IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

    Предполагам, че проклет е в преносния смисъл?
    Ко пииш?
    Сипи! От мен бадемчета, ама тия дето ги имам са с всичката сол, която се е изпарила миналата година от Черното.
    Не, аз съм проклета в прекия смисъл на думата и се чувствам доста добре. Околните да му мислят

    П.П. Ще си сипем по едно Хенеси у Кръчма, че тук атмосферата е нажежена и пиенето няма да ни се услади.
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
      Мнда, сапунката взе да става изключително долнопробна. Вече е обидна не само за жените в темата.
      Ми като не те кефи и като те дразни сапунката не влизай тук и не чети, някой насила ли те кара да влизаш в тази тема ?? Във форума има още поне 500 други теми, голям и богат избор , избирай и там чети и пиши

      Коментар


      • незнам за възпитание и устои, каквито и да ги има, не са спирка,
        но на едно 17-23год. момиче кръвта и ври, душата и е като виенско колело,
        всеки хитър селяк със нежни маниери би я вкарал в кошарата си, после - втори такъв,
        момичето е зажъдняло за истинско внимание от мъж, любопитството изгаря, свободата тегли към самостоятелност,
        мисълта, че може да контролира мъжете със красота е опияняваща,
        това е най-крехкия и опасен период в живота на беззащитното наивно момиче-жена.
        Last edited by benassi; 20.05.2020, 14:37.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Залагам на моралните устои, които ще създадат читава ценностна система. Макар че, кое му е лошото на човек да е проклет?
          Наздраве, Вълчо-34!
          Предполагам, че проклет е в преносния смисъл?
          Ко пииш?
          Сипи! От мен бадемчета, ама тия дето ги имам са с всичката сол, която се е изпарила миналата година от Черното.
          И това ще мине ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Залагам на моралните устои, които ще създадат читава ценностна система. Макар че, кое му е лошото на човек да е проклет?
            Наздраве, Вълчо-34!

            Ама - ти - колко ника "Вълчо" познаваш, та уточняваш и "34"? Да не те заподозрат, че поздравяваш някой друг Вълчо, ли?

            Готино! ГаброУци СТЕ коректни хора! Супер!

            /подвъпрос: защо аз не мога да бъда такъв - коректен? Все ми се размиват параметрите на готините..., трудно ми е да ги дефинирам..., бягат ми по тъч-линията.../ ))

            Коментар


            • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
              Aми да, има едни евтини дизайнерски китайски боклуци на пазара, затова е постоянно надървен.
              Е, не, ся кво, ще четем писателски излияния ли,
              как Овена срещнал неначесаната зажъдняла Кристинка в Търново ли ?
              Трактористе, не падай толкова ниско, можеш по-добре.
              Вкарай например нов образ на Ганка разпоретината женена за беден, но надарен шофьор, да споделя за живота си.
              Мнда, сапунката взе да става изключително долнопробна. Вече е обидна не само за жените в темата.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

                Добър човек?
                Залагам на моралните устои, които ще създадат читава ценностна система. Макар че, кое му е лошото на човек да е проклет?
                Наздраве, Вълчо-34!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  ......................................... Постарай се да я/го направиш самостоятелен, решителен и с що годе нормални морални устои, всичко друго е въпрос на късмет.
                  Добър човек?
                  И това ще мине ...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)

                    онемях
                    цялата настръхнах
                    ти ..........
                    изпратих ти на лични съобщения имейла си, там пиши вече
                    в събота мога да дойда до Търново
                    на имейла ми пиши
                    Снимки разменихте ли... Все пак... Ами ако те надуши жена му ​​​​​​...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
                      Бай стамен още от обяд се е подхванал с алкохола и опиатите. Не знам какво взима ама явно е някакъв нов материал.
                      Aми да, има едни евтини дизайнерски китайски боклуци на пазара, затова е постоянно надървен.
                      Е, не, ся кво, ще четем писателски излияния ли,
                      как Овена срещнал неначесаната зажъдняла Кристинка в Търново ли ?
                      Трактористе, не падай толкова ниско, можеш по-добре.
                      Вкарай например нов образ на Ганка разпоретината женена за беден, но надарен шофьор, да споделя за живота си.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Няма никакво значение какво ще напише бай Стамен оттук нататък.Той вече се е промотирал като опитен е..ч.А за жените това има значение.
                        Батка то у тоя случай. въобще не става въпрос за еб...не.

                        Хубаво е да се прочетът и откровенията на Крисито у темата ..Златото балон или не..

                        Кълването у темата продължава с пълна сила и никой но мож го спре.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Седларов Разгледай мнение

                          Евго, май яка завист те тресе. бай Стамбата струва колкото 10 като вас лъвчета-джендъри.
                          На бай Стамен стилът прилича много на Космонавта, а историите са силно украсени.

                          По-принцип, изпитвам респект към батковците, като по-големи и по-опитни и ми допада стила им, когато са точни.

                          А ти все гледаш да хапеш някой.......нулевите нямало да купят, един кой си бил джендър, еди кой си бил маминчо .......

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            Пиши на Prectical.

                            Той е младо и готино лъвче, за какво ти е някой дърт,
                            Евго, май яка завист те тресе. бай Стамбата струва колкото 10 като вас лъвчета-джендъри.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
                              Бай стамен още от обяд се е подхванал с алкохола и опиатите. Не знам какво взима ама явно е някакъв нов материал.
                              Няма никакво значение какво ще напише бай Стамен оттук нататък.Той вече се е промотирал като опитен е..ч.А за жените това има значение.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)

                                онемях
                                цялата настръхнах
                                ти ..........
                                изпратих ти на лични съобщения имейла си, там пиши вече
                                в събота мога да дойда до Търново
                                на имейла ми пиши
                                Пиши на Prectical.

                                Той е младо и готино лъвче, за какво ти е някой дърт,

                                Коментар

                                Working...
                                X