IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

    Гледам съм клипове на тоя Шишков.Пропагандира използването на анаболи. Това ме отказа редовно да го следя.
    Не е точно така, не съм го чул да подтиква никой да използва анаболи. Казвал е единствено, че той взима, защото мускулите "продават", а той с това си изкарва парите. Също така предлага консултации на хора, които искат да зобат.

    Иначе той е една година по-малък от мен,а приятелката му е 17 годишна. Разказвал е брутални истории какви номера са му въртяли жени. Например как годеницата му продала златна гривна, за да плати хотела и да я тресне няккаъв супер беден негър в Англия....как заради момиче е ходил с автобус в друг град и е спал на автогарата, защото тя му вързала тенекия...и още много такива. А на някои истории със сълзи съм се смял, той с хумор си ги разказва.
    Last edited by Kaizen9; 13.04.2023, 19:17.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

      Е това вече е лошо-ако някой има проблем в дадена сфера, но не желае да се учи от хора, които са наясно. Понякога дори и най-неврачният човек може да знае неща,които да научиш от него.
      С няколко думи - Съсипаха я тая държава!

      П.С. Има и нещо друго, колкото повече ергени и стари моми има, толкова повече това състояние става норма. Т.е. ще се приема за нормално и на обвързаните ще се гледа с интерес.
      Last edited by Bad_Bear; 13.04.2023, 19:11.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Arana

        Когато се омъжих съпругът ми бе без жилище и с кола на старо на стойност около 500 €. Сменихме три такива коли. Останалите качества, които съм описала обаче бяха налице.

        Сега имаме всичко. Ако мъжът е беден, но стойностен това не е проблем. Израстват заедно.

        Между другото, имам колежки от факултета, които от много неправилни претенции си останаха моми. Не една и не две. Аз съм от типа, първо действам после мисля и накрая се нареждат работите.
        Ако мъжът е беден и с недобър външен вид 90% от жените няма да искат да излязат с него за да разберат дали има качества.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

          Точно за тея пичове ми мина през ума. Голяма услуга правят на истинските свободни мъже. Одобрявам ги.
          Гледам съм клипове на тоя Шишков.Пропагандира използването на анаболи. Това ме отказа редовно да го следя.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

            Май отдавна се навъдиха такива инфлуенсъри. То и pick-up форум си имаме български, но на хората много-много не им се чете, пък мотивация за развитие-хептен.

            За жалост и тва не бачка вече, хората се нагледаха и на такива - "from zero to hero". Искат да е на тяхното на момента без инвестиции. И не търпят критика.
            Е това вече е лошо-ако някой има проблем в дадена сфера, но не желае да се учи от хора, които са наясно. Понякога дори и най-неврачният човек може да знае неща,които да научиш от него.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

              Е, то такива има немалко. Поразрови се за ютубъри с канали на ред пил тематика. Entrepreneurs in cars е подобен канал. Има и един български канал. "Само за мъже" се казва. Автор му е Георги Шишков.

              В това видео е неговата история, направо бях потресен, като я чух. Ама пича по трудния начин е разбрал някои истини за жените.
              https://youtu.be/YPpW_l4pmts
              Точно за тея пичове ми мина през ума. Голяма услуга правят на истинските свободни мъже. Одобрявам ги.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

                Е, то такива има немалко. Поразрови се за ютубъри с канали на ред пил тематика. Entrepreneurs in cars е подобен канал. Има и един български канал. "Само за мъже" се казва. Автор му е Георги Шишков.

                В това видео е неговата история, направо бях потресен, като я чух. Ама пича по трудния начин е разбрал някои истини за жените.
                https://youtu.be/YPpW_l4pmts
                Индивидуалният подход е най-важен.Щото има универсални правила,ама на един може в една област да му куцат нещата,на друг в друга.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                  Виж каква идея ми даде-има ниша за инфлуенсър,който да обучава мъже като твоя приятел как да се харесват на жените.И то такъв трябва да е някой, който да не е два метра висок милионер,на който да му са се получавали лесно нещата, а да е бил в тяхното положение и да е успял да го промени. Стига съм давал безплатно акъл във форума.
                  Май отдавна се навъдиха такива инфлуенсъри. То и pick-up форум си имаме български, но на хората много-много не им се чете, пък мотивация за развитие-хептен.

