IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
    Не бих го нарекъл истерия, колкото ИМПУЛСИВНОСТ в действията, за пълнота бих обобщил - в ПОВЕДЕНИЕТО НА СКОРПИОНА...
    Импулсивност е да теглиш една майна (наум), да изтриеш последните 20 поста, и да пишеш до администрацията да ти забърше акаунта. И това е поведението на Скорпиона. Тук имаме среща с различно явление. Само банери на хомо-пейджа нямаше - как "Криситу" няма да пише повече във форума.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

      Виж сега, , пандемни времена текат. Дори профилът да не е истински, ние с теб, бедни ми македонски, имаме сериозната функция да водим народа. Това наше творчество има вероятност да го четат и млади хора без оформени критерии. За тях се раздавам .

      Друго интересно и тук се нуждая от твоята вещина - защо, аджеба, ако всичко е измислено, се трие така истерично профил? Просветли моето невежество по въпроса.

      Разбира се, не мога да претендирам, че съм добър в ролята на "бедний Македонски", но поне мога да взема отношение по въпроса...

      Предполагам - дамата ми разрешава подобно своеволие? Благодаря /ако и да не съм получил все още разрешението/...

      .........................................

      Както виждам, тук отдавна сте прескочили кулминационната точка... /не ме бива за запален зрител..., а и - редно е да се оправдая: оттук - нито хляба излиза, нито пък - ножа..., пардон - исках да кажа, че и нетът не излиза от тук..., но влиза по определен начин..., да не се отплесвам.../

      Значи, ще очакваме развръзката, която, от вас разбирам - тече...

      На въпроса: защо се трие профил? Колкото и да не откривам общи основания за близост, нито пък общи черти в характерите на двата пола, които са представители на една зодия /скорпионКА - скорпион/ - аз намирам известно сходство - точно в тая връзка...

      Не бих го нарекъл истерия, колкото ИМПУЛСИВНОСТ в действията, за пълнота бих обобщил - в ПОВЕДЕНИЕТО НА СКОРПИОНА...

      Значи - не вярвам - което вече доказах, точно в твърдението, че няколко милиона човешки същества - могат да се обособят от други милиони, единствено според периода, в който са били родени, някога... ОК, де - тук може много да се спори, а аз съм човек, който се съобразява с мнението на хората, които уважаваМ /по разни причини/...

      До тук е ясно, ама... Дори да не вярвам безрезервно в зодиакалните съзвездия, все пак - давам си сметка, че тук има нещо...

      Значи, около Милениума - бачках някъде, доста интензивно, както се казва - хвърчах като луд..., ама... Имаше едни регламентирани почивки, вкл. и някакви оперативки, когато се пиеше кафе... Не говоря за оная абстракция, когато "каним някого на кафе", въпреки че и това не е било далеч от истината...

      Точно по това време - някак групата от хора, с които пиехме кафето си - оцени тая моя обсебеност от възможността да "гледам на кафе"... Имаше някакви суперлативи, които почваха, още след като се изпиеше кафето и чашките се обърнеха за известно време... После почваха моите фантазии, с които разказвах какво виждам в очертанията на остатъците в утайката на кафето...

      ........................................

      Зодиакът... /скорпи/... Това ми беше думата, а се отплеснах... Значи: импулсивност в действията на скорпи /независимо от пола/ - важна характеристика! /водиш ли си записки, красавице?/

      Пример: преди години, когато по моему - ТУК ме триеха, заради спорове, в които аз се впрягах, защото определено МЕ ОБИЖДАХА /често - на майка!/, а това малко хора могат да изтърпят, ако и да трябва да сме спокойни в анонимен форум - и, триейки ме, обидите към мен продължаваха и аз отговарях, без да съм обиден - накрая изтриваха всички постове, вкл. и моите, в които нямаше обиди..., дори - след няколко предупреждения - получавах БАННН!..., като последният продължи 6 месеца..., при което влязох с нов ник...

      Ядосан, в такива ситуации /когато нямах бан/ - аз също не изневерявах на импулсивността на скорпиона и триех постовете, които не бяха предмет на модераторските атаки... Всичко, или - нищо!

