IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

    Не знам дали говорим за един и същ форум .
    Еййй все ми нямаш вяра....същият е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

      Ще се разведеш, както казваше едната ми баба “на мукавей в петък”. Изпускай тука па̀рата и налягай дома парцалите. Ние си те приемаме какъвто си


      Харесва ми идеята за проверка, дали тенджерата е под налягане...предстои да разберем

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        Остави ги правните норми. Тук става въпрос за инстинкти, които са се развивали стотици хиляди години откакто съществува Хомо сапиенс.Дори и милиони години са се развивали при предците на съвременните хора.И тези инстинкти ги има във всеки мъж и жена.И те не се променят от обществени отношения, правни норми или каквото и да е било.
        И напротив много добре ги разбирам нещата-утре ако се разведа,не по-късно от седмица ще има друга жена до мен. Именно,щото знам какво искат жените.
        Ще се разведеш, както казваше едната ми баба “на мукавей в петък”. Изпускай тука па̀рата и налягай дома парцалите. Ние си те приемаме какъвто си

        Коментар


        • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

          Мирката говори за нашите ширини...и това е съвсем естествено. Иначе всички знаем за суинга в Камчатка и ескимосите. Но там чуждите гени са богатство...
          А за онзи форум вервам си разбрала, че дискусията е твърде пристрастна
          Не знам дали говорим за един и същ форум .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            Коефициентът на плодовитост в Иран е колкото на България 1,7.Даже на България е 1.78.Което е по-ниско от 2.1,колкото е необходимо за запазване броя на населението. Населението на Иран нараства единствено заради увеличената продължителност на живота.
            Леко ми напомняш на Евго. Жените не са животни в скотобойна или дойни крави. В цивилизованите общества има цивилизовани механизми за насърчаването на раждаемостта.

            Отделен въпрос е да си изберем политици, които да мислят националноотговорно.

            В момента, в който образованието навлезе, а това е необратим процес, раждаемостта намалява.

            Аз се надявам по-бързо да навлиза в най-изостаналите райони.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Рога жена ще накичи на мъж,на когото няма уважение. И няма и да си помисли да го направи по отношение на властен мъж.
              А ако се стигне дотам мъжът да тропа с крак, да вика,да бие, то тоя мъж няма авторитет пред жена си.
              Жената кичи рога на всякаква дивеч. Не си мисли, че някой понеже бил властен е застрахован. Уважение се губи и към властни хора, много от жените не са жертвите за които ги мислиш и доста цветущо могат да си го върнат на някой деспот.

              Приятелка на гаджето ми, така "свеждаше глава" с един "властимащ мъжкар", докато оня се биеше по гърдите и го играеше много ербап. Като й писна от изпълненията му и видя, че отношение няма да получи, щото и него така са го учили, че жената "е по-долу", направи няколко нейни маневри. И да видиш от деспотизма как остана само рев и хленчене от наранено его.

              Това е типичен пример, че независимо дали е мъж, или жена, попадне ли се на свестен човек, не трябва да се мачка с цел да се демонстрира комплексарско превъзходство. Щото на другия отсреща, също може да му заври манджата и да станат работите за резил.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                Как да ти кажа. Обществата са различни и си имат генезис и история различните порядки.

                Ти мериш всичко с твоя аршин, което на самия теб ти пречи да разбираш нещата.

                За чука всички са пирони.

                Участвам чат пат в един друг форум и там се вихри някаква дива дискусия за писаната правна норма и морала. А ти знаеш, че едното и другото се менят с времето в зависимост от съответните обществени нужди.
                Мирката говори за нашите ширини...и това е съвсем естествено. Иначе всички знаем за суинга в Камчатка и ескимосите. Но там чуждите гени са богатство...
                А за онзи форум вервам си разбрала, че дискусията е твърде пристрастна

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  Напротив. В момента в Иран си рискуват живота немалко момичета и жени, за да променят норми, които са напълно абсурдни в 21ви век.
                  Коефициентът на плодовитост в Иран е колкото на България 1,7.Даже на България е 1.78.Което е по-ниско от 2.1,колкото е необходимо за запазване броя на населението. Населението на Иран нараства единствено заради увеличената продължителност на живота.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                    Как да ти кажа. Обществата са различни и си имат генезис и история различните порядки.

                    Ти мериш всичко с твоя аршин, което на самия теб ти пречи да разбираш нещата.

                    За чука всички са пирони.

