се хвърляше на такива, които не го харесват.Та той нищо не беше правил с тая.А след това се ожени за една,която му съсипа живота и се разведоха.Ама изпусна тая,която го харесваше и му беше навита.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Може да си взема нова градска кола на лизинг, за да нямам технически проблеми и да не ходя по сервизи. Някое Пежо, Мазда или Опел, а не стара таратайка.

                  Аз чак толкова зле със шофирането не съм, ще ходим до вилите ми през уикендите, докато посвикна.

                  Ще си взема и допълнителни часове, но хич не съм доволен от инструкторите "обичат да те учат в кварталните улички на 2-ра, за да им е по-лесно на тях и произвеждат неподготвени водачи".

                  Вижте нещо интересно тук:

                  https://ponichka.com/%d0%ba%d0%b0%d0...iLLnRC21DLor9k
                  Как Рене Зелуегър намери щастието със самотен баща на три деца и се оказа прекрасна мащеха
                  Не трябва да "посвикваш" по пътя за вилите, особено до морската. Пътя София -Варна е натоварен и не е за неподготвен шофьор.
                  София събота и неделя или по празници с повече почивнипочив ти е идеална.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                    На познати, които от доста време са соло забелязвам, че се демотивират и спират да проявяват инициатива. На единия му беше провървяло временно, ама се оказа, че девойката е с него докато се оглежда за нещо "по-добро". За жалост не е само при него, по кръчмите също съм забелязал доста фриволно поведение на уж обвързани хора.
                    Аз съм чувал, че по нощните клубове има бръмчалки, като видят мъжка компания от симпатяги (да речем охранители или успели баровци), отиват, сядат в скута на мъжа и си казват тарифата.

                    Ти колко коли си сменил, виждам, че разбираш?

                    А пък аз наскоро съм имал следната случка: аптекарката искаше да идва на море на вилата ми, но не като гадже, а като "братче и сестриче". Същото го предлагаше една жена от групите за запознанство. Но аз не се съгласих.......не търся това, и двете не бяха много читави.

                    Аптекарката беше богата, но уникален егоист и малко опростачена.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                      На познати, които от доста време са соло забелязвам, че се демотивират и спират да проявяват инициатива. На единия му беше провървяло временно, ама се оказа, че девойката е с него докато се оглежда за нещо "по-добро". За жалост не е само при него, по кръчмите също съм забелязал доста фриволно поведение на уж обвързани хора.
                      Ами тогава да си смени таргет групата сред жените-да търси такава,която е с по-ниско обществено положение от него.Това не означава задължително, че трябва да е някоя тъпа,просто може да се е реализирала в сфера с по-ниско заплащане и с по-нисък статус в обществото.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Може да си взема нова градска кола на лизинг, за да нямам технически проблеми и да не ходя по сервизи. Някое Пежо, Мазда или Опел, а не стара таратайка.
                        Мазда недей, че докато я изплатиш и ще изгние.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                          Изискванията на мъжете и жените са различни.Затова в повечето случаи самотните жени са такива, не защото не са имали предложения,а защото имат големи претенции. Докато за самотните мъже важи това, че не са атрактивни за жените Между другото така е и в животинският свят-с женските се съвкупляват само най-успешните мъжкари.Но те оплождат всички женски.А при хората резултатите са бум на самотните жени и на самотните мъже.В някои общества това се решава чрез уредени бракове,в други чрез полигамия. В западната цивилизация естествено подобни неща са невъзможни затова и белите европейци изчезват,всяка година намаляват и се заместват от други по-жизненоспособни народи.
                          На познати, които от доста време са соло забелязвам, че се демотивират и спират да проявяват инициатива. На единия му беше провървяло временно, ама се оказа, че девойката е с него докато се оглежда за нещо "по-добро". За жалост не е само при него, по кръчмите също съм забелязал доста фриволно поведение на уж обвързани хора.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                            Евгич, квото ти е на сърце, това взимай. От мене да знаеш, че при шофьорите никога първата кола не е последна, така че смело
                            Може да си взема нова градска кола на лизинг, за да нямам технически проблеми и да не ходя по сервизи. Някое Пежо, Мазда или Опел, а не стара таратайка.

                            Аз чак толкова зле със шофирането не съм, ще ходим до вилите ми през уикендите, докато посвикна.

                            Ще си взема и допълнителни часове, но хич не съм доволен от инструкторите "обичат да те учат в кварталните улички на 2-ра, за да им е по-лесно на тях и произвеждат неподготвени водачи".

                            Вижте нещо интересно тук:

                            https://ponichka.com/%d0%ba%d0%b0%d0...iLLnRC21DLor9k
                            Как Рене Зелуегър намери щастието със самотен баща на три деца и се оказа прекрасна мащеха

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                              В природата на човек е да иска да се надскочи. С малката разлика, че мъжете са по склонни "на компромис" от жените. Да си чувал жена да казва, че като няма риба и рака е риба? Когато се случи, около тях да няма добра "селекция", могат и соло, но по-рядко правят компромис. Като цяло одобрявам тоя тип феминизъм, щото на "пазара" има много свободни жени с които може да се действа, без човек да си нарушава моралните принципи.
                              Изискванията на мъжете и жените са различни.Затова в повечето случаи самотните жени са такива, не защото не са имали предложения,а защото имат големи претенции. Докато за самотните мъже важи това, че не са атрактивни за жените Между другото така е и в животинският свят-с женските се съвкупляват само най-успешните мъжкари.Но те оплождат всички женски.А при хората резултатите са бум на самотните жени и на самотните мъже.В някои общества това се решава чрез уредени бракове,в други чрез полигамия. В западната цивилизация естествено подобни неща са невъзможни затова и белите европейци изчезват,всяка година намаляват и се заместват от други по-жизненоспособни народи.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                                В тая брера евго не мое да влезе, най-малкото ще опира в тавана. Красотата винаги хваща окото ама дотам
                                Дали няма да влезе? Не е правена за жужета, все пак

                                Коментар

                                Working...
                                X