IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

    По добре жена овен. Те поне са доказано огнени. Поне в моите очи. Като се счепкат 2 овенки за мъжко внимание и со светкавици се води битката
    Знаеш как стават нещата Бота, аз съм бил свидетел как огнените овенка и лъвица в каква епична битка бяха влезнали за 1 мой приятел. Накрая сърцето му спечели 1 близначка

    Коментар


    • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение

      Овен, расов чистокръвен овен
      По добре жена овен. Те поне са доказано огнени. Поне в моите очи. Като се счепкат 2 овенки за мъжко внимание и со светкавици се води битката
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Тцъ, смятам да се въздържа с пиенето у тази тема.! Още повече, че аз съм скучно предвидима - допадат ми мъже.
        Еми то ... малко неудобно, ама аз съм лезбиец.... както казала мутрата на боса.
        И това ще мине ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          Във възпитанието на децата няма демокрация.Поне що се отнася до нещата,които изброих.Оттам нататък са свободни да правят каквото си поискат.
          ​​​​​​
          Разбира се.
          Съгласен.

          Но дръж по мъжки тази гледна точка и когато започнат противоречията.
          Бъди верен мъж към твоите родени, дай им и сами да мислят или решават, с твое предложение за бащински съвет.

          След неколко пъти "Нали ви казах" от твоя страна може и да почнат да те чуват.
          Last edited by 78-10; 20.05.2020, 15:56.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение
            Отпечатай го и го залепи у дома на стената. Добави и срок на годност.

            Поне образно казано, де.
            Във възпитанието на децата няма демокрация.Поне що се отнася до нещата,които изброих.Оттам нататък са свободни да правят каквото си поискат.
            ​​​​​​

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение

              Споко, Трактористът организира купон и ще я докара на трактора си там.
              Гледай да се уредиш на купона.
              Аз такива купони не харесвам с някакви китайски опиати, чайове и някакви подобни психарски историики за силата, летене в космоса от нз си коя дрога, То купона ще е на нивата в палатки и 24/7 секс.

              После ще чакаме от Бай стамен разказ как са си прекарали с крисито. Как я е обладавал дни и нощи, Пък криси ще наблегне как е отишла с 10 нейни приятелки и всички 'разцепени" от Бай ви Стамен по палатки, трактори и нз си още какво.

              Истината е че някой си прави яки бъзици, проблема е че има хора които са найвни и се връзват на подобни глупости.

              На кристина бихме се вързали ако историиката и беше как е самотна поетеса обичаща да чете Достоевски, тогава бих ме разбрали защо образа и залита по Бай Стамен и неговите словоблудства, но образа на меркантилна жена обичаща обувки, и някакви скъпи джиджавки да се впечатли от тези глупотевини е просто смешно.

              Към създателя на профилите, бъди малко по хитър, и си изпипай сюжетите, защото просто някъде не минават номерата ти.
              Last edited by prectical; 20.05.2020, 15:51.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
                Още нещо, нашата криси много се засегна че я изкараха уличница по нейни думи, беше едно тръшкане триене на мнения, а днес на всеослушание се предлага на бай Стамен, даже щала да му ходи на крака е не в Шумен ами в Търново. Та до преди криси казваше как е била мъже с тока си само а дето и подсвирвали, а днес е готова да измине половин България за да си разтвори краката на човек който не е виждала и ни го заявява на всички.
                Ясно е че този профил е проект дали на Бай стамен или някой друг но просто вече не вярвам някой да вземе този персонаж на сериозно, нещо като другият профил ивелина йенсен( нали е в дания предполагам така и се поризнася фамилията) която също говореше врели некипели как е готова а профука влога на детето си от 100 бона щото не били нейни пари и по цял ден искала да лежи на дивана и да си клати краката, а пари да и падат като инвестира в акции. Там няколко лапнишарана вече и са се вързали и даже и дават съвети за търговия.
                Естествено,че целта й не е някой да й начеше оная работа.Красивите жени само да кажат а и ще се нареди опашка с кандидати за това.
                Форумът е в сайт„Инвеститор„,та се предполага,че тук пишат и богати мъже.Таргет група за подобни жени.Като видя,че тук такива няма,се прехвърли на историята,че си търсела сваляч.Ако е искала такъв щеше да му пише на лични,щото никоя жена няма публично да си разкрива любовните истории.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
                  , а днес на всеослушание се предлага на бай Стамен, даже щала да му ходи на крака е не в Шумен ами в Търново.
                  Споко, Трактористът организира купон и ще я докара на трактора си там.
                  Гледай да се уредиш на купона.

                  Коментар


                  • Още нещо, нашата криси много се засегна че я изкараха уличница по нейни думи, беше едно тръшкане триене на мнения, а днес на всеослушание се предлага на бай Стамен, даже щала да му ходи на крака е не в Шумен ами в Търново. Та до преди криси казваше как е била мъже с тока си само а дето и подсвирвали, а днес е готова да измине половин България за да си разтвори краката на човек който не е виждала и ни го заявява на всички.
                    Ясно е че този профил е проект дали на Бай стамен или някой друг но просто вече не вярвам някой да вземе този персонаж на сериозно, нещо като другият профил ивелина йенсен( нали е в дания предполагам така и се поризнася фамилията) която също говореше врели некипели как е готова а профука влога на детето си от 100 бона щото не били нейни пари и по цял ден искала да лежи на дивана и да си клати краката, а пари да и падат като инвестира в акции. Там няколко лапнишарана вече и са се вързали и даже и дават съвети за търговия.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Естествено,че ще си възпитам децата в читава ценностна система.Те са ми най-важното нещо на света,така че не мисля да се провалявам.Три неща ще са тотално забранени за тях-наркотици,цигари и алкохол.Разпуснато сексуално поведение също няма да бъде толерирано.Успехи в училище ще са задължителни,без да ги натоварвам с някакви свръхочаквания,но ще държа да имат знания по всеки предмет,който учат и поне много добри оценки.Университетско образование също ще е задължително.Но пък ще внимавам да не залитнат в другата крайност-правене на кариера за сметка на семейство и деца.Ще ги посъветвам да си намерят такава работа, която могат да съчетават с отглеждане на деца.И разбира се да имат колкото се може повече деца.
                      Отпечатай го и го залепи у дома на стената. Добави и срок на годност.