      Истерия ли е това? ИМПУЛСИВНОСТ е, със сигурност... Дали отново бих влязъл в подобен филм? Сложно е да се отговори от раз...

      Може би, с времето - пречупваме нещо в характерите си... Все тая, де. Мисля, че сравнително добре обясних нещата, които не са разбираеми за... обикновените зодии... )) Ако щеш ми вярвай, де!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

        Е, щом си разумен, значи няма да си гениален, пък тук всите сме от гений нагоре, а и нали поетът беше рекъл - "лудите, лудите, те да са живи". Все си мисля, че аз бях по-разумен тогава, а и времето доказа, че моята теза е приалната, но да не влизаме в излишни разпри тук, темата не е за това - в това си прав. И не чакай втората вълна, не си струва усилието, пък и ще пропуснеш интересните моменти навън
        И първа няма.

        Пък това нещо да си чака – простаците бяха научени да живеят живота си във филми.
        Last edited by 78-10; 19.05.2020, 17:38.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
          Това не е психопрофил, а отговор на въпроса - защо вие двамата
          И не съм апокалиптик, просто разумен човек. Вероятно и това е причината да избягвам спорове с вас в останалите теми.
          Е, щом си разумен, значи няма да си гениален, пък тук всите сме от гений нагоре, а и нали поетът беше рекъл - "лудите, лудите, те да са живи". Все си мисля, че аз бях по-разумен тогава, а и времето доказа, че моята теза е приалната, но да не влизаме в излишни разпри тук, темата не е за това - в това си прав. И не чакай втората вълна, не си струва усилието, пък и ще пропуснеш интересните моменти навън
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
            Мерси, но психопрофилът е верен наполовина, малко в стила на определението за верния мъж - трета жена сменя, но любовницата си е същата. И моето не е препоръкЪ Айде сипи по едно в Кръчмата и кажи три пъти "не съм апокалиптик" (друго няма да те караме, че да не влизаме в политически разпри), пък после мое да пием по едно виски
            Това не е психопрофил, а отговор на въпроса - защо вие двамата
            И не съм апокалиптик, просто разумен човек. Вероятно и това е причината да избягвам спорове с вас в останалите теми.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

              Заради налична ценностна система и здрав разум предимно .
              Форекс и разум . Странно

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                Брожения не, ами брожения, чувстваме се "пренебрегнати", пък и нали человек за едното красно име живей, както е рекъл Рачко Пръдлето Хм, това за аватара - не се бях замислял, винаги съм смятал, че е точно обратното и показва съвсем други нещо, ма си ми е такъв от началото и няма да го сменям, освен това обожавам женското дупе и те така. Само за протокола - куче и котка, абе въобше домашен любимец никога не съм имал. Е, имам едни рибки, ама са пластмасови - децата им се кефят и такива.

                П.С. Откакто съм женен, съм една идея по-оперативно интересен на жените. Както каза една девойка - ми харесах те, щото си безопасен - в смисъл че няма да ми говориш за любов и т.н., няма да искаш нещо повече от мен, само страст и толкова. Странна работа, но да не отплесвам
                Като вече си женен жените си казват,че ставаш за съпруг/гадже щом друга жена те е оценила.А ако им кажеш,че си самотен, ще те възприемат за някой лузър.Една позната така искаха да я запознаят с един мъж.И тя вика:„Какво му не е наред,та е сам?„.И тя беше сама,ама за себе си не направи този извод.
                И аз като се ожених две жени,които свалях безуспешно преди това взеха да ми пишат да сме се видели по на кафе.Изведнъж станах много привлекателен.Няма да крия,че с кеф ги отрязах.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                  Хубу де, ще си кажа.

                  "Криси" декларира, че иска стабилен, надежден и корав мъж до себе си. Въпреки търканията ни по разни въпроси, смятам че вие с Киро, притежавате определени ценности, които съответсват в голяма степен на нейните щения. Освен това имате твърда жизнена позиция, пробивна сила, устрем и съответстващ морал, който изключва хойкания и изневери. На въпроса "какво искат жените", един от първите отговори в списъка е "стабилност и сигурност", и по този показател бихте се наредили преди идеализираните в поста ѝ потребители.

