IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Баш тъй, обида. Затова всички от дружинката му завиждат. Най-вече като отиде на полеви изпитания и помияра обере точките и наградите.
    Наздраве!
    Бе що се правиш , мама си е мама , жена ми мама не е .....и не ща да ми е мама . Ич не му завиждам , ще го скъсвам от бЪзици ,по едрата част от домочадието . :P

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

      Спокойствие йок , от време на време е Убаво да става земетръс . А това жената да ми купува нЕкакви неща с тенденция е баси обидата .....
      Баш тъй, обида. Затова всички от дружинката му завиждат. Най-вече като отиде на полеви изпитания и помияра обере точките и наградите.
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Лично съм му купила ловните дрехи и обувки - зимни и летни, ловен нож и пушка. Ако изкара разрешително за подборен отстрел, ще му купя и карабина.
        Ловното куче обучих - работи на пъдпъдък, яребица и фазан. Сега го уча да влиза във водата, ама е малко въртоглаво и не се твърде подчинява. Но и с това ще се справя.
        След две седмици се открива лова и в пещерата през почивните дни ще настъпи спокойствие. Време само за мен и за моите прищевки
        Наздраве!
        Спокойствие йок , от време на време е Убаво да става земетръс . А това жената да ми купува нЕкакви неща с тенденция е баси обидата .....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          Е това е жена на място. Пускаш мъжа си в пустошта сам,а моята жена се цупи като искам да отида с приятели на хотел на морето.
          Лично съм му купила ловните дрехи и обувки - зимни и летни, ловен нож и пушка. Ако изкара разрешително за подборен отстрел, ще му купя и карабина.
          Ловното куче обучих - работи на пъдпъдък, яребица и фазан. Сега го уча да влиза във водата, ама е малко въртоглаво и не се твърде подчинява. Но и с това ще се справя.
          След две седмици се открива лова и в пещерата през почивните дни ще настъпи спокойствие. Време само за мен и за моите прищевки
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
            Е това е жена на място. Пускаш мъжа си в пустошта сам,а моята жена се цупи като искам да отида с приятели на хотел на морето.
            Нищо опасно няма да правим-ще се къпем в морето, ще се печем и ще си упражняваме руският и английският.Ама притеснява се жената,а ти не се притесняваш да пуснеш мъжа си вдън гори тилилейски .
            Last edited by mirodes; 21.07.2023, 12:25.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm

              Всяка уважаваща себе си жена трябва да толерира и дори да поощрява подобни пориви, възникнали в съзнанието на физически по-силните представители на човешкия род. Особено тези, които са с отсъствие от кочинката и като цяло с откъсване от семейната среда.
              За целта трябва правят тематични подаръци - например ловно облекло, въдици, подходящи гуми за джипове, оборудване за къмпинг ..., такава ти ми неща. За мъжките форуми и групи е достатъчно да му осигури добър лаптоп, бърз интернет и по възможност - отделна стая.
              Вярно, това води до разходи, но какво са те в сравнението със спокойствието, което си купува!?
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
                Айде прашаса и тая тема. Хубаво думаше един приятел навремето - кога нема женско, ни пиенето ти се услажда, ни парите те правят щастлив
                твоя приЯтел, леко се е объркАл,
                разни приятели имам,
                повечето със нетърпение чакат кога ще идат без жени,
                на лов, риболов, планински преходи със джип или със палатка,
                или дълъг уикенд извън БГ,

                да не говоим за стотиците мъжки форуми и групи,
                а Беъра чака Arana да влезе тука и хвърли един лаф ??

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
                  Айде прашаса и тая тема. Хубаво думаше един приятел навремето - кога нема женско, ни пиенето ти се услажда, ни парите те правят щастлив
                  Няма смисъл да се пише .Вместо да е развлекателна тема с доста хумор,се превърна в тема с постоянен хейт.