                    Участвам чат пат в един друг форум и там се вихри някаква дива дискусия за писаната правна норма и морала. А ти знаеш, че едното и другото се менят с времето в зависимост от съответните обществени нужди.
                    Остави ги правните норми. Тук става въпрос за инстинкти, които са се развивали стотици хиляди години откакто съществува Хомо сапиенс.Дори и милиони години са се развивали при предците на съвременните хора.И тези инстинкти ги има във всеки мъж и жена.И те не се променят от обществени отношения, правни норми или каквото и да е било.
                    И напротив много добре ги разбирам нещата-утре ако се разведа,не по-късно от седмица ще има друга жена до мен. Именно,щото знам какво искат жените.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Това е естественият ред в природата. Всяко отклонение води до анархия и демографски срив.Арабки,негърки ,афганистанки и тем подобни и през акъла не им минава да оспорват водещата роля на мъжа в семейството. В резултат имат демографски бум,а не срив като при европейките.
                      Напротив. В момента в Иран си рискуват живота немалко момичета и жени, за да променят норми, които са напълно абсурдни в 21ви век.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Ами ти сама казваш колко шавливи били испанките.Ако испанците бяха мъже на място нямаше да е така.
                        Как да ти кажа. Обществата са различни и си имат генезис и история различните порядки.

                        Ти мериш всичко с твоя аршин, което на самия теб ти пречи да разбираш нещата.

                        За чука всички са пирони.

                        Участвам чат пат в един друг форум и там се вихри някаква дива дискусия за писаната правна норма и морала. А ти знаеш, че едното и другото се менят с времето в зависимост от съответните обществени нужди.
                        Last edited by Arana; 27.05.2023, 17:26.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                          Не става въпрос за това чии желания са на първо място. Да изпълниш желанията на конкретната жена, а не да й казваш тя какво искала и да тропаш нервно с крак.

                          П.С.
                          Ако ребриш всички по един и същ начин, на някои може да им хареса, а другите ще ти бият шута, или ще ти накичат рогата. А, ако е и малко населеното място ще те коментират в стил "Он само так си знае".
                          Рога жена ще накичи на мъж,на когото няма уважение. И няма и да си помисли да го направи по отношение на властен мъж.
                          А ако се стигне дотам мъжът да тропа с крак, да вика,да бие, то тоя мъж няма авторитет пред жена си.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            Точно обратното е-жените уважават мъже,които поставят техните желания на първо място, а не тези на жените. Естествено нищо няма да им пречи да ги ползват като касичка, ама така уважение няма да постигнат.Не казвам,че и другата крайност е за предпочитане и че нищо не трябва да се харчи по жената,но не трябва да й се задоволява всеки каприз и ако получи нещо трябва да знае,че е с благоволението на мъжа.И че тя винаги е втора цигулка в дуото.
                            Не става въпрос за това чии желания са на първо място. Да изпълниш желанията на конкретната жена, а не да й казваш тя какво искала и да тропаш нервно с крак.

                            П.С.
                            Ако ребриш всички по един и същ начин, на някои може да им хареса, а другите ще ти бият шута, или ще ти накичат рогата. А, ако е и малко населеното място ще те коментират в стил "Он само так си знае".

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                              Аз познавам няколко жени, бивши колежки, на 40+, без деца, госпожици.

                              Интересното при тях е, че когато бяха 30+, бяха горделиви и искаха богат чужденец и богат мъж. И се държаха нафукано и малко високомерно, поведението им беше, че искат да се пласират скъпо и на богато. Иначе хубави и нагласени, стройни, една от тях и с висока заплата.

                              Аз ако бях на тяхно място преди няколко години бих взел мъж с моя профил или щях да харесам някоя хубаво, здраво момче от улицата и щях да им предложа да се вземем. И щеше да стане. Както писа Миродес, мъжете не отказват подобни предложения от жена.
                              Евго, предлагам ти следното...вземи един лист, раздели го на две по височина и напиши в 10 точки според теб, в едната страна какво положително ще доведе за една жена от избора си на мъж с твоят профил, а в другата какво не толкова добро. И след това ако искаш да го обсъдим...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                Точно обратното е-жените уважават мъже,които поставят техните желания на първо място, а не тези на жените. Естествено нищо няма да им пречи да ги ползват като касичка, ама така уважение няма да постигнат.Не казвам,че и другата крайност е за предпочитане и че нищо не трябва да се харчи по жената,но не трябва да й се задоволява всеки каприз и ако получи нещо трябва да знае,че е с благоволението на мъжа.И че тя винаги е втора цигулка в дуото.
                                +1 ,
                                най накрая да съм почти на твоето мнение .Аз мисля ,че крайностите /без насилието под каквато и да било форма/ е верния път .Представи си кораб ледоразбивач , те това е образа ! И под крайност разбирай , че баланса никой не тр да може да го помести , от мъжкото чадо .

                                Коментар

                                Working...
                                X