IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

    оценявам това полупризнание, готов съм да забравя, че се опитваше да отричаш достойнствата на козинявия мъжки гръб /и крак, както спомена колегата матейко/

    Окосмяването не е константа, също като цвета на косата на жената. За 15 минути и наличието на добра козметичка, всеки може да стане гладък като древногръцка статуя. Стига господинът да е съгласен на уйдиса на капризите на дамата.
    Наздраве!

    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Какво да ти кажа. Адски трудно е да свалиш някой висок 1,90 м. и тежащ около 100 кила. Мисля, че ще стане трудно и с подръчни средства дори.

      Предполагам, че това се дължи на някакви остатъци от патриархалното възпитание - жената да даде предимство на мъжа да е активния в началото. Предполага се, че по-този начин господина ще е по-уверен в по-нататъшните си действия. Макар че има и доста напористи дами.
      А на 190 и кусур жени, че и с токчета беше не им е проблем да се свалят с момченца по 180
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        Те залитат,ама няма да тръгнат да го свалят. Ей това никога няма да го разбера в жените-може много да харесват някой мъж,но никога не правят първата крачка.
        Какво да ти кажа. Адски трудно е да свалиш някой висок 1,90 м. и тежащ около 100 кила. Мисля, че ще стане трудно и с подръчни средства дори.

        Предполагам, че това се дължи на някакви остатъци от патриархалното възпитание - жената да даде предимство на мъжа да е активния в началото. Предполага се, че по-този начин господина ще е по-уверен в по-нататъшните си действия. Макар че има и доста напористи дами.
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
          Дали с това дистанциране прокламирано от медиите,
          няма да намалеят запознанствата със нови партньори, прегръдките, целувките, секса ?
          Определено -да.
          ще оцелеят гените само на суровите мъже и жени.
          епилирани, но брадати "мъжаги" и инста инфлунсъри, ще се размножават дигитално.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Малко се изнервям като подочуя мъжки разговор, в които се обсъждат качествата на определени марки епилатори. Противоестествено ми е някак.
            Наздраве!

            П.П. При моята козметичка, клиентелата сме 50:50 мъже към жени. Оказва се, че господата са доста по-капризни от дамите.
            оценявам това полупризнание, готов съм да забравя, че се опитваше да отричаш достойнствата на козинявия мъжки гръб /и крак, както спомена колегата матейко/

            Коментар


            • Дали с това дистанциране прокламирано от медиите,
              няма да намалеят запознанствата със нови партньори, прегръдките, целувките, секса ?
              Определено -да.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                Забелязал съм, че тези, които имаме косми по гърба, яко жулиме

                !!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                  Тоест, единственото ти условие е да го депилираме?
                  Малко се изнервям като подочуя мъжки разговор, в които се обсъждат качествата на определени марки епилатори. Противоестествено ми е някак.
                  Наздраве!

                  П.П. При моята козметичка, клиентелата сме 50:50 мъже към жени. Оказва се, че господата са доста по-капризни от дамите.
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Какво точно е станало във Виена, че не мога да изчета 10-15 страници назад?

                    Вчера си писах доста с 2 моми, неженени, без приятел. И на двете има шанс да им вкарам гол. (На едната изпратих мои актуални снимки, че не сме се виждали скоро) Така че не ме мислете.

                    Все пак ви благодаря за хубавото мъжкарско отношение (на всички) и че ме препоръчахте на Криси/Криско,
                    евго, какво става със синеоката армянка

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Аз като студент бях на общежитие в Пловдив,въпреки че живея наблизо.И един мой колега сваляше една мадама от общежитието.Момчето си беше перспективен кадър,бъдещ юрист,не беше и грозен.Ама оная все се дърпаше.Една вечер имаше купон в нашата стая и дойде един колега на моят съквартирант.Учеше някаква измислена специалност и хич не го биваше в приказките и си беше доста завеян.Каза й само няколко изречения и я изчука още същата вечер.Само й каза,че е пловдивчанин и баща му има голяма фирма,което си беше точно така.Тая информация й беше достатъчна на оная да му пусне веднага.Тоя естествено нямаше намерение да се занимава с нея.След това разбрах,че се е изчукала и с още няколко човека от компанията му.И след това като разбра,че никой няма сериозни намерения благоволи да обърне внимание на моя колега.И сега са женени,въпреки че знаеше за това какво е станало.Естествено аз му казах.
                      Та ако един мъж е богат всичко останало отива на заден план.Ей го и Крисито е развяла белият флаг ,когато нейният човек я е водил на кафе във Виена.А пък за жените от провинцията мъжете от големите градове са предпочитани пред останалите.
                      Какво точно е станало във Виена, че не мога да изчета 10-15 страници назад?

                      Вчера си писах доста с 2 моми, неженени, без приятел. И на двете има шанс да им вкарам гол. (На едната изпратих мои актуални снимки, че не сме се виждали скоро) Така че не ме мислете.

                      Все пак ви благодаря за хубавото мъжкарско отношение (на всички) и че ме препоръчахте на Криси/Криско,

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Да, бе ... как ли пък няма да си избера Чубака за партньор

                        П.П. Повечето жени залитат по ръста на един мъж.
                        Те залитат,ама няма да тръгнат да го свалят.Ей това никога няма да го разбера в жените-може много да харесват някой мъж,но никога не правят първата крачка.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Да, бе ... как ли пък няма да си избера Чубака за партньор

                          П.П. Повечето жени залитат по ръста на един мъж.
                          Забелязал съм, че тези, които имаме косми по гърба, яко жулиме

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                            Да, бе ... как ли пък няма да си избера Чубака за партньор

                            П.П. Повечето жени залитат по ръста на един мъж.
                            Тоест, единственото ти условие е да го депилираме?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Да, бе ... как ли пък няма да си избера Чубака за партньор

                              П.П. Повечето жени залитат по ръста на един мъж.
                              а, да. и основното правило е никога да не си казват истинските критерии

                              Коментар


                              • Даже жените избягаха, докато се разбере проблема, а темата седи на първа писта и не мърда
                                Да не би проблемът да е и в нашия телевизор !?

                                Коментар

                                Working...
                                X