IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

    Не разбираш ли, че ако имаш някакъв проблем, ти търсиш причините за това, че нещо ти пречи?

    За теб това може да не е грешка, разбира се.

    ​​​​​​Е, самият ти - би ли си направил извод за ВСИЧКИ българки от предаване на Карбовски?

    Защо, самият ти харесваш съпругата си? Вероятно си пропуснал случайно предаването "за всички българки"...
    Проекция: https://bg.wikipedia.org/wiki/Проекция_(психология)

    Карбовски има изключително деформирана гледна точка по много теми. На моменти минава в откровен натурализъм.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Много съм се впечатлил от репродукцията на Николай Бареков и Владо Николов, имат по 4 деца.

      И е имало яко секс, според мен,

      Относно коментара на Ендер, семейният мъж много често е като оскубан петел. То не е много за хвалба.
      "Яко секс"....

      Я да помислим и дали освен "яко секс", за да направиш тия деца - не следват и ЕЖЕМИНУТНИ грижи, за да се превърнат тия деца в ХОРА?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kev4o Разгледай мнение

        Е що пък да е грешка!?
        Не разбираш ли, че ако имаш някакъв проблем, ти търсиш причините за това, че нещо ти пречи?

        За теб това може да не е грешка, разбира се.

        ​​​​​​Е, самият ти - би ли си направил извод за ВСИЧКИ българки от предаване на Карбовски?

        Защо, самият ти харесваш съпругата си? Вероятно си пропуснал случайно предаването "за всички българки"...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

          Нали знаеш, че не е задължително да си търсиш половинка сред участничките в предаванията му?
          Много съм се впечатлил от репродукцията на Николай Бареков и Владо Николов, имат по 4 деца.

          И е имало яко секс, според мен,

          Относно коментара на Ендер, семейният мъж много често е като оскубан петел. То не е много за хвалба.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


            основната ти грешка идва от там, че обобщаваш, след като си получил инфо за нетипични и рядко проявяващи се събития, които фиксираш в медиите, а те търсят големи тиражи, с акцент върху сензацията...

            Българката НЕ е това, което виждаш в различни предавания. Самият ти си мъж, който може САМ да търси информацията си "от извора"..., т.е. - от директните срещи с дамите.
            Е що пък да е грешка!?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Нищо не ми изяжда главата.

              Не знаеш какъв е случая ми, не си ме чела от началото. Не си наясно с какво съм се преботил до момента и какво съм надживял, И какви са успехите ми.

              Гледай предаванията на Мартин Карбовски за съвременните българки и тогава ще си отговориш на въпроса, защо не мога да си намеря половинка.

              И въпреки това, не се отказвам.

              основната ти грешка идва от там, че обобщаваш, след като си получил инфо за нетипични и рядко проявяващи се събития, които фиксираш в медиите, а те търсят големи тиражи, с акцент върху сензацията...

              Българката НЕ е това, което виждаш в различни предавания. Самият ти си мъж, който може САМ да търси информацията си "от извора"..., т.е. - от директните срещи с дамите.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                Нищо не ми изяжда главата.

                Не знаеш какъв е случая ми, не си ме чела от началото. Не си наясно с какво съм се преботил до момента и какво съм надживял, И какви са успехите ми.

                Гледай предаванията на Мартин Карбовски за съвременните българки и тогава ще си отговориш на въпроса, защо не мога да си намеря половинка.

                И въпреки това, не се отказвам.
                Следя темата от началото и въпреки това не разбирам какво те прави толкова уникален сред 2000000 българи, които са си намерили жени в родината.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Нищо не ми изяжда главата.

                  Не знаеш какъв е случая ми, не си ме чела от началото. Не си наясно с какво съм се преботил до момента и какво съм надживял, И какви са успехите ми.

                  Гледай предаванията на Мартин Карбовски за съвременните българки и тогава ще си отговориш на въпроса, защо не мога да си намеря половинка.

                  И въпреки това, не се отказвам.
                  Нали знаеш, че не е задължително да си търсиш половинка сред участничките в предаванията му?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                    Евго, прагматиката ти изяжда главата. Е, не изключвам възможността да срещнеш и "сродна душа" - също така делова в личните отношения, с която да изградиш стабилна и не много емоционална връзка.
                    Нищо не ми изяжда главата.