                  П.С. Нищо лично.
                  П.П.С. Горното не е препоръка за инвестиции
                  Мерси, но психопрофилът е верен наполовина, малко в стила на определението за верния мъж - трета жена сменя, но любовницата си е същата. И моето не е препоръкЪ Айде сипи по едно в Кръчмата и кажи три пъти "не съм апокалиптик" (друго няма да те караме, че да не влизаме в политически разпри), пък после мое да пием по едно виски
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                    Дърта съм за него и вече отдавна щастливо задомена. Той и сам може да си намери испанска, но подозирам, че не е толкова глупав .
                    Селенче,виж сега,аз ти казах нещо,за мен ти като човек си точна,въпреки че не те познавам,казвам го от множеството комуникация в другата тема.Испанките не са стока,аз обичам българките.Знам за какво иде реч,и не съм хванат от гората.Това е.Даже понеже и теб съм нападал в другата тема,но смятам че е било грешка,ако съм те засегнал с нещо се извинявам.

                    Коментар


                    • Много е възможно тракториста да си прави никове за да подържа темата. Явно криси се изчерпи като профил. Все пак беше много интересен обект в началото. Криси отивала да яде и темата замира, криси се появява и айде отново. Но когато явно са я нападали за среща, като типичният фейк работата е свършена. Така ако кристинка реално беше красива, привлекателна жена, със сигурност поне един мъж от тук щеше да знае коя е. Така действат красивите жени, не се крият. Жените обичат да се снимат, да се показват. Още повече че въпросната персона каза че ще използва истинските си имена а не псевдоним, а накрая се оказа че това била фамилията на мъжа и.

                      Ами като е обидена кристинка не е нуджно да ни казва аз си трия профила. Аз до преди тази година от 2 години не бях влизал в форума, не съм казвал на никого ми аз си тръгвам. Това е направено с цел разбира се внимание към темата и да има още обсъжданя към профила на крисито.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                        Kakви брожения! Имало пренебрегнати мъжки никове.
                        Грую, ако смениш аватара с нещо по-дизайнерско - в тъмната цветова гама - графит и нюансите му, може и да започнат да се заглеждат по теб, закратко. Очертал си невидима червена линия, която казва - "Назад! Ангажиран съм! Две деца, котка, куче и жена!", което е за адмирации.
                        Брожения не, ами брожения, чувстваме се "пренебрегнати", пък и нали человек за едното красно име живей, както е рекъл Рачко Пръдлето Хм, това за аватара - не се бях замислял, винаги съм смятал, че е точно обратното и показва съвсем други нещо, ма си ми е такъв от началото и няма да го сменям, освен това обожавам женското дупе и те така. Само за протокола - куче и котка, абе въобше домашен любимец никога не съм имал. Е, имам едни рибки, ама са пластмасови - децата им се кефят и такива.

                        П.С. Откакто съм женен, съм една идея по-оперативно интересен на жените. Както каза една девойка - ми харесах те, щото си безопасен - в смисъл че няма да ми говориш за любов и т.н., няма да искаш нещо повече от мен, само страст и толкова. Странна работа, но да не отплесвам
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                          50 нюанса на сивото и т.н., ама женски задник ...
                          Нямах това предвид.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение

                            Не леж на това ухо.
                            Ти ако не можеш да пишеш извън себе си, други могат, включително и аз, само че не смятам за нужно, освен да пробвам да организирам въстание.

                            Седи си у женските въшливи гащи, не се прави на мъж.
                            Мъжът е начално и само мъж.

                            А жената като теб и като онова Селено, искащи ви се да сте мъже... е, знаеш се какво си – моето съболезнование.
                            иначе имаш и смислени постове.
                            и такива като този.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                              Хубу де, ...
                              ...
                              П.П.С. Горното не е препоръка за инвестиции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Zaki Разгледай мнение

                                Нали и той се пише баракудник, нямат проблем да се разпознаят
                                Не се бъркам аз в чуждите работи .

                                Коментар

                                Working...
                                X