                  За жалост и тва не бачка вече, хората се нагледаха и на такива - "from zero to hero". Искат да е на тяхното на момента без инвестиции. И не търпят критика.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                    Виж каква идея ми даде-има ниша за инфлуенсър,който да обучава мъже като твоя приятел как да се харесват на жените.И то такъв трябва да е някой, който да не е два метра висок милионер,на който да му са се получавали лесно нещата, а да е бил в тяхното положение и да е успял да го промени. Стига съм давал безплатно акъл във форума.
                    Е, то такива има немалко. Поразрови се за ютубъри с канали на ред пил тематика. Entrepreneurs in cars е подобен канал. Има и един български канал. "Само за мъже" се казва. Автор му е Георги Шишков.

                    В това видео е неговата история, направо бях потресен, като я чух. Ама пича по трудния начин е разбрал някои истини за жените.
                    https://youtu.be/YPpW_l4pmts
                    Last edited by Kaizen9; 13.04.2023, 18:53.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
                      Като цяло, ако таргета е сегашната младеж 20-30г, по-резултатно ще е да се заложи на финанси + физика, отколкото на интелект. Колата е задължителен атрибут. Собствените имоти - бонус.

                      На приятел програмист с дупка в уменията за общуване, съм му давал съвет да отвори малък бизнес, който дори да не е на +, ще покрива с малка част от заплатата. Идеята ми беше, че така поне малко ще има социален статус и ще понатрупа самочувствие. А евентуално, ако се падне да назначи някоя студентка...може стане комбинацията.
                      Виж каква идея ми даде-има ниша за инфлуенсър,който да обучава мъже като твоя приятел как да се харесват на жените.И то такъв трябва да е някой, който да не е два метра висок милионер,на който да му са се получавали лесно нещата, а да е бил в тяхното положение и да е успял да го промени. Стига съм давал безплатно акъл във форума.

                      Коментар


                      • Сексът, ви е много важен на мъжете , ама сте единици господата , които знаят от първо лице, че няма по - добър и желан любовник от умния Мъж . И това е което търсят Жените . Всичко друго е бонус декор .
                        Или пък не ?

                        Коментар


                        • Като цяло, ако таргета е сегашната младеж 20-30г, по-резултатно ще е да се заложи на финанси + физика, отколкото на интелект. Колата е задължителен атрибут. Собствените имоти - бонус.

                          На приятел програмист с дупка в уменията за общуване, съм му давал съвет да отвори малък бизнес, който дори да не е на +, ще покрива с малка част от заплатата. Идеята ми беше, че така поне малко ще има социален статус и ще понатрупа самочувствие. А евентуално, ако се падне да назначи някоя студентка...може стане комбинацията.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                            За всеки влак си има пътници.
                            За някои няма.Доста самотни хора познавам, които изобщо не са и имали връзка.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                              Не говорим за младежи в началото на кариерата си,които естествено не са богати,но пък имат потенциал. То и един приятел жена му го взе,когато тъкмо бе спечелил конкурс за младши съдия и с никакви доходи,ама беше оценила перспективите пред него. Става въпрос за мъже,които нито са имотни, нито добре платени, нито имат изгледи за промяна.
                              За всеки влак си има пътници.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Arana

                                Когато се омъжих съпругът ми бе без жилище и с кола на старо на стойност около 500 €. Сменихме три такива коли. Останалите качества, които съм описала обаче бяха налице.

                                Сега имаме всичко. Ако мъжът е беден, но стойностен това не е проблем. Израстват заедно.
                                Не говорим за младежи в началото на кариерата си,които естествено не са богати,но пък имат потенциал. То и един приятел жена му го взе,когато тъкмо бе спечелил конкурс за младши съдия и с никакви доходи,ама беше оценила перспективите пред него. Става въпрос за мъже,които нито са имотни, нито добре платени, нито имат изгледи за промяна.
                                Иначе твоите колежки просто не са срещнали подходящият мъж, от който да им омекват краката като го видят и да се подмокрят. Затова са наблегнали на други критерии, а малко мъже са отговаряли на тях.Щото жените колкото и претенции да имат към един мъж,често действат и имхулсивно ако видят мъж,който ги подлудява .Ето Благо е типичния пример.
                                Last edited by Vergil1975; 13.04.2023, 18:16.

                                Коментар

                                Working...
                                X