IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

    Има и още един момент - докато един мъж е младеж (студент), повече от ясно е, че не може да бъде богат и с пари. Всички студенти са бедни, но момичетата пак успяват да се ориентират Например гледат кои момчета имат лидерски качества, кои са по-умни (не зубрачи, а демонстрация на тотални познания), кои имат например по-силен глас (а не да мънкат), кои са по-решителни, кои са по-нахални - абе въобще търсят да открият потенциалните бъдещи лидери.

    Ще ви кажа и още нещо, което жените няма да си го признаят, но си го мислят. Става въпрос за гените на бъдещите им деца. Мъжете ги подбират не само по лидерски качества, но и по генетичните качества, които искат да наследят техните деца. Например композитор или певец е добра партия, ако жената иска и нейните деца да са композитори/певци.

    Няма да забравя какво направи моята жена, когато легнахме да се чукаме за първи път. Тя надигна юргана и аз си помислих, че иска да види оная ми работа дали е малка или голяма. Тя обаче каза, че иска да види дали имам косми по краката ми. Тоест тя умишлено и целенасочено е правила ГЕНЕТИЧЕН ПОДБОР на бащата на своите деца. Това означава, че освен космите по краката тя ме е подбирала сигурно по 100 други различни критерия, включителнио и интелектуални, и явно аз съм издържал изпита, защото когато и предложих да ми стане жена, тя не се замисли дори и за миг да каже да и да ми се хвърли на врата.

    +1

    Много харесват спортисти, изобщо да лъха тестостерон от него, да е с голяма и хубава кола.

    Да им прилича на филмов актьор, да им прилича на музикант, да има хубава усмивка.

    Понякога им харесва, дори да е бедничък, да ходи с изтъркани дънки, но да се държи хубаво с тях/да ги слуша, да ги гледа в очите, да има химия и т.н.

    А ти с научна работа ли се занимаваш, защото пишеш много културно като за форум?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      Ами ние и препоръчахме на няколко пъти Евго, а тя се разсърди..Много грешна преценка за умна жена..
      и то без никакви аргументи.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

        Има и още един момент - докато един мъж е младеж (студент), повече от ясно е, че не може да бъде богат и с пари. Всички студенти са бедни, но момичетата пак успяват да се ориентират Например гледат кои момчета имат лидерски качества, кои са по-умни (не зубрачи, а демонстрация на тотални познания), кои имат например по-силен глас (а не да мънкат), кои са по-решителни, кои са по-нахални - абе въобще търсят да открият потенциалните бъдещи лидери.

        Ще ви кажа и още нещо, което жените няма да си го признаят, но си го мислят. Става въпрос за гените на бъдещите им деца. Мъжете ги подбират не само по лидерски качества, но и по генетичните качества, които искат да наследят техните деца. Например композитор или певец е добра партия, ако жената иска и нейните деца да са композитори/певци.

        Няма да забравя какво направи моята жена, когато легнахме да се чукаме за първи път. Тя надигна юргана и аз си помислих, че иска да види оная ми работа дали е малка или голяма. Тя обаче каза, че иска да види дали имам косми по краката ми. Тоест тя умишлено и целенасочено е правила ГЕНЕТИЧЕН ПОДБОР на бащата на своите деца. Това означава, че освен космите по краката тя ме е подбирала сигурно по 100 други различни критерия, включителнио и интелектуални, и явно аз съм издържал изпита, защото когато и предложих да ми стане жена, тя не се замисли дори и за миг да каже да и да ми се хвърли на врата.

        а аз съм чувал, че след като отхвърлят всички тия глупости за бащи композитори и други меки китки и нежни души, жените избират самеца с най-добре развита космена покривка.

        Коментар


        • Ами ние и препоръчахме на няколко пъти Евго, а тя се разсърди..Много грешна преценка за умна жена..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
            ....
            Иначе вторият абзац ти е верен. Жените са в силна позиция докато са млади и красиви, а мъжете ако имат власт и пари.....
            Има и още един момент - докато един мъж е младеж (студент), повече от ясно е, че не може да бъде богат и с пари. Всички студенти са бедни, но момичетата пак успяват да се ориентират Например гледат кои момчета имат лидерски качества, кои са по-умни (не зубрачи, а демонстрация на тотални познания), кои имат например по-силен глас (а не да мънкат), кои са по-решителни, кои са по-нахални - абе въобще търсят да открият потенциалните бъдещи лидери.

            Ще ви кажа и още нещо, което жените няма да си го признаят, но си го мислят. Става въпрос за гените на бъдещите им деца. Мъжете ги подбират не само по лидерски качества, но и по генетичните качества, които искат да наследят техните деца. Например композитор или певец е добра партия, ако жената иска и нейните деца да са композитори/певци.

            Няма да забравя какво направи моята жена, когато легнахме да се чукаме за първи път. Тя надигна юргана и аз си помислих, че иска да види оная ми работа дали е малка или голяма. Тя обаче каза, че иска да види дали имам косми по краката ми. Тоест тя умишлено и целенасочено е правила ГЕНЕТИЧЕН ПОДБОР на бащата на своите деца. Това означава, че освен космите по краката тя ме е подбирала сигурно по 100 други различни критерия, включителнио и интелектуални, и явно аз съм издържал изпита, защото когато и предложих да ми стане жена, тя не се замисли дори и за миг да каже да и да ми се хвърли на врата.

            Та искам да кажа, че жените виждат във всеки един мъж не само обект за секс (както е и при мъжете), но и обект - носител на гени за бъдещите деца. Това с гените мъжете го пропускат, но за жените явно е сериозен аспект от бъдещата женитба.
            Last edited by Mateev; 19.05.2020, 13:49.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
              Затова и се съмнявам в автентичната женска същност на Кристина//
              И аз не мога да простя на "Криси", че пожертва качеството на героя за сметка на повествoванието. За да е автентичен един пресонаж, той трябва да е малко по-правдоподобен. Без значение дали същността е мъжка или женска, супата (и в частност - рибената), не бива да се пресолява.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение

                Абе... сега Кристинчето нещо се изсулва, та зехте се умилквате на Валшето?
                не, не е така

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                  ЕДНО ПОЯСНЕНИЕ ЗА КРИСТИНА И СЪРДЕНЕТО..

                  Много пъти съм говорил с много жени, как приемат мъжките предложения, подсвиркване, подмятане..И Винаги съм получавал близки отговори от умните и образовани жени..Жената още от момиче започва да получава и наблюдава мъжкият интерес в цялата му гама..Когато тя е умна разбира, че това е част от играта и мъжът е длъжен да го прав, ако е мъж..Ако е възпитан и образован го прави изискано, ако е простак просташки..Няма какво да се обижда и не се обиждат умните жени..Естествено , ако са заети сърцата и душите им, те категорично го показват и доказват, но да се сърдят както Кристина след като са заявили, че са свободни и търсят контакти - разговори с мъж не е естествено и нормално..Затова и се съмнявам в автентичната женска същност на Кристина//
                  Напълно си е автентична.Само дето първоначално си е мислела,че тук има мъже,които са в нейната таргет група,защото става въпрос за форум на сайт „Инвеститор„.Надали повечето са такива.И затова би отбой.Една жена винаги ще си намери мъж за секс.Още повече ако е красива.А тук повечето само това предлагаме.
                  Въпреки че Евго е точно в нейната таргет група-заможен е,образован,добре сложен,висок.Готов за сериозна връзка.Но типично за жена направи обобщение за всички и не можа да отсее зърното от плявата.

                  Коментар


                  • ЕДНО ПОЯСНЕНИЕ ЗА КРИСТИНА И СЪРДЕНЕТО..

                    Много пъти съм говорил с много жени, как приемат мъжките предложения, подсвиркване, подмятане..И Винаги съм получавал близки отговори от умните и образовани жени..Жената още от момиче започва да получава и наблюдава мъжкият интерес в цялата му гама..Когато тя е умна разбира, че това е част от играта и мъжът е длъжен да го прав, ако е мъж..Ако е възпитан и образован го прави изискано, ако е простак просташки..Няма какво да се обижда и не се обиждат умните жени..Естествено , ако са заети сърцата и душите им, те категорично го показват и доказват, но да се сърдят както Кристина след като са заявили, че са свободни и търсят контакти - разговори с мъж не е естествено и нормално..Затова и се съмнявам в автентичната женска същност на Кристина//

