IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение
    Аз съм скъсан галош в сравнение с Хю Хефнър, мога само благо да му завиждам какви жени са минали през него .... ама човека е имал власт, списание и много пари, аз съм бедняк. Ама знаеш ли най-много жени съм имал и най-готените момичета съм е@ал след като фалирах, точно когато буквално нямах и 5 лева в джоба си, те са ме черпели с водка, кафета и цигари. Нямам обяснение на това., просто ми върви приказката и лафа
    Сега е момента да пренапишеш книгата Любов по време на пандемия.

    Коментар


    • Аз съм скъсан галош в сравнение с Хю Хефнър, мога само благо да му завиждам какви жени са минали през него .... ама човека е имал власт, списание и много пари, аз съм бедняк. Ама знаеш ли най-много жени съм имал и най-готените момичета съм е@ал след като фалирах, точно когато буквално нямах и 5 лева в джоба си, те са ме черпели с водка, кафета и цигари. Нямам обяснение на това., просто ми върви приказката и лафа

      Коментар


      • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение
        Здравейте пичове,
        Отварям тази пиперлива и безкрайна тема да си говорим за Жените и да си отговорим на най-важните въпроси във Вселената от времето на шумерите до днес : Какво са жените ? и Какво искат жените ?

        В тази тема ще си говорим за Жени, Жени и само за Жени. Забранено е да се говори за борси, акции, злато, недвижими имоти, КОВИД-19 и прочие. Само за жени. Точка.

        Няколко думи за мен : Споменах го по разни поводи в две теми и ще започна оттук. Бил съм женен, имах 1 бивша жена с 1 общо дете, имам и 1 извънбрачно дете от друга жена. Две жени заради мен са правили аборт щото не са искали деца. Преди 10 год. пак се ожених за настоящата ми жена и съпруга и имаме 1 общо дете, отделно имам любовница и сериозна приятелка. Но това не ми пречи да вкарвам нон стоп оферти на всяка чужда жена. За мен чуждата жена е като ангел небесен. Най-малкото да си поддържам формата. Винаги съм в бойна готовност и на щрек.

        Обичам жените, целият ми живот е пречупен през призмата на жените. Заради жена фалирах, стигнах дъното и тотално се занулих. Започнах от нулата пак с помощта на жена и отново изплувах. Преди 18 год. през 2002 год. пак заради жена направих опит за самоубийство. Минах тунела, но Всемогъщия Господ ме върна в тялото ми и ето ме отново Жив. Възкръснал. Прероден. Моето второ Аз. И отново жена ми върна вярата в живота, тя по-късно стана моята съпруга.

        Какви прекрасни имена имат жените, харесва ми как се обличат с предизвикателни дрехи, как изглеждат, ароматът и формата на телата им, гласовете им, гърдите им, краката им, най-вече краката им. Много държа на краката, имам гангстерски вкус за женските краката. Фетишист съм. Всеки е някакъв фетишист. Всеки има някакъв фетиш. Моят е женските крака и задника. Нагоре много не ме интересува. Гърди, лице, устни… да, добре, но краката, човеко, краката ме влудяват, откачам направо, озверявам. Ценя женската красота, но я считам за несъвместима с някои човешки добродетели

        Всъщност, думата „жена” е доста ограничено във времето понятие – простира се между първия секс и първото дете. Преди това е момиченце, а след това се превръща в майка. Но не подценявайте майките ….

        И така, стартът е даден, да започнем да разплитаме кълбото и смело да скочим в бездната с очевидните централни догми :

        Жената знае какво иска, но Никога не знае какво й се иска. Има и други жени, които не знаят какво точно искат, но са готови с цената на всичко да го постигнат.
        Анатомията на жената е съдба. Как да вярваш на същество, което кърви всеки месец и от това дори не умира ?

        Ето дори сега само като пиша за жени и се възбуждам, ама то се възбуждам дори само от цената на етикета на дамското бельо

        Накрая призовавам колегите да не нарушаваме добрия тон и да бъдем културни в темата

        Завършвам с една култова мисъл :

        “...Онзи, който може да спи с някоя жена и не го направи, извършва смъртен грях. Виж какво, момчето ми, ако някоя жена те покани да споделиш леглото й, а ти не се отзовеш, това ще погуби душата ти! Защото в деня на Страшния съд тази жена ще въздъхне тежко пред Бога и тази нейна въздишка – независимо какъв си бил и какво си правил през живота си – ще те прати направо в ада!”