                  Коментар


                  • В чат за запознанства:
                    - Здравей
                    - Здравей
                    - На колко си години?
                    - Една жена не трябва да се пита на колко е години, това е невъзпитано!
                    - Добре, дай си е-мейла да ти пратя снимки!
                    - ivanka_1987@gmail.com


                    Коментар


                    • Айде прашаса и тая тема. Хубаво думаше един приятел навремето - кога нема женско, ни пиенето ти се услажда, ни парите те правят щастлив

                      Коментар


                      • Въртите, сучите, накрая пак се хващате за гушите.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Аз също ще си огранича писането, след като се хващате за всяка дума.

                          Не всеки мъж ще й държи вратата и ще й помага с количката, нормалното е да ме поздравява след време.

                          Както съм ви разказвал има и по-лоши случаи, черпил съм я навън с голяма сметка, и после се стига до блокиране.

                          Става дума за едно опростачване на съвременната българка в общия случай.
                          За да те блокира значи има за какво . "На кривата ракета космоса и крив " и при всички положение ти си основния проблем , докато не вденеш,че това е така ,жена няма да си хванеш .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

                            Фактът, че търсиш възможности за елиминиране на алтернативно на твоето мнение - говори за едно: сам не си убеден в силата на собствените си доводи. Имаш неясно усещане, че някой тегли килимчето под теб..., че губиш - я битката, я - войната...

                            Можеш да повториш още веднъж твоята теза, не, че не ни е позната до болка... Евго очаква среща с теб и ще ти даде своя ... лайк.

                            Хахаха-не аз,а ти постоянно ме репликираш.Естествено,че ще ти отговоря подобаващо. Няма как да стане ти да се заяждаш и аз да си мълча.
                            Като не се заяждаш ,няма и да ти отговарям.
                            А аз ,за разлика от теб, не търся валидация на мнението си и изобщо не ми пука колко лайкове имам.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              То е видно,че им се подмазваш.И лицемерничиш,за да им се харесаш.
                              За разлика от теб,аз пиша каквото мисля и изобщо не ми пука, че някой или някоя мисли различно.Уважавам правото на всеки на собствено мнение, но няма да пиша неща само ,за да се харесат на някой друг, ако мисля различно от това,което пшша.Конфуций е казал:"Като знам, че съм прав отстоявам мнението си,дори и хиляди да са срещу него ".
                              Лошото е,че е пълно с мижитурки,които ги е страх да кажат какво в действителност мислят.
                              Фактът, че търсиш възможности за елиминиране на алтернативно на твоето мнение - говори за едно: сам не си убеден в силата на собствените си доводи. Имаш неясно усещане, че някой тегли килимчето под теб..., че губиш - я битката, я - войната...

                              Можеш да повториш още веднъж твоята теза, не, че не ни е позната до болка... Евго очаква среща с теб и ще ти даде своя ... лайк.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

                                Чичо Миро, нееднократно съм споделял,.че не вярвам в отношенията (в частност - и в секса) с дами, представени в нета. Именно затова и няма смисъл да се "подмазвам на дамите във форума", което предполагаш ти. Дано си разбрал смисъла на изречението.

                                Твоите предположения и усещане за отношенията с дамите - запазИ за самия себе си (може би и за Евго). Нямам необходимост някой да ме напътства в отношенията ми с дамите.

                                Достатъчно ми е да имам отношенията си с реално съществуващи около мен дами.
                                То е видно,че им се подмазваш.И лицемерничиш,за да им се харесаш.
                                За разлика от теб,аз пиша каквото мисля и изобщо не ми пука, че някой или някоя мисли различно.Уважавам правото на всеки на собствено мнение, но няма да пиша неща само ,за да се харесат на някой друг, ако мисля различно от това,което пшша.Конфуций е казал:"Като знам, че съм прав отстоявам мнението си,дори и хиляди да са срещу него ".
                                Лошото е,че е пълно с мижитурки,които ги е страх да кажат какво в действителност мислят.

                                Коментар

                                Working...
                                X