                      Поне образно казано, де.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Залагам на моралните устои, които ще създадат читава ценностна система. Макар че, кое му е лошото на човек да е проклет?
                        Наздраве, Вълчо-34!
                        Естествено,че ще си възпитам децата в читава ценностна система.Те са ми най-важното нещо на света,така че не мисля да се провалявам.Три неща ще са тотално забранени за тях-наркотици,цигари и алкохол.Разпуснато сексуално поведение също няма да бъде толерирано.Успехи в училище ще са задължителни,без да ги натоварвам с някакви свръхочаквания,но ще държа да имат знания по всеки предмет,който учат и поне много добри оценки.Университетско образование също ще е задължително.Но пък ще внимавам да не залитнат в другата крайност-правене на кариера за сметка на семейство и деца.Ще ги посъветвам да си намерят такава работа, която могат да съчетават с отглеждане на деца.И разбира се да имат колкото се може повече деца.

                        Коментар


                        • Четох, четох...

                          Криси, наистина преиграваш ЯКО!

                          Като твой промоутър - се засрамих... Много плоско, ама - много!

                          Аз, който - така де - казвах до скоро, че не си "проект" на "Тракториста", след поредица от твои изяви - се замислям сериозно...

                          Значи: още сутринта ти реши, че ще се видите, мейл - тва, онова...

                          По-късно вече виждам "резултата"... Шашната и зашеметена от словестните водопади /от типа "каламбур"/ - ти, Криси, държиш да покажеш на всички тук - колко си впечатлена от словестната кавалкада, в която /силно преигравайки/ - ни казваш, че - епа това - за ХХ годините на твоя живот - е върхът! /врЪОт/...

                          Добре де: нека това настина те впечатлява... Лошо няма. Е, защо трябваше да се напъваш да отговаряш във форума? Наистина ли мислиш, че мога да повярвам в това, че дама, НАД 20-годишна - умира за подобни словоизлияния?

                          .................................................

                          Защо казвам горното? Защото, преиграването ти - вкарва в заблуда много хора в този форум!

                          Ти съзнателно заблуждаваш публиката!

                          Не би било така, ако беше опитала да направиш връзката си с "Тракториста" - по нормалният начин /няма да ти го обяснявам/. Твоето е показност.

                          Може би имаш други качества, но това - от днес - те принизява в моите очи, но не за друго, а защото манипулираш публиката, а има няколко човека, които НЕ ТРЯБВА да бъдат манипулирани ТУК! Те и така са объркани - не им е необходимо още в тая посока!!!

                          ..................................................

                          Вчера казах за теб, че те познавам и, че си реално съществуваща дама, т.е. - не си "проект" на "Тракториста"...

                          Днес разбирам, че - дори да си реално съществуваща, това не изключва второто предположение - при което ти да си въпросният "проект", с който до сега не се съгласявах... /до сега отричах всичко, което четях за теб, което не е в твоя полза!/

                          Ми, това е. Трябва да съм коректен към околните, а вашите планове, с които ПАРАДИРАШ на всеослушание не ме интересуват. "Ореолът", който създаваш - е само в твоето въображение.../

                          .................................................. .....

                          Все пак - да създаваШ толкова силен ореол за даден мъж - включва доста стимули... Мисли за това, че - изкривявайки нещата - НЕ помагаш на много хора ТУК!

                          Бъди здрава! /умалителното "Криси" за мен остава в миналото, вече ще се обръщам към теб с "Кристина"/

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                            Батка то у тоя случай. въобще не става въпрос за еб...не.

                            Хубаво е да се прочетът и откровенията на Крисито у темата ..Златото балон или не..

                            Кълването у темата продължава с пълна сила и никой но мож го спре.
                            Кой какво ще прави мен не ме засяга.Пълнолетни и свободни хора са.
                            Бай Стамен е интересен персонаж и дали историите му са истински мен не ме бърка.Въпросът е,че е забавен и не е влязъл във форума,за да обижда както го правят няколко комплексаря.
                            А какво си търси Крисито също не ме вълнува.Жена си имам,така че тук съм да се забавлявам ,не да си търся жена или любовница.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение

                              От мен терена демек тази тема, а от вас пиенето вино и жени
                              Тцъ, смятам да се въздържа с пиенето у тази тема.! Още повече, че аз съм скучно предвидима - допадат ми мъже.
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Не, аз съм проклета в прекия смисъл на думата и се чувствам доста добре. Околните да му мислят

                                П.П. Ще си сипем по едно Хенеси у Кръчма, че тук атмосферата е нажежена и пиенето няма да ни се услади.
                                Е затова още те понасям (не само заради оптиката) - две изречения по Тънимънски и готово!
                                Отивам да извадя шишето да стане около 20 градуса топлинка.
                                И това ще мине ...

                                Коментар

                                Working...
                                X