IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
    Това са глупости. Надали има мъж,който би си изградил негативно отношение към жена, ако тя е активна страна в отношенията им.Това са някакви женски предразсъдъци,които нямат нищо общо с истината. Естествено ако жената е атрактивна.Ако е крокодил или хипопотам, хайде няма нужда.
    Както вика един приятел:"Излизам с една мадама и чак на четвъртата среща ми пусна
    И като я питам защо още първия път не са станали нещата,тя ми отговаря че не ме познавала'.И той я попитал дали след четвъртата среща го познава при положение, че си говорили само баналности. И оная само гледала тъпо.
    В абсолютно всички случаи, когато момичета са се натискали и са опитвали да са активна страна, са ме отблъсквали. Не са били неатрактивни, просто, когато тя поеме инициативата, може би подсъзнателно мозъкът ми реагира, че вече съм я спечелил и ми стават супер безинтересни, а и сякаш не е редно момичето да се "слага" на мъжа. В природата не ми е известно женската да е активна страна, при който и да е животински вид. От друга страна, когато жената ми се дърпа до последно има тръпка и интересът ми е на макс.

    Същото се случва и когато аз демонстрирам повече от необходимото интерес към момиче, тя се отдръпва - вероятно си мисли: 'и този шаран захапа въдицата'. Когато покажа, че не ми е толкова важно нейното пристъствие и внимание, момичето сякаш иска да ми се докаже и започва да прави опити за близост и контакт.
    Тук вече идва и феноменът на социалните мрежи. Ако момичето не получи внимание от мен, тя го получава от поне 10 други момчета в инстаграм/фейсбук. Ако едно време за една мома конкуренция са ти били още 10-20 ергена от селото, то сега конкуренти са ти в пъти повече души, които зарибяват в чатовете. Ако намеря време, ще постна някой ден скрийншотове какви дивотии са писали по чатовете на мойта приятелка.
    Last edited by Kaizen9; 29.04.2023, 21:35.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

      Ах шеф, направо си бях общак, барабар с женската бригада
      Хм, значи не си за изхвърляне. Жените не налитат на всеки.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

        Демек ти си явно малък шеф.
        Ах шеф, направо си бях общак, барабар с женската бригада

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          При мен пък са 45 плюс и не съм много въодушевен.На 20-27 годишни ще е грехота да откажа. Ама аз досег с такива нямам.


          На бодлива крава

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

            Не пропускаш много да ти кажа Отделно, че като резнеш една, другите се амбицират и си правят някъв женски компетишън. И всичко щеше да е горе-долу ок, ако не намесваха и някоя друга интрижка, ей така, между другото.
            Демек ти си явно малък шеф.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              При мен пък са 45 плюс и не съм много въодушевен.На 20-27 годишни ще е грехота да откажа. Ама аз досег с такива нямам.
              Не пропускаш много да ти кажа Отделно, че като резнеш една, другите се амбицират и си правят някъв женски компетишън. И всичко щеше да е горе-долу ок, ако не намесваха и някоя друга интрижка, ей така, между другото.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                Е то жени е силно казано, тези които ми се "слагаха" бяха в диапазона 20-27г. И както установихме и с други съфорумци, че при днешната младеж женската част в момента е по активната и нападателната.
                При мен пък са 45 плюс и не съм много въодушевен.На 20-27 годишни ще е грехота да откажа. Ама аз досег с такива нямам.
                Last edited by mirodes; 29.04.2023, 20:23.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  Не, учудване. Чудя им се на някои жени как забравят да се държат с достойнство, а после се сърдят, че ги третират като парцали.
                  Това са глупости. Надали има мъж,който би си изградил негативно отношение към жена, ако тя е активна страна в отношенията им.Това са някакви женски предразсъдъци,които нямат нищо общо с истината. Естествено ако жената е атрактивна.Ако е крокодил или хипопотам, хайде няма нужда.
                  Както вика един приятел:"Излизам с една мадама и чак на четвъртата среща ми пусна
                  И като я питам защо още първия път не са станали нещата,тя ми отговаря че не ме познавала'.И той я попитал дали след четвъртата среща го познава при положение, че си говорили само баналности. И оная само гледала тъпо.
                  Last edited by mirodes; 29.04.2023, 20:21.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                    Не, учудване. Чудя им се на някои жени как забравят да се държат с достойнство, а после се сърдят, че ги третират като парцали.
                    Е то жени е силно казано, тези които ми се "слагаха" бяха в диапазона 20-27г. И както установихме и с други съфорумци, че при днешната младеж женската част в момента е по активната и нападателната.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                      Сарказъм ли долавям?
                      Не, учудване. Чудя им се на някои жени как забравят да се държат с достойнство, а после се сърдят, че ги третират като парцали.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                        Стига бе, верно?
                        Сарказъм ли долавям?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                          Така и предполагах, но си имай едно на ум, че бая интриги се въртят. Къде на шега, къде на майтап да не стигнат приказките до жена ти(прилично изопачени) и да стане конфузна ситуация.

                          На мен ми се е случвало, нормалното уважително поведение спрямо колежки, да се изтълкува погрешно и съответно да дойдат да ми се катерят по бюрото, па слушай после приказки и интриги.
                          Стига бе, верно?

                          Коментар


                          • Жена усеща нещо студено и ръбесто вътре в себе си,докато съпругът й я опипва и му казва:"Скъпи,би ли свалил пръстена си,защото не ми е конфортно ".А мъжът отговаря:"Пръстенът не е на ръката ми,а часовника".

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

                              Евго спря с ъпдейтите по въпроса с търсенето на мома и в тази тема никой не пише от няколко дена.

                              Не му завиждай на твоя съученик от Чехия. Той демонстрира волен живот в социалните мрежи, но в реалния живот всичко може да е мнгого различно и животът му да се развива в съвсем друга посока. Понякога, даже нерядко, ако питаш мен, хората са склонни да представят живота си в социалните мрежи такъв, какъвто не е. Колкото по-неудовлетворен живот живеят в реалността, толкова повече гледат да изпъкнат в социалните мрежи.

                              Твоят съученик може само да се снима с тези манекенки и да имитира живот на мачо, но реално дори една целувка да не е получил от тези манекенки. Не казвам, че такава е ситуацията, но аз винаги имам едно на ум, тъй като толкова много примери съм видял с хора, които познавам в реалния живот, имитиращи съвсем различен живот в социалните мрежи.

                              Преди години бях гледал един клип, който ми направи много силно впечатление. Гледай го.
                              Супер клипче. Мерси, че го постна.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                не съм се набил
                                опитвам се да откажа накавръка от зеленото
                                защото е голям карък и влезе ли на зелено
                                целия бранш ще повлече
                                +100

                                хубаво правиш

                                Коментар

                                Working...
                                X