                    Не знаеш какъв е случая ми, не си ме чела от началото. Не си наясно с какво съм се преботил до момента и какво съм надживял, И какви са успехите ми.

                    Гледай предаванията на Мартин Карбовски за съвременните българки и тогава ще си отговориш на въпроса, защо не мога да си намеря половинка.

                    И въпреки това, не се отказвам.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Там е работата,че не пращат всичко по дяволите при секс с красива жена без обвързване.Ето тук се различават мъжете и жените-жените винаги влагат и някакви чувства при секс с мъж,дори и да го правят ,за да си отмъстят.Докато мъжете може да правят секс без никакви чувства и обвързване.

                      "Мъжете" - е, да - сигурно, повече от тия, които правят секс, без чувства и обвързаност - да са най-честите купувачи на виагра в аптеките...

                      (нямам предвид теб, самият)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                        Има и чувствителни мъже както и жени,, говеда,,
                        Само дето "чувствителните мъже" обикновено са чувствителни основно за себе си Иначе за жените говеда май си прав, има си..

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          Там е работата,че не пращат всичко по дяволите при секс с красива жена без обвързване.Ето тук се различават мъжете и жените-жените винаги влагат и някакви чувства при секс с мъж,дори и да го правят ,за да си отмъстят.Докато мъжете може да правят секс без никакви чувства и обвързване.
                          Има и чувствителни мъже както и жени,, говеда,,

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение

                            Има мъже, които отказват секс на красиви жени - имат си такава. Нещо повече трябва да предложат красивите жени, за да пратят всичко по дяволите атакуваните мъже.
                            Красиви жени - бол. Партньор, приятел, гръб, консилиери, приятна компания и това - в едно, малко има такива.
                            Там е работата,че не пращат всичко по дяволите при секс с красива жена без обвързване.Ето тук се различават мъжете и жените-жените винаги влагат и някакви чувства при секс с мъж,дори и да го правят ,за да си отмъстят.Докато мъжете може да правят секс без никакви чувства и обвързване.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение

                              Има мъже, които отказват секс на красиви жени - имат си такава. Нещо повече трябва да предложат красивите жени, за да пратят всичко по дяволите атакуваните мъже.
                              Красиви жени - бол. Партньор, приятел, гръб, консилиери, приятна компания и това - в едно, малко има такива.

                              Не, че нещо се заяждам, но, като ви чета..., когато отчета и факта, че често тук сте споменавали за вашият съпруг /комуто благородно завиждаме!/..., още, като фиксирам, че самата вие сте уравновесена млада дама - все си мисля, че не сте от дамите, които трудно са попаднали на правилния избор, т.е. - малко е неправилен израза ви в края, че "такива са малко"...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от The Matrix Разгледай мнение

                                Да, в момента пише мъж, вярно е. Цялата дискусия беше насочвана в тази насока: защо щастливо женен мъж ходи по платени жени? А не защо например конкретно аз бих се възползвал от услугите на такива жени? Искам да разбера вие как мислите и като се изчерпате от идеи , тогава аз ще изложа моя отговор. Гаранция , че ще бъде изчерпателен. За днес това беше упражнението.

                                Много добре разбирам насоката, която давате на дискусията. Съвсем определено, формулировката на "дискусията" внушава, че мъжете, които са щастливо женени - ползват услугите на платени жени.

                                Ако желаеш да получиш отговор на внушението, което правиш - можеш да получиш единствено отговори в стил "художествена измислица" на някой "автор". Това би било повече в сферата на фантазиите. Очевидно, матричарите търсите именно такива отговори.

                                Препоръка: ако желаете да съберете достатъчно инфо в подобни случаи - по-добре е да се обърнете към самите жени от Околовръстното... За съжаление - отново ще трябва да се бръкнете за хонорар, за да мотивирате подходящо жените, вкл. за да им платите за труда и времето, което биха отделили за вас.

                                Е, как така искате да получите идеите си и информацията, без да сте свършили НИКАКВА РАБОТА? Това е търсен и платен труд /идеи и нови събития/, който искате да "взаимствате", но без - нито да влезете в мизерията, нито пък да заплатите и хонорувате хората от бордеите и магистралите?

                                Браво на вас: нещата ще ви се случат, точно както ги планирате!

                                Коментар

                                Working...
                                X