IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение
    Бре бре от 1 месец не бях влизал пуснах 1 пост и модератора веднага ме изтри и те не са ме забравили значи. Бая се разрастнала моята тема значи. Разбрахте ли най накрая кво искат жените ?? Мъжете искат чрез пари и власт да се доберат до секс, а жените искат чрез секса да докопат парите и властта. Това е. Централна догма.
    Аз такива жени не познавам.Тия дет ги познвам искат предимно кОр.

    Коментар


    • "-Човек никога не трябва да е прекалено добър с жените .
      Те обичат да живеят с пияници , комарджии , сводници , а не рядко и със садисти , които ги смилат от бой .
      Те не могат да понасят мъжа , който действително е добър и благороден. И знаеш ли защо , момче ?
      Защото им става скучно . Те не желаят да бъдат щастливи , тъй като предварително знаят , че щастието е скучна работа ."


      Това е написал великият Марио Пузо в"Умират глупаците".

      Коментар


      • Бре бре от 1 месец не бях влизал пуснах 1 пост и модератора веднага ме изтри и те не са ме забравили значи. Бая се разрастнала моята тема значи. Разбрахте ли най накрая кво искат жените ?? Мъжете искат чрез пари и власт да се доберат до секс, а жените искат чрез секса да докопат парите и властта. Това е. Централна догма.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
          По-добре да танцуваш в центъра на своята самота, отколкото в ъгъла на нечий живот..!


          Да вкараме малко клишета.


          Откъде го изрови това? Много образно казано. Ако не съм го чувал - за мен не е клише.

          Добре казано! /може да върнеш някого в темата/

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)

            благодаря ти, но късно ме подкрепяш, имах нужда от подкрепа по-рано, не съм ви конкуренция с останалите жени тук
            Криси, слънчице, аз не съм тук, за да се “конкурирам” . Хората просто общуват и повечето (и аз в това число) сме отдавна задомени.

            Всъщност всички жени тук те подкрепяхме и те подкрепяме, но основната работа е твоя. Балансирай себе си. И ще видиш как всичко ще си дойде на мястото. Когато сме силно емоционални не виждаме ясно реалността.

            Пожелавам ти много успехи и ти ще ги имаш. Всичко е вътре в нас, не извън нас.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)

              благодаря ти, но късно ме подкрепяш, имах нужда от подкрепа по-рано, не съм ви конкуренция с останалите жени тук
              те пък едни жени. Брокерици дето "вдигат" пазара и една скучаеща баба реститутка.

              Коментар


              • По-добре да танцуваш в центъра на своята самота, отколкото в ъгъла на нечий живот..!


                Да вкараме малко клишета.
                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • сега последно, "криси" тракторис'ка ли е?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)

                    моля те, с добри впечатления останах от теб, поне ти не ми говори така и не, не съм "ощипана госпожица"
                    стигнах до 30 страница, но сега ще вечерям

                    Не забравяй прибори на масата за Евго! Ще дотърчи за нула време.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)

                      кака!?!?
                      е, добре кака съм, тук в темата ме изкараха стара и ненужна никому, твоят ник не го помня, късно се включваш, мен ме прогониха, аз съм още час тук докато си изтрия всички си коментари
                      Мнението на всеки глупак не бива да те разстройва. Глупаците в процентно отношение са винаги в основата на социалната пирамида .
                      Last edited by Selena; 19.05.2020, 20:07.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Малко се изнервям като подочуя мъжки разговор, в които се обсъждат качествата на определени марки епилатори. Противоестествено ми е някак.
                        Наздраве!

                        П.П. При моята козметичка, клиентелата сме 50:50 мъже към жени. Оказва се, че господата са доста по-капризни от дамите.
                        Джендърите вече станах много...Изпедерастяха мъжете...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)

                          кака!?!?
                          е, добре кака съм, тук в темата ме изкараха стара и ненужна никому, твоят ник не го помня, късно се включваш, мен ме прогониха, аз съм още час тук докато си изтрия всички си коментари
                          Кака беше образно казано.Предполагам че аз съм ти батко .Ама не ми отоговори на въпроса?????

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            Като вече си женен жените си казват,че ставаш за съпруг/гадже щом друга жена те е оценила.А ако им кажеш,че си самотен, ще те възприемат за някой лузър.Една позната така искаха да я запознаят с един мъж.И тя вика:„Какво му не е наред,та е сам?„.И тя беше сама,ама за себе си не направи този извод.
                            И аз като се ожених две жени,които свалях безуспешно преди това взеха да ми пишат да сме се видели по на кафе.Изведнъж станах много привлекателен.Няма да крия,че с кеф ги отрязах.
                            Изпреварил си ме с тези изводи.
                            .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                              Брожения не, ами брожения, чувстваме се "пренебрегнати", пък и нали человек за едното красно име живей, както е рекъл Рачко Пръдлето Хм, това за аватара - не се бях замислял, винаги съм смятал, че е точно обратното и показва съвсем други нещо, ма си ми е такъв от началото и няма да го сменям, освен това обожавам женското дупе и те така. Само за протокола - куче и котка, абе въобше домашен любимец никога не съм имал. Е, имам едни рибки, ама са пластмасови - децата им се кефят и такива.

                              П.С. Откакто съм женен, съм една идея по-оперативно интересен на жените. Както каза една девойка - ми харесах те, щото си безопасен - в смисъл че няма да ми говориш за любов и т.н., няма да искаш нещо повече от мен, само страст и толкова. Странна работа, но да не отплесвам
                              Ето още една мъжка заблуда. Да, грижовните мъже са секси, но, в случая, според мен, оперативно по-интересен си заради съпругата ти. Състезават се с нея.
                              Last edited by val/she; 19.05.2020, 20:01.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)


                                е, добре кака съм, тук в темата ме изкараха стара и ненужна никому, твоят ник не го помня, късно се включваш, мен ме прогониха, аз съм още час тук докато си изтрия всички си коментари

                                Ти, наистина ли се правиш /извини ме за директността/ - на ощипана госпожица!

                                Все едно за първи път ти се случва да си в нета и да регистрираш неуважение и дори много повече...

                                Истината е в реалното общуване, а не в измислените персонажи от нета...

                                Коментар

                                Working...
                                X