IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

    Шугър деди е мечтания образ , ама нейсе , нещо не стига ....
    не стига шугъра, пачанчо
    особено ако си деди
    виж, ако си дади, може и да станат нещата
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

      Нищо не са две години разлика - това ти е възрастовата група, ма ти си мечтай де. До пет нагоре пет надоле е все тая.

      Те лелки и ти чичак. Всичко е точно. Къде се тикаш при младите?
      Шугър деди е мечтания образ , ама нейсе , нещо не стига ....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

        Нищо не са две години разлика - това ти е възрастовата група, ма ти си мечтай де. До пет нагоре пет надоле е все тая.

        Те лелки и ти чичак. Всичко е точно. Къде се тикаш при младите?
        Не се тикам при младите. То покрай мен младите жени са рядкост. Все са 45 плюс.Младите бягат по чужбина или големите градове. Не че хептен няма де-познавам две-три свестни жени на по 30-35 години,ама те стават за сериозна връзка каквато естествено няма как да им дам.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          Аз още и 48 години не съм навършил. Тия на 50 плюс са ми лелки.Пък и достатъчно внимание обръщам на жените на тая възраст.
          Нищо не са две години разлика - това ти е възрастовата група, ма ти си мечтай де. До пет нагоре пет надоле е все тая.

          Те лелки и ти чичак. Всичко е точно. Къде се тикаш при младите?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            Ми връстнички, бе Мире. Като за мохамед
            Аз още и 48 години не съм навършил. Тия на 50 плюс са ми лелки.Пък и достатъчно внимание обръщам на жените на тая възраст.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
              Има красиви даскалици. Даже от детската градина на децата набелязах една, ама явно е на друга група и не съм я виждал досега. Ако беше учителка на моите деца щях да съм най-активният по мероприятията,които се провеждат там.А досега един път не съм стъпил и все жената ходи.Понякога ги оставям на градината и едната учителка ми прави мохамед, ама е на 50 плюс.С моя късмет все такива ми налитат.
              Ми връстнички, бе Мире. Като за мохамед

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                Има красиви даскалици. Даже от детската градина на децата набелязах една, ама явно е на друга група и не съм я виждал досега. Ако беше учителка на моите деца щях да съм най-активният по мероприятията,които се провеждат там.А досега един път не съм стъпил и все жената ходи.
                ходИ, бе, мирко
                сега ти е времето
                като пораснат децата, няма да ти казвам
                какви родителки ше се налага да гледаш
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                  [IMG]https://i2.offnews.bg//events/2017/07/21/661078/phpz3hdb9_559x*.jpg[/IMG]

                  Ратко, за такива даскалици ли питаш?


                  П.С. Форума нещо запецва, когато трябва да вади изображения.
                  има някаква цензура явно
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                    мирко, прибва ли се от манифестацията
                    огледа ли сгодни женици
                    Има красиви даскалици. Даже от детската градина на децата набелязах една, ама явно е на друга група и не съм я виждал досега. Ако беше учителка на моите деца щях да съм най-активният по мероприятията,които се провеждат там.А досега един път не съм стъпил и все жената ходи.Понякога ги оставям на градината и едната учителка ми прави мохабед, ама е на 50 плюс.С моя късмет все такива ми налитат.
                    Last edited by mirodes; 24.05.2023, 16:42.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                      мирко, прибва ли се от манифестацията
                      огледа ли сгодни женици
                      [IMG]https://i2.offnews.bg//events/2017/07/21/661078/phpz3hdb9_559x*.jpg[/IMG]

                      Ратко, за такива даскалици ли питаш?


                      П.С. Форума нещо запецва, когато трябва да вади изображения.
                      Last edited by Bad_Bear; 24.05.2023, 14:20.

                      Коментар


                      • мирко, прибва ли се от манифестацията
                        огледа ли сгодни женици
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                          .
                          Този път апострофирам само с името, за да не става много дълго.

                          Виждам, че си привърженик на идеята за хаоса. В което няма лошо. Само, че не всичко е хаотично. Липсата на разбиране за подредбата на заобикалящия ни свят и събитията които се случват някои го наричат хаос, други съдба. Струва ми се, че наскоро си чел Черният лебед на Талеб. Попил си част от вижданията му относно устройството на вселената, и си изцяло съгласен с непредвидимостта на най-важните за човек събития през живота му.

                          В случая равносметката за която говорех дава яснота за посоката в която се движиш. Имаш отправна точка - миналото, междинна точка/настоящето/, следователно можеш да предвидиш с тези си действия/бездействия/, къде ще се позиционираш в бъдещето. Това е най-общо казано. Темата е доста обширна и не мисля, че някой ще убеди другия в правотата си.

                          В крайна сметка всичко което не разбираме, ни се струва ирационално. Такова е и поведението на жените, когато нямаме опит, такава е и вселената преди да разберем нейните закони. Но това не означава, че не съществува ред, а че още не сме достигнали нивото да го разгадаем.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение
                            Честит празник!

                            Разпространих по всички социалки за задремалите западни глави, че кирилицата не е “руска”.

                            Извинявам се за офтопика, но ако искаме да ни познават е необходимо упорито и неуморно да се повтарят исторически истини, докато започнат да ни разпознават на картата.

                            Сега мога да празнувам
                            Честит празник и от мен.Това е най-хубавият български празник. На азбука създадена в България от българи четат и пишат стотици милиони хора по света.И не е славянска писменост, а българска.

                            Отивам с децата на манифестация,та покрай децата ще хвърля по едно око и на майките и на учителките,които за тоя празник доста се издокарват.Женската красота трябва да се цени и уважава.

                            Коментар


                            • Честит 24 май!

                              (понякога мисля, че нямаше да е лошо, ако бях опитал да издам нещо, т.е. - да се изживея и аз като писаЧ..., пардон - като "писател", но веднага се разубеждавам, най-вероятно, защото щях да затъна в равносметки, изтегнал се под слЮАта, с безкрайната броеница в ръце (смисъл на живота!)..., а динамиката дава възможност човек да живне в задъханата надпревара с... времето...)

                              Всъщност, прави са хората, които правят равносметкИ, ама аз не вземам от дума. Така де - да си чупи главата - както сам е решил...



                              Да бях станал писател! Дори намерих издател. Искаше да ме представи на публиката в "Универсиада", И точно тогава се откри една възможност в чужбина... Кой би отказал? Швейцария на Балканите - ряпа да яде пред Швейцария на Алпите...

                              (неуспешен опит за "аналогия")

                              Здраве и щастие на всички!
                              Last edited by mikomikov; 24.05.2023, 09:03.

                              Коментар


                              • Честит празник!

                                Разпространих по всички социалки за задремалите западни глави, че кирилицата не е “руска”.

                                Извинявам се за офтопика, но ако искаме да ни познават е необходимо упорито и неуморно да се повтарят исторически истини, докато започнат да ни разпознават на картата.

                                Сега мога да празнувам
                                Last edited by Arana; 24.05.2023, 08:07.

                                Коментар

                                Working...
                                X