        Никос Казандзакис

        “Зорба Гърка”
        Бай Стамба, както се очертава, това ще стане тема на темите, а ти ще се превърнеш в българския Хю Хефнър. Да ни е честита новата тема.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
          Поканете Матеев ............................................ за всичко друго има готови отговори.
          И това ще мине ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
            Поканете Матеев да котрибютва, той има система и математически алгоритъми за всичко в живота. Само за форекса още не го е измислил напълно, но за всичко друго има готови отговори.
            Как се смята ПМО на жените?
            Все вкарвам и все отрицателно ми излиза .
            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

            Коментар


            • Поканете Матеев да котрибютва, той има система и математически алгоритъми за всичко в живота. Само за форекса още не го е измислил напълно, но за всичко друго има готови отговори.

              Коментар


              • Да ни е честита новата тема.
                И без това сме по зле и от бг мама
                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

                  Здравейте пичове,
                  Отварям тази пиперлива и безкрайна тема да си говорим за Жените и да си отговорим на най-важните въпроси във Вселената от времето на шумерите до днес : Какво са жените ? и Какво искат жените ?

                  В тази тема ще си говорим за Жени, Жени и само за Жени. Забранено е да се говори за борси, акции, злато, недвижими имоти, КОВИД-19 и прочие. Само за жени. Точка.

                  Няколко думи за мен : Споменах го по разни поводи в две теми и ще започна оттук. Бил съм женен, имах 1 бивша жена с 1 общо дете, имам и 1 извънбрачно дете от друга жена. Две жени заради мен са правили аборт щото не са искали деца. Преди 10 год. пак се ожених за настоящата ми жена и съпруга и имаме 1 общо дете, отделно имам любовница и сериозна приятелка. Но това не ми пречи да вкарвам нон стоп оферти на всяка чужда жена. За мен чуждата жена е като ангел небесен. Най-малкото да си поддържам формата. Винаги съм в бойна готовност и на щрек.

                  Обичам жените, целият ми живот е пречупен през призмата на жените. Заради жена фалирах, стигнах дъното и тотално се занулих. Започнах от нулата пак с помощта на жена и отново изплувах. Преди 18 год. през 2002 год. пак заради жена направих опит за самоубийство. Минах тунела, но Всемогъщия Господ ме върна в тялото ми и ето ме отново Жив. Възкръснал. Прероден. Моето второ Аз. И отново жена ми върна вярата в живота, тя по-късно стана моята съпруга.

                  Какви прекрасни имена имат жените, харесва ми как се обличат с предизвикателни дрехи, как изглеждат, ароматът и формата на телата им, гласовете им, гърдите им, краката им, най-вече краката им. Много държа на краката, имам гангстерски вкус за женските краката. Фетишист съм. Всеки е някакъв фетишист. Всеки има някакъв фетиш. Моят е женските крака и задника. Нагоре много не ме интересува. Гърди, лице, устни… да, добре, но краката, човеко, краката ме влудяват, откачам направо, озверявам. Ценя женската красота, но я считам за несъвместима с някои човешки добродетели

                  Всъщност, думата „жена” е доста ограничено във времето понятие – простира се между първия секс и първото дете. Преди това е момиченце, а след това се превръща в майка. Но не подценявайте майките ….

                  И така, стартът е даден, да започнем да разплитаме кълбото и смело да скочим в бездната с очевидните централни догми :

                  Жената знае какво иска, но Никога не знае какво й се иска. Има и други жени, които не знаят какво точно искат, но са готови с цената на всичко да го постигнат.
                  Анатомията на жената е съдба. Как да вярваш на същество, което кърви всеки месец и от това дори не умира ?

                  Ето дори сега само като пиша за жени и се възбуждам, ама то се възбуждам дори само от цената на етикета на дамското бельо

                  Накрая призовавам колегите да не нарушаваме добрия тон и да бъдем културни в темата

                  Завършвам с една култова мисъл :

                  “...Онзи, който може да спи с някоя жена и не го направи, извършва смъртен грях. Виж какво, момчето ми, ако някоя жена те покани да споделиш леглото й, а ти не се отзовеш, това ще погуби душата ти! Защото в деня на Страшния съд тази жена ще въздъхне тежко пред Бога и тази нейна въздишка – независимо какъв си бил и какво си правил през живота си – ще те прати направо в ада!”

                  Никос Казандзакис

                  “Зорба Гърка”
                  Last edited by бай Стамен Тракториста; 23.04.2020, 21:24.
                Working...
                X