IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Момци да ви кажа една истина. Жените искат кОр.Другото са алабализми.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)

      самичка съм
      ти също ми направи много добро впечатление в темата
      Кака, кой набор си?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)
        докато бях тука ме оплюхте и ме изкарахте уличница, сега като си тръгвам всички ми искате имейла
        мъже .....

        стигнах до 36 страница, бавно става триенето, а и си наглеждам мусаката във фурната.....

        Значи си от добрите домакини, които знаят цели 70 неща в кухнята!... /69 + мусака!/

        Я разкажи, с кого ще я ядете тая мусака? /може пък да възродим темата.../ ))

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)
          докато бях тука ме оплюхте и ме изкарахте уличница, сега като си тръгвам всички ми искате имейла
          мъже .....
          Аз съм един от тия, които не ти искам мейла.

          С по-малко емоции, де, СЪскорпионке! Чао и толкова: имаш истинските си приятели, нали! Натискайте педалите в планинските вело-походи, няма по-смислено нещо от преживяванията сред природата, в планината!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

            Е,как коя,за имотите.
            Аз там отдавна не влизам хехе. Ще я навестя да видя как върви.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

              Айде пусни едно имейлче и на мен да видя дали наистина си тази красавица за която се представяш, а не си бай стамен тракториста. Пък току виж ми разбереш и профила ми в инстаграм и се окаже че си ми фенка
              Няма е,мейлче,издразнил си я ,

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                Благодаря за оценката. Не знам за каква друга тема говориш. Днес ми е първи работен ден. Та се завеях . Не чета много темите.
                Е,как коя,за имотите.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                  Здравей Криси,
                  ...
                  Ако ще подаряваш NAK и аз да ти пиша..?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)

                    Здравей, Вълчо
                    Пиши ми на лични съобщения и ще ти дам имейл за връзка, че ми е по-лесно за комуникация
                    Аз продължавам да трия коментарите си, както обещах
                    Поздрави
                    Айде пусни едно имейлче и на мен да видя дали наистина си тази красавица за която се представяш, а не си бай стамен тракториста. Пък току виж ми разбереш и профила ми в инстаграм и се окаже че си ми фенка

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                      Крисито ...

                      Това е финала за мен.


                      https://www.youtube.com/watch?v=pNo1nS_JV5k

                      https://www.youtube.com/watch?v=eOUaQz8GYPA



                      Плач, плач, плач.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                        Селенче,виж сега,аз ти казах нещо,за мен ти като човек си точна,въпреки че не те познавам,казвам го от множеството комуникация в другата тема.Испанките не са стока,аз обичам българките.Знам за какво иде реч,и не съм хванат от гората.Това е.Даже понеже и теб съм нападал в другата тема,но смятам че е било грешка,ако съм те засегнал с нещо се извинявам.
                        Благодаря за оценката. Не знам за каква друга тема говориш. Днес ми е първи работен ден. Та се завеях . Не чета много темите.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                          Форекс и разум . Странно
                          Бе говоря за тази тема и какво е казал тук. Не за форекс.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                            Импулсивност е да теглиш една майна (наум), да изтриеш последните 20 поста, и да пишеш до администрацията да ти забърше акаунта. И това е поведението на Скорпиона. Тук имаме среща с различно явление. Само банери на хомо-пейджа нямаше - как "Криситу" няма да пише повече във форума.

                            В интерес на истината, имал съм епизодични служебни взаимоотношения с дамата, което показах още при "посрещането" ѝ.

                            Такава е, каквато ни се представя тук. Едно към едно! Оказва се, че е импулсивна и ранима /като повече от дамите, след определена своя, МЛАДА възраст!/. Тя не е "проект" на Тракториста. Трактористът, дори да искаше, не би могъл да опише така усещанията и душевността на която и да е жена, дори да е бил неотлъчно с някоя през целия си живот.

                            Другото са наши фантазии. Не я познавам в семейството ѝ.

                            Желая ѝ да бъде здрава и щастлива!

                            /ми, за мен ПОДтемата приключи/

                            Коментар


                            • Здравей Криси,
                              Позволявам си да те обезпокоя, предвид намерението да излезеш от темата/форума. Предполагам, че си хвърляла по някое и друго око из форума и горе долу ти е ясно моето положение. В тази връзка се надявам, че ако наистина искаш да си говориш по разни теми спокойно с някой, който няма да ти се кандидатира за .... или.... или .... , то ще се радвам да ми драснеш на лични и да обменим мисли относно това, как да намерим начинът на разговор. Естествено, има и още едно нещо, което бих искал да обсъдя/разтълкувам с теб, но не искам да го пиша тук. Не ти пиша и на лични - понякога това може да се приеме за навлизане в лично пространство. Разбирам, че предизвикателството е налице, но ... изборът е твой.
                              (За колонките мога да помогна за повредения говорител, но .... предходното изречение)
                              И това ще мине ...

                              Коментар


                              • Крисито просто си търсеше някой да и го... здраво....,с финес и както си трябва.. Това е финала за мен.

                                Коментар

                                Working...
                                X