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от representjah




                      Ето това е основния проблем на мъжете - мазнят се, мазнят се, нагаждат се и накрая когато мацката ги отреже, тя е еди-каква-си. Подобни екземпляри като Евго (нищо лично, дали ще бъде той, пешо, иван или все едно, той е обобщението) са изключително опасни. Както за жените така и за мъжете. Но жените го "усещат" това, една жена знае, че ако някой ден го отреже/откаже нещо, той може да стане насилник изведнъж, нарича се -passive-aggressive тип поведение. Аз лично никога не бих имал подобен човек за приятел повече, имах много в миналото но всички изхвърчаха от живота ми. Подобен тип хора само дебнат удобен момент за да се възползвта от каквото и да било начин - да скочи на приятелката ти, да те натопи за нещо, да те предаде, да злослови и т.н. Прави мили очички пред теб, докато тайно изчаква момента си... Been there, done that!

                      На такъв човек не можеш да повериш живота си, а точно това рискува всяка жена която реши да създаде деца от някой мъж. Как може да разчита на него ако той не може да я предпази от външни сили, как ще я защити от хищник/друг мъж? Затова трябват ТОПКИ. Ето защо всичко започва от мъжа - той трябва да е наясно какво точно иска и да си го гони, жената сама се напасва по него, това е нейната природа. Решавам да си пусна брада, започва мрънкане от жените - ама тя не ти отива, преди си беше по-готин, изглеждаш по-стар и други глупости. Минава една година - вече никоя не помни че съм бил без брада - и така си ме харесват. Решавам и я обръсвам - пак същите жени, същитве приказки - с брада беше по-готин, изглеждаше по-еди-какъв си, защо я махна..... Ако слушаш една жена какво иска ще полудееш, и затова се създава илюзията че жените не знаели какво искат. Много добре знаят, писах вече - най-доброто на което са способни. Това вече е различно - ако е красива и млада жена - ще има ваканции в чужбина, мерцедеси, купони и висчко което си поиска. Ако е по-грозничка - ще трябва да учи, да работа, да бъде независима, защото няма кой да плаща за удоволствията. И така докато остарее и започне да получава все по-малко и по-малко от мъжете. Накрая започва да се радва на "малките неща", на розите и уханието ѝ.... тъжно но такъв е живота. Жените избират докато са млади и хубави, мъжете когато сме успешни и реализирани.

                      Изобщо не си прав за мен. Аз също имам житейски опит и много добре знам, още като почна Криси да пише, че може би не е жена. Дори да е жена, тя просто търси психолог, някой, на който да разкаже проблемите си, но изобщо няма намерение да започва нещо с някой мъж. И не била задоволена както трябва.

                      "То по природа, всяка жена е незадоволена......и най-вече сексуално." (Надя Тодорова от "Дами Канят")


                      Иначе вторият абзац ти е верен. Жените са в силна позиция докато са млади и красиви, а мъжете ако имат власт и пари.

                      Ти IT(програмист) ли си?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
                        специален..., за да предизвика интерес: с форма на хиперболичен параболоид... ))
                        Квадратен многочлен. Няма да публикувам илюстрация...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение

                          Какъв /му/ е термометърът?

                          специален..., за да предизвика интерес: с форма на хиперболичен параболоид... ))

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Всъщност, може и нищо от тези неща да не казваш. Не знам дали помниш, но мен около половин година след като прописах в Поколението на 30 + годишните ме мислеха за момък.
                            Наздраве, val/she!

                            Светкавица - ток: вероятно са те взели за Бате Пешо...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Всъщност, може и нищо от тези неща да не казваш. Не знам дали помниш, но мен около половин година след като прописах в Поколението на 30 + годишните ме мислеха за момък.
                              Наздраве, val/she!
                              И на мен ми е чудна тази мнителност във форума.Разбирам някой да се представя за богаташ или с някакви значими постижения,да има съмнение.Но за какво му е човек да лъже в анонимен форум за банални неща?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
                                Са не разбрах къде точно трябва да се вкара тернометъра в устата или в задника на жената. За да. разберем дали ме обича.
                                Какъв ти е термометърът?

                                Коментар

                                Working